Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DFGDFXHDF

SZCZEPIONKA PREZECIW GRYPIE....OPŁACA SIĘ?

Polecane posty

Gość DFGDFXHDF

słyszałam rozne opinie, niektorym pomaga niektorym nie.. ile kosztuje..? wiadomo ze wirus z roku na rok sie modyfikuje a szczepy sa zeszłoroczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcufna
Ok. 30 zł razem z zaszczepieniem. Nie ochroni Cię przed wirusem, ale zamiast gorączkować i cierpieć przez 7 - 8 dni, odczujesz coś tam przez góra 2 dni i o wiele lżej. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm_
ale jest mnostwo innych wirusowek podobnych do grypy. ludzie znacznie czesciej na nie choruja a ppotem narzekaja ze sie szczepili a i tak zachorowali. bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem krótko - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czasie
opłaca się!!! odkąd się szczepię [4 lata] w ogole nie choruje,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaseebebe
jcufna ma rację, szczepiłam się parę lat temu i do dzisiejszego roku nie chorowałam. Czasem jakby coś łapało ale po 2 dniach znikało. ..... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi koniecznie zmienic
ja sie nie szczepilam i nie choruje juz od wielu lat ;) wirus grypy jest najszybciej mutujacym wirusem dlatego nie ma prawdziwej szczeopinki przeciwko temu wirusowi, sa szczepionki na aktualny wirus. mnie wystarczy nie tylko to, ze nie choruje choc sie nie szczepie ale opinia lekarzy, ktorzy ani siebie nie szczepia ani swojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaahaha
pic na wode te szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas szcepią za darmo ale w tym roku sie nie szczepię bo poddając się temu trzeba być idealnie zdrowym a obecnie jestem przeziębiona i stan podgorączkowy wirusy sie mutują ale chodzi o to że jak sie zaszczepisz i nawet zachorujesz na grypę -bo tak może być to nie będziesz mieć powikłań na inne narządy a grypa osłabia mięsień serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzmo
szczepienia to jedna wielka chuujnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×