Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarioHaxy

Szukasz hakera?

Polecane posty

Gość MarioHaxy

Szukasz hakera? Oferuję pełen zakres usług, od hackowania kont facebooka, emaili itd. aż po bazy danych stron internetowych, sklepów. Jestem otwarty na wszelakie Wasze zlecenia! Kontakt: mariohaxy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd mamy wiedziec ze niesciemniasz ? Wejdz mi na konto jak potrafisz to będe mial dla ciebie prace. Zaplace stówe za jedno forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz widze to twoje hackowanie. Idz lepiej pograj w tibie leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykradnij mi pasy do konta fb pewnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...ciekawe czy jesteś taki dobry? Nikt nie zapłaci jak nie bedzie tego pewny czy cos potrafisz. Jezeli faktycznie cos umiesz przydał byś mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca oszustow
znowu ten sam oszust pod zmienionym adresem, Stronka z fałszywymi programami tez druga, Automatycznie d**ek kieruje na stronę hackor.pl. Przed kilkoma dniami to byl gold.hack, no.way, fb hack ale to jeden i ten sam oszust, Stronka z programami tez jest inna ,.Hackor.pl i hackit.pl to takie same fake programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskator11
tak to ten sam śmieć co wcześniej, standardowa procedura tej gnidy, zmienia nazwe i dalej kradnie także omijać szmate z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Szukasz zaawansowanej grupy hakerskiej? Siedzimy w branży hackingu już 11 lat. Oferujemy Wszechstronne Usługi Hakerskie (Łamanie Haseł Facebook,Poczta i inne) Oferujemy również sprzedaż programów szpiegowskich PCKeylogger, MobileKeylogger ( na komputer/laptop , telefon) Chętnie przyjmiemy każde zlecenie. Nasz czas i pracę wyceniamy w zależności od zakresu usług. Kontakt : Email : eseto9000@gmail.com Pozdrawiamy, TeamEseto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j gnido złodziejska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ! Jesteśmy zespołem ,który chętnie pomoże zielonym użytkownikom w zdobyciu haseł do przeglądarek czy też poczt , ataków DDOS. Nasz zakres opiera się głownie w wykradaniu haseł ,jak również pisanie exploitów czy też prostych keyloggerów . Jako,że mamy przeładowanie ostatnimi czasy prosimy o cierpliwość, nie mniej jednak postaramy się na odpisanie każdej wiadomości KONTAKT: fasthacker1000@gmail.com UWAGA NA OSZUSTA POWYŻEJ ESETO9000@GMAIL.COM ostatnimi czasy dostajemy serie zgłoszeń o wyłudzeniach tego złodzieja prosze o kontakt poszkodowanych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsus
szukasz hakera? napisz do mnie: eseto9000@gmail.com oferuje wszelkie usługi związane z hackingciem czyli:: -włamania na każde portale społecznościowe, skrzynki mailowe, fora; -sprzedaż oprogramowania hackerskiego; -namierzania osoby lub urządzenia; podejmę się każdego wyzwania!!!!!!!!!!! napisz: eseto9000@gmail.com uważajcie na oszustów !!! fasthacker1000@gmail.com sellsoftware64@gmail.com professionalhelp05@gmail.com to wyłudzacze i naciągacze oszuści którzy są znani ze swoich sztuczek !!! szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szukam hakera szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Znam mega opcje by włamać się komuś na FB :D Można to zrobić programem który jest poniżej: http://chomikui.pl/55628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi hakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje czytac smsy bez wiedzy chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można czytać smsy mojego chłopaka bez wiedzy jego wiedzy i do kogo dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlacego pobierając ten program musze podac numer tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrej strony z hack-ami do gier komputerowych oraz mobilnych, to mogę wam polecić: http://takehack.pl Używam ich programów od około 3 miesięcy i jeszcze ani razu się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEŻENIE Vertohack@gmail.com to zwykły oszust.Wyludza pieniądze, podbija stawkę o znika.Nie dajcie się nabrać,podeślę wam forum na którym ma dobre wpisy,zgarnia kasę i znika. Przy przelewie podaje dane Grzegorz Małecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEŻENIE Vertohack@gmail.com to zwykły oszust.Wyludza pieniądze, podbija stawkę o znika.Nie dajcie się nabrać,podeślę wam forum na którym ma dobre wpisy,zgarnia kasę i znika. Przy przelewie podaje dane Grzegorz Małecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaś się ku/rwo włamać komuś na fejsa? straciłaś kase frajerko i dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pana Grzegorza..cóż nie długo należy czekać na komentarz..właśnie gnido potwiwrdziles jakim jesteś s****wem..reklamujesz się na wszystkich portalach,naciągnąć ludzi ..Pamietaj Katowice nie są duże A odpowiednie osoby już cię szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×