Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćMartyś

Tak ciezko znalezc inteligentnego, uczciwego, skromnego i zaradnego mezczyzne

Polecane posty

Gość gość
te akurat cechy chyba spełniam, ale mam też wady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba to sobie robie specjalnie, nie pozwalam sobie na zaznanie szczescia. Skad to sie we mnie wzielo? Czy juz kazda szanse bd tak marnowac? Mialam ich vw zyciu mnostwo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
gośćMartyś dziś A gdy pol roku temu takiego spotkalam to nie docenilam tej szansy od losu... xxx Może los daje nam kolejną szansę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odpowiadalo mi wszysktko, ale glupia sytuacja bo spodobalam sie jego mlodszemu bratu, wiem jednak ze jemu nie bylam obojetna i dal mi to do zrozumienia. Wiem tez ze byl uczciwy i poorzadny. Ciezka sytuacja, nie chcialam mieszac, nie poiwiedz mu szczerze ze to on mi sie podoba a nie jego brat. Masakra. On byl jak nie zctych czasow niespotykanie porzadny. Szczery, uczciwy, kulturalny, pomocny, szanowal kobiety i to bardzo i do tego vzaradny a nie jakas dupa wolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
gość dziś te akurat cechy chyba spełniam, ale mam też wady...smutas.gif xxx To ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu oszukujesz sie ze szukasz takiego, jakbys naprawde szukala to bys nie zaprzepaszczala tych szans. Jak sie trafi bad boy to na pewno stracisz dla niego glowe, typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam bad boya. Szukam lojalnego odpowiedzialnego mezczyzny i dohrzalego mentalnie, takiuego ktory wie cczego chce w przyszlosci, chce sie ustatkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem porzadny ale calkowicie aseksualny. Nie potrzebuje zwiazku jak i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
gośćMartyś dziś Nie szukam bad boya. Szukam lojalnego odpowiedzialnego mezczyzny i dohrzalego mentalnie, takiuego ktory wie cczego chce w przyszlosci, chce sie ustatkowac. xxx Właśnie znalazłaś kogoś takiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
W autobusie raczej się nie mogliśmy spotkać, bo tam nie bywam, pizzerii również, a w sklepie jestem przelotem. To wiele wyjaśnia, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
A może coś nas w naszym wyglądzie nie przyciągnęło... Albo byliśmy akurat z kimś, w czasie kiedy się spotkaliśmy, a nasza uczciwość nie pozwoliła nam na coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam ze sie nie spotkalismy bo bylismy w zupelnie roznych miejscach. Ja ogolnie albo mam slaba pamiec do twarzy albo w ost czasie za duzo roznych twarzhy przewinelo mi sie przed oczyma.. W kazdym razie chyba nie ma co winic losu w moim przypoadku bo ja dostalam od niego kilka szans calkiem lepszych i calkiem srednich i z zadnej prawie nie skorzystalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
No to skorzystajmy z tej szansy i przybliżmy choć trochę sobie swoje osoby:) Ja jestem wysokim brunetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
Nie, rzadko, zaglądam czasem z ciekawości - dlaczego nie dać losowi większej liczby szans... Tym bardziej, że znalezienie kogoś dla siebie idealnego jest jak trafić 6 w lotka. Wystarczy popatrzyć co dzieje się wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
Dawno zakończyłaś ostatni związek? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToJa
No i odrzucasz kolejny raz szansę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak takiego znajdziecie to i tak nie kiwniecie palcem by go poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×