Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczór panieński, pomysły?

Polecane posty

Gość gość

moja przyjaciolka bierze ślub w grudniu, chciałabym żeby jej wieczór panieński pomimo złej pogodowej aury i zimna był gorącą nocą niczym kac vegas ;-) Został dokładnie miesiąc do daty imprezy. Jest nas 9 sztuk + 10ta nażeczona. kasa nie ma znaczenia! Wieczór będzie w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam ostatnio na panieńskim w escape roomie myslama ze bedzie kijowo, ale okazalo sie to swietna zabawa, dwie gruby ze soba rywalizowały, co prawda bylo nas 6 wiec troche mniej do ogarniecia towarzystwa ale po 3 sztuki :D uśmiałysmy się i ubawiłyśmy po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
striptizer barman, Marek chyba na imie mial, drinki robił beznajdzieje, ale ciało oo kochana.. tanczy na barze zawodowo w samych majtkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas bylo dosc intensywnie, bo panienski trwal dwa dni :D pierwszego dnia popołudniu spotkałysmy sie u panny mlodej w domu, bylo nas 13 sztuk z glowna gwiazda, zostalysmy umalowane przez profesjonalne makijazystki, potem impreza w stylu bollywood - bylo mega! poprzebierane poszlysmy do klubu ktory byl udekorowany specjalnie dla nas, open bar etc, potem kilka razy zmienialysmy miejsce ;-) a na nastepny dzien zeby nie bylo widac zmeczenia (panienski byl tydzien przed slubem) bylysmy w spa, kazda mogla sobie wybrac opcje odnowa + masaz, masaz + peeling itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakie pięknie wspomnienia obudziłaś :-) U mnie to była gra terenowa (szukałam karty wstępu do naszego miejsca docelowego), miałam narysowaną mapę jak w LOTR :-) Byli poumawiani ludzie w sklepach, którzy zadawali mi zagadki, albo wyzwania, żebym zdobyła kolejny element mapy do punktu docelowego. Moim ostatnim zadaniem było zdobycie 15 numerów telefonów do facetów na Starym Mieście w Lublinie ;-) Było świetnie, płakałyśmy ze śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez czeka organizacja... strach się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo spa to dobry pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram gościa w kość, bardzo dobry pomysł. Niezapomniane wrażenia do końca życia. Ja nie robiłam panieńskiego, bo to straszna wiocha. Żałosny widok pijane dziewczyny z różkami na głowie, królicze uszy albo jakieś opaski z fiutem na czole. Ten fiut to chyba symbolizuje faceta, który się z taką byle jaką żeni, nie wiem ☺ Miałam pecha uczestniczyć w żałosnym spektaklu koleżanki, tak z ciekawości. Schlały się i dostały chcicy, potem rzygały ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba mam kij w tyłku, ale mnie takie imprezy nie bawią. W dodatku trochę strach jechać do Paryża, koleżanki się boją. Jak ktoś okasiony to lecieć na Majorkę, najlepiej do Magaluf i tam imprezować. Ewentualnie Arenal, albo do Tajlandii. Nikt się nie dowie jak będziecie niegrzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to macie jakieś załosne koleżanki, które nie potrafią się bawić, w panieńskim nie chodzi o to, żeby się urżnąć jak szmata i puscić z pierwszym lepszym to raczej panowie wybieraja najniższą linię oporu i idą na d******* ja bym chciała taki wieczor spedzic z przyjaciolkami, robiąc rzeczy ktorych normalnie nie odwazylabym sie zrobic, jak ta impreza w stylu bollywood w klubie - o w zyciu :D a spa.. mega bym sie cieszyla, zwlaszcza jego regeneracja po, przeciez tak na co dzien nie kazda z nas moze sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w wawie chcesz dobre spa to na poznanskiej jest salon masazu i spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spa dobry pomysl, ale całego dnia tam dziewczyny nie spedza.. moze jakis skok na bungee albo inny lot balonem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nauka jazdy konnej? gdzieś mi wpadł artykuł o organizacji i tam własnie było o jeździe konnej, może byc wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam standardowo. Striptizer i seks z kazda a bylo nas 5. Ja, siostra i 3 kolezanki. Trzy dni potem mialam ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie pan byl meska prostytutka a nie striptizerem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o paradizzo? to jakieś egzotyczne miejsce, pracuję niedaleko, czasem przechodze tamtedy, ale jakos nigdy nie mialam okazji zeby wstapic, tam jest tez spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yep, jest spa maseczki, peelingi, opieka nad stopami i dłońmi coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, decyzja zapadła, impreza będzie dwudniowa, na drugi dzień już mamy zrobioną rezerwację w Paradizzo na poznańskiej :D zajmiemy im chyba cały salon, ale co tam! Po takim party spa jest wręcz wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleo
Myślę, że wszystko zależy od Panny Młodej. Ja uważam, że super pomysłem jest organizacja takiego wieczoru w spa. Ostatnio byłam na takim w Samui Spa w Warszawie i przekonałam się, że relaks wpływa dobrze na wszystkich :) Polecam, bo jak wiadomo stres przed ślubem bywa morderczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly89
Spa jest naprawdę fajnym pomysłem, fajne są jakieś warsztaty np. makijażu. Ogólnie nie lubię klubów, więc wszystkie alternatywy - mile widziane. Teraz już wszyscy mają oferty na wieczór panieński od escape roomów (np. tu - http://newworld22.pl/panienskiekawalerskie/ ), po fotografów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×