Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluma

Czy możecie polecić sprawdzone miejsca na Mazurach?

Polecane posty

Gość bluma

Chciałabym na ten weekend wyjechać na Warmię lub Mazury i zastanawiam się dokąd. W zeszłym roku byłam w Kretowinach, teraz chciałabym pojechać gdzieś indziej. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
faktycznie fajnie, ale 120 zł dziennie to trochę drogo jak na czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenka prawdziwa
Polecam Świętą Lipkę, ok 25 km od Mrągowa. Mam tel do miłego przytulnego pensjonatu, jeśli chcesz. Masz dobre warunki w pokoju, wyżywienie i widok sprzed domu na klasztor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
a czy to jest nad jeziorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenka prawdziwa
Tak, jest nad jeziorem Dejnowa. Nie wiem jakiego miejsca szukasz, jesli chcesz odpaczac na zielonym zaciszu i lazic sobie po okolicy, to jest to dobre miejsce. jesli chcesz byc blizej bardziej "renomowanych" mazur jak z pocztowek, kurorty i zaglowki to Gizycko i Elk. Ze Sw Lipki sa polaczenia autobusowe do Mrągowa Kętrzyna czy Reszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
Bardziej zależy mi na odpoczynku, nie musze mieć większych miasteczek w okolicy, ale zależy mi na jeziorze i lesie w pobliżu, a najlepiej byłoby, jeśli domek byłby w samym lesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenka prawdziwa
No to masz szczęście bo Św. Lipka jest położona wśród lasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
a masz może link do tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
Jak zobaczyłam na zdjęciu ŚL to przypomniałam sobie, że byłam w tym sanktuarium, ale to chyba jakieś większe miasteczko. Szkoda, ze nie masz jakiegos zdjęcia, bo znajomi z którymi mamy zamiar sie wybrać tak w ciemno nie będą chcieli pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
całkiem, całkiem, a gdzie są ceny, bo nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam: Wynajęcie Apartamentu - 200 zł doba, Wynajęcie Domku -135 doba, Wynajęcie naszej przyczepy - 75 zł doba, Przyjazd z własna przyczepą: ustawienie 12 zł doba za osobę 12 zł doba podłączenie do prądu - 8 zł doba Przyczepa rozstawiona i nieużytkowana w lipcu i sierpniu - 10 zł doba, Dzieci - do 6 lat bezpłatnie. Od 7 -10 lat opłata za dobę wyn. 8 zł. Pole namiotowe - opłata pobytowa 1 os - 14 zł doba (w tym opłata za namiot i natrysk) - parking samochodu - 6 zł doba(przy namiocie) - opłata za psa 6 zł. Rezerwacje dokonuje się telefonicznie od 9 - 20. Ponadto Goście z rezerwacjami na domek i apartament wpłacają zaliczkę w wysokości 30% ceny pobytu. Pozostała kwotę regulujecie Państwo w dniu przyjazdu. Wystawiamy faktury imienne i dla firm. Konto: Bank Spółdzielczy Piecki 44936400002006061694200001 DOJAZD: z Olsztyna - (kier. Mrągowo) - w Sorkwitach skręt w prawo do Maradek - Borowski Las, z Warszawy - kier. Szczytno przez Rybno. W Rybnie skręt w prawo (koło kościoła). Około 4 km za Rybnem skręt w lewo przy drogowskazie Maradki 5 .Stoi tam również nasza reklama. Na skrzyżowaniu w lesie w lewo wg. reklamy. Na samym dole strony głównej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
no tak,ale to sa ceny w sezonie? Bo ja chciałabym wyjechać jeszcze w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz skontaktować się z ośrodkiem, ja jeżdżę poza sezonem i ceny są niższe. Niestety nie pamietam jakie, ostatni raz byłam dwa lata temu z teściem, on płacił, ja tylko przekazałam pieniądze. Najlepiej zadzwoń lib napisz do nich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
dzięki :) macie jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyk zak
www.zacisze.bezledy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwy koło Pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma takich miejsc
Pełno Warszawiaków ,czyli bydło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
chyba mówisz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
fakt - ciekawie i taniutko, ale dla mnie za daleko, bliżej dla tych co z wybrzeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×