Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blooogowa

Gdzie reklamować swojego bloga?

Polecane posty

Gość blooogowa

Nie ma takiej opcji, żeby dać jakąś reklame. Mam bloga i chciałabym, żeby ktoś kto się interesuje daną rzeczą odwiedzał blog itd. Nie wiem tylko gdzie. Bo tutaj to mało kto interesuje się blogami.. na czatach też nie. Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooogowa
jak kiedyś zakładaliście blogi to skąd inni sie o nim dowiadywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooogowa
nie będe przecież wszędzie dawała linku do bloga bo to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooogowa
napewno zakładaliście kiedyś blogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodtome
Do toplist możesz dodawać, do google dodaj...............ehm...dawno boga nie miałam i zapomnialam gdzie go jeszcze reklamowałam ;) ale miałam dużo pomysłów swego czasu na reklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodtome
bloga! * :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooogowa
aha.. ale jak coś dać do googli to nie wiem :( i na topliste.. jak się daje coś do googli? Chyba zaraz coś tam poszperam w tych googlach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooogowa
żeby reklamowac się na googlach musiałabym miec tam tego bloga (chyba) i nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel6f
Witam Rozpoczynam nowego bloga który będzie reklamował inne. Reklama pańskiego bloga będzie kompletnie za darmo będzie ona zawarta w poście a wraz z ilością blogów będzie osobny dział dla pańskiego bloga. Póki co blog jest pusty ale wraz z czasem będą go zapełniały inne reklamy blogów. Jeśli zdecyduje się Pan/Pani na reklamę bloga która jest kompletnie za darmo proszę przesłać mi informacje jakie znajdowały by się na moim blogu w celu zareklamowania pańskiego , prosił bym o jakiś obrazek , krótki opis i w przeciągu paru minut reklama jest gotowa. Dodatkowa reklama bloga się zawsze przyda szczególnie że jest za darmo.. Strona bloga : http://blogtopblog.blogspot.com/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie dziewczynko
"Życiowe dialogi zakochanej pary dwudziestoparolatków " o kurwa no to gwarantuje ci ze tam nie wejde :O 🖐️ czy ty sie kobieto nudzisz w domu? za sprzatanie sie wez i moze w konuc prace znajdz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narplercetoe
jeżeli nie tam... to tu: narplercetoe.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn j@k nic...
no juz byla tu na forum tqaka jedna co to zalozyla bloga o tym jak rosnie ich synek i tez byla zawidziona,ze nikt nie zaglada. a kogo kurva interesuje jak rosnie jej synek????? !!!!! Kamila jakos nie musiala sie nigdzie specjalnie reklamowac a ilu ma fanow..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn j@k nic...
jak blog jest fajny to sam sie rozreklamuje ,jak w przypadku Kamili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkraaaaaaaa
no przecież oczywiście że na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajk
Ja osobiście zapraszam na nowo powstały blog poświęcony albumom muzycznym. Umieszczam tam recenzje najnowszych płyt. Liczę na dyskusję na temat swoich odczuć odnośnie albumów muzycznych. Link: www.albumy-muzyczne.blogspot.com Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloroweinspiracje
Widzę, że tak jak większość z was mam bloga a nie umiem go wypromować. Mi zalezy na tym podwójnie ponieważ prowadzę bloga z biżuterią ręcznie robioną, wykonać mogę też prywatne pomysły oczywiście w miarę możliowści . Dlatego tak jak reszta z was dodaję tutaj link do mojej strony http://koloroweinspiracje.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwordskolll
Jak potrzebujeszpromować coś w necie to polecam dla każdego kto jeszcze nie korzystał z adwordsa. tylko dla nowych użytkowników. wpłacasz 50zł oni dokładają 150 i za 200zł prowadzą kampanie. jak ROI się zgadza to wiadomo co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslracjonalnie
Ta, jakby na allegro nie można było adwordsa na 250 złotych za grosze kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na czekam na czekam
ja lubię tylko blogi o modzie, może kiedyś założe nawet własnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly840
Zapraszam na mojego bloga o tematyce gier MMORPG ciekawe artykuly codziennie , www.mojemmorpg.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blogowa Grupa Samorozwoju
http://akcja-realizacja.blogspot.com/ Masz DOŚĆ bezmyślnego gapienia się w ekran telewizora lub komputera? Chcesz ZMIENIĆ COŚ w swoim życiu? Masz MNÓSTWO marzeń i pomysłów, ale jednocześnie brak Ci sił, motywacji i planu aby je zrealizować? PRZESTAŃ narzekać, że inni mają "zawsze lepiej i łatwiej"! Swoją pracowitością i zapałem też możesz zajść bardzo daleko! Blogowa Grupa Samorozwoju to zestawienie blogów o tematyce motywacyjnej i samorealizacyjnej. Stawiamy na edukację, rozwój zawodowy, naukę języków, spełnianie marzeń i wiele wiele innych. Jednocześnie walczymy z wadami, lenistwem i słomianym zapałem. Jeśli opisujesz (lub chcesz zacząć) sposób realizacji swoich marzeń i planów na blogu - dołącz do nas :) http://akcja-realizacja.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neophilosopher
Ja też przyłącze się do radosnego spamowania i floodowania. Otóż też zapraszam na swego bloga, troche o życiu, o miłości, troche wierszy i troche technologi. http://neophilosopher.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×