Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saraaa85

Dziwny sen, co znaczy

Polecane posty

Gość Saraaa85

kilka dni temu śniło mi sie, że unosiłam się w powietrzu ze stadem kilku białych gołębi i nagle jeden gołąb który latał ze zmną ekspolodował krwią. Wyraźnie widziałam tą krew - gołąb jakdyby rozradł się i wyleciała z niego krew. Natomiast wczoraj miałam podobny sen: byłam na olbrzymiej skale, na której zbudowany był z pali dom drewniany z podwieszanym drewnianym mostem z linami po bokach. Szłam tym mostem do jednego z pokoi w tym domu , otworzyłam drzwi, a tam były 3 białe łabdędzie i ten środkowy nagle eksplodował krwią. Co to wszysto znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
dziwne, ale nie wiem co znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
a czy możliwe jest, że jak coś śni się bardzo dużo i bardzo często to może to kiedys się stać? A takie coś jak umiejętność latania W KAŻDYM śnie (bez znaczenia o czym jest.. poprostu wiem, że umiem latać i latam) bo to akurat jest niemożliwe, a szkoda bo jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry macie jakieś pomysły odnośnie znaczenia mojego snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
moze smierc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
tak, wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
zobaczyłam do sennika i tak: Eksplozja z ofiarami - wyjdziesz z krytycznej sytuacji bez szwanku eksplozja widzieć - nerwowy niepokój, który jednak przeminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
wiem, że to nie do końca eksplozja, ale jednak ten ptak jakby wybuchł.. chociaż w senniku pewnie chodziło raczej o miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
o to czeka mnie jakaś krytyczna sytuacja ojjj. ktoś ma jeszcze jaieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
no tak te ptaki eksplodowały krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
jeszcze sobie tak myślę, że może to odnośić sie do mojej obecnej sytuacji. Otóż zakochał się we mnie na zabój pewien osobnik, strasznie go lubię, ale nie jestem pewna czy chce jakiegoś związku z nim i może jemu serce z rozpaczy pęknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcfsgf
A moim zdaniem to było tak... 1 razem przyśniło Ci się to przez przypadek, a 2 razem bo myślałaś o tym że ci się to przyśniło tak długo i intensywnie że przyśniło się jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
nie naprawdę nie myśłałam o tym intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
zkolei miesiąc temu śniło mi się, że byłam w olbrzymim ogrodzie jesienną porą, gdzie były olbrzymie drzewa z pięknymi czerwonymi liśćmi i w tym ogrodzie pewien ososbnik wręczył mi tysiące białych róż, których płatki na końcach były delikatnie różowe. Osobnik ów był bardzo nieśmiały i patrzył na mnie z atencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
wszystko możliwe i nie podbijaj bo denerwujesz. Nikt ci nie powie co znaczy bo każdy wie tyle co ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
przepraszam, ale to mnie tak ciekawi, może ktoś bedzie znał odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
przejrzałaś już różne senniki? No wiesz.. może chodzi o tego faceta. A czy jest nieśmiały? Może cały czas myśli o tobie i to mu łamie serce, ze nie może do ciebie zagadać i że nie ma u ciebie szans i przez takie rzeczy ci sie śnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że zbyt dużą wagę przykładasz do tego co Ci się śni, mi sie śni coś codziennie, dosyć długo i z rozbudowaną fabuła. tak nie ma każdy więc sie zastanawiamy co to może oznaczać a to jest zazwyczaj to co sie tyczy teraźniejszości nie przyszłości, twój stan umysłowy psychiczny i społeczny na dzień dzisiejszy wpływa na to co ci się śni. może istnieją osoby które przewidują pewne wydarzenia ale to jest jak dla mnie intuicja i umiejętność wyciągania wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
karminadla----> kocham wysublimowane słownictwo :) czuję wtedy, że to mnie wzbogaca - taki styl wysławiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
ten osobnik nie jest nieśmiały, powiedziałabym że jest bardziej śmiały odemnie ale w sposób wysoce kulturalny. Jedynie onieśmiela go moją osobą, .... mówić delikatnie on urodą nie grzeszy. Kwestia się przedstawia w ten sposób, że podnieca mnie jednynie pod względem intelektualnym - mogłabym z nim rozmawiać godzinami, natomiast w nikłym stopniu wzbudza we mnie pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa85
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×