Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

W ostatni Piątek Big Show pokonał Undertakera.

Polecane posty

Po tym jak ważący 200 kilogramów Big Show uderzył prawym prostym w tył głowy Undertakera (135 kg) i powalił go na ring, sędzia uznał Undertakera za niezdolnego do walki i ogłosił zwycięstwo Big Showa. Po chwili, już po oficjalnym zakończeniu walki, Undertaker podniósł się i chciał nadal walczyć. Big Show próbował wyprowadzić kolejny prawy prosty, ale Undertaker znurkował pod jego ręką, obrócił się i trzema prawymi sierpowymi wyrzucił Big Showa z ringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmfhj
nathan jones i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boogeymana już dawno nie widziałem na ringu. Z Big Showem obecnie najlepiej radzą sobie Undertaker i Triple H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big Show walczy od 14 lat (zadebiutował w 1995 roku). Ma 213 centymetrów wzrostu (według Wikipedii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No różnie podają 218 i 220 tak dawniej w TV mówili porównując go do innych zawodników może mieć 218 a zaorąglano mu do 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power 233
i tak andre the giant jest najlepszym wrestlerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triple H ostatnio stracił tytuł WWE Champion na rzecz Randy'ego Ortona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ostro ogladalem wrestling hehe jakies 8-10 lat temu zawsze po 22:00 na TCM (TNT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedzcie mi...jak mozna emocjonować się czyms co od początku do konca jest wyrezyserowane?Jak chcę obejrzec przedstawienie to ide do teatru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk - to idz, wrestling to wlasnie taki spektakl, a hala z ringiem to teatr. A krytycy po Mrs Butterfly nie podniecaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózne rzeczy moga byc ustawione,no ale bójka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te walki nie są wyreżyserowane ale odbywają się wedle pewnych ściśle określonych reguł, które mają zagwarantować że walki te będą po pierwszej bezpieczne a po drugiej spektakularne. Nie ukrywam jednak że wrestlerzy często odnoszą poważne urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drataramtam
problemy z potencją mogą wynikać z kompleksów, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rey Mysterio faktycznie jest niezły. Pamiętam jego walkę z Undertakerem. Co prawda wygrał Undertaker, ale Reyowi nieźle szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
śledziłem jakis czas wrestling i powiem wam że po ponad dwóch latach zabawy w ksw dużo tych cwaniaków można rozwalic, wielu napakowanych jest tylko a ręką nie potrafią ruszyc. taki big show czy great khali nie mówie bo przy ich gabarytach był by problem ruszyc , rey misterio wiele ciekawych sztuczek wyniusł z meksykańskiego wrestlingu, ale chodżby cena czy orton to zwykli kolesie. takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×