Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 razy szybsza NAUKA na pamięć już nie długo dostępne w Polsce.

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio interesuje się szybką nauką i natrafiłam na taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=XPM_Xl64UqY - okazuje się, że są to bardzo skuteczne metody nauki ale jeszcze mało znane w Polsce - co o nich sądzicie? Jakie są wasze metody na szybką naukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Sesję na Koncentrację do nauki z pakietu http://fruiti.pl/ bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja - korzystam od 3 dni i już są efekty w postaci szybszej nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te sesje fruiti działają świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówiąc nie słyszałam wcześniej o tej metodzie. coś się ruszyło. może kiedyś spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez polecam FRUITI - stosuję regularnie i widzę faktyczne efekty w postaci lepszej koncentracji, szybszej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszeliście o tym, że teraz te nagrania można kupić ze zniżką 30% - kod rabatowy do sklepu internetowego można zaleźć po prawej stronie na http://blog.hepika.pl/ - taki duży napis RABAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało inteligentna ta reklama-proponuję jakiś odpowiedni kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, fajna sprawa - a czy jak się zamawia z tą zniżką to obowiązuje na kilka produktów, czy tylko na pojedyncze produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćko, ty sam wiesz najlepiej co i w jaki sposób sprzedajesz, nie pal głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam teraz cały system afirmacji do nauki i Sesje Fruiti na naukę i działa na cały koszyk także na wszystkie produkty pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA SPAM O MATKO
Chcę się nauczyć drugiego języka obcego i myślałam, że trafiłam na jakiś knkretny temat a tu SPAM SPAM SPAM SPAM głupia się nabrałam weszłam w linka http://hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego a tam stówe za jakieś płyty chcą :/ a ty maćko999 vel gość już się nie pogrążaj ze swoją reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że kurs to fajna sprawa. Ale trzeba też pamiętać o tym, że nie każdy kurs jest dobry - trzeba szukać takich, które są faktycznie sprawdzone i prowadzone na wysokim poziomie. Jedno drugiego nie wyklucza. Poza tym nauka języka to ciągła praca, a nie tylko dwie godziny w tygodniu na kursie. Poza kursem trzeba jeszcze sporo pracy w domu włożyć. Każdy ma jakieś swoje metody nauki, dla jednych się sprawdza to dla innych tamto. Każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaNowa
no ja sie własnie wkopałam w kurs - płacę za niego spore pieniądze, a babka, która prowadzi te zajęcia robi to tak jakby jej sie nie chciało. w ogole mnie nie przekonuje. i do tego w kółko wałkuje się jedno i to samo. także jeśli wybieracie kursy to pilnujcie, żeby były one profesjonalne. szczerze mówiąc żałuję, że wywaliłam tyle kasy na kurs. już chyba wole się sama w domu uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mularczyk
Kupiłem afirmacje do nauki 1,5 tygodnia temu - po dwóch -trzech razach dało się zaważyć zmianę. wydaje mi się, że byłem bardziej zmotywowany do nauki i lepiej się na niej koncentrowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna70
korzystanie z fruiti daje świetne efekty zwłaszcza jak się korzysta z nich już dłużej miesiąc - a nawet więcej. Choć i na poczatku juz da się zauważyć różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA SPAM O MATKO
UWAGA SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a korzysta ktoś z Was z metody mapy myśli może? Słyszałem, że to bardzo skuteczne, ale kiedyś próbowałem coś zapisać za pomocą mapy myśli i wyszły jedne wielkie bazgroły. co sądzicie o tej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×