Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A jakiego wózka nie polecacie? co omijać?

Polecane posty

Gość gość

Wymiencie kazdy rodzaj gdyz planuje zakup dwoch pojedynczych i jednego blizniaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam quinny buzz xtra i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam wózków ,które są zrobione na wygląd typu Quinny, Mima i sporo innych zachodnich. Małe kółka i zero zabudowy w spacerówce. Wybierz sobie coś polskiego tylko solidnego i łatwego w obsłudze. Ja polecam Anexa Sport lub Cross. Są funkcjonalne i dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecę ci Tako, Tutka oraz Bebetto. Polecam natomiast Anexy . Wykonanie dużo lepsze i dobre materiały użyte do produkcji. Na pewno opony o klasę lepsze od konkurencji i nie łamią się stelaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy wszystkie oprócz anexa. Dziewczyny tu pisaly ze maja problemy z kolami i krzywymi stelazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.30 a Anex to Jaki jest Twoim zdaniem? krajowa produkcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowianskaLala
Ja nierozuniem tego zachwytu nad tymi anexami. Ja mam adamex pajero jest super pod kazdym wzgledem. Odradzam uzywane wozki z olx. Przeciez wiadomo ze jak dziecko jezdzilo kilka lat wozku tp sie zajechal i to kwestia tygodni jak sie rozleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edrema inspire porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam wózków 3 kołowych i tych ze skrętnymi kołami oraz gondoli w kształcie mydelniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tako jumper light 2 w 1. Wozek jest super gdyby nie kola zepsute w jednym kole bylo lozysko. Kupilismy nowy wozek ze sklepu i od poczatku cos mi nie pasowalo caly czas przednie kolo dygotalo i uciekalo gdy pekla detka a bardzo czesto mamy wlasnie problem z detkami i oponami w tym wozku zanieslismy kolo do naprawy i gdy facet odkrecil kolo wszystko sie rozlecialo w drobny mak. Nie polecam tego wozka no chyba ze ciagla naprawa opon i kol wam nie przeszkadza. Zaplacilismy 1250zl gdyby nie kola byloby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Stokke Xplory model 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Tako i po dwóch miesiącach sprzedałam. Cały czas psuły się opony w nowym wózku. Teraz jeżdżę Anexem Sport i problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie. Ja miałam bebetto i bardzo mała spacerówka. Polecam Anexa. Naprawdę fajny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam adamexa joggera spacerówka do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamex jogger? - Ja miałam go na oku używany 1000zł co ze spacerówka jest nie tak? a camarello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam poza miastem i nie polecam wózków na małych kołach ze słabą amortyzacją (czyli większość zachodnich wózków). Użytkuję Anexa i radzi sobie fajnie w każdym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Tutek grander i 2 razy pękła mi rama na spacerze. Napewno juz bym drugi raz go nie kupiła. Teraz zamówiła tego Anex Sporta. Jest dużo pozytywnych opini na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam Anex Sporta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy anexie pękł mi stelaz podczas spaceru. Co za goowno, nie wiem kto go tu tak reklamuje. Musiałam kupić nowy wozek, bo na tamtego juz patrzec nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiadka ma ten złom aneksa. Heheh, ciagle ma jakieś problemy z tym szajsem. Jeżeli chodzi o reklamacje to praktycznie ich nie uwzgledniają. Masakra, jest tyle fajnych wózków a ona dała kupę kasy za ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Anexa , strasznie wadliwy badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje rozwiązanie: jeden podwójny Adbor Duo Stars (normalne spacery), jeden pojedynczy Coletto Joggy (lekarz, sklep, itp.; można włożyć do niego gondolę z uszami z Adbora) i jedno nosidło Tula z kapturem do spania i wkładką redukcyjną dla niemowląt (w razie gdybyś musiała zabrać na szybko dwoje dzieci; jedno w wózku drugie na brzuchu). Nie kupuj 2 osobnych dodatkowych wózków, bo nic nie załatwisz bez asysty, a tak to sama możesz z nosidłem i spacerówką polecieć pozałatwiać sprawy bez dużego podwójnego wózka. A z Adborem w komplecie zyskujesz dodatkowo 2 tanie foteliki (które wcale nie są niebezpieczne, bo do 13 kg wpięte pasami każde są bezpieczne, tyle że da się je wpiąć tylko do Adbora i dziwnie, bo bokiem). Do tego Coletto nie da się wpiąć żadnego fotelika niestety, nawet markowego, ale można włożyć gondolkę tylko że będzie luzem, nie przypięta, bo nie ma do czego, ale barierka w Joggy ją trochę unier******* (zresztą to nie takie ważne bo wiadomo, że się akrobacji z wózkiem nie robi; po porostu trzeba uważać, żeby nim nie zjeżdżać bezmyślnie w dół schodów itd.) Na rynku są nosidła podwójne np. TwinGo Carrier, ale drogie. Pojedyncza Tula wychodzi taniej. W nosidle z kapturem dziecko może ci nawet spać. I kupuj praktyczne kolory - np. czarne, czarno-szare, bo przy dwójce nie ma czasu na czyszczenie i zapieranie, a wszystko brudzi się migiem i wkoło, szczególnie jedzeniem. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie jakas normalna odpowiedz a nie setny anex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego na małych plastikowych kółkach. A reszta to już indywidualne preferencje i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Tutka oraz Jedo Trima. Łamią się stelaże. Co do poprzednich wpisów akurat Anex jakościowo ok i reklamacji jak na lekarstwo. Na pewno nie łamią się stelaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wózek Adamex Barlettę i występował spory problem ze zsuwającym się dzieckiem. Długo wybierałam następcę i moim zdaniem najlepsza pozycja w spacerówce jest w Anexie Crossie. Używam prawie pół roku i problem z zsuwającym dzieckiem nie pojawia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrychaaaaaaa45
Ja stawiam na tutka bo to są najlepszy wózek wózki. Miałam okazję testować wózek z bardzo wysokiej półki. Miałam same problemy z tym wózkiem a Tutek to co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dziecka i nawet w ciąży nie jestem. Ale już wiem: na pewno ODPADAJĄ ANEX I TUTEK. Nawet nie wiem jak one wyglądają i nie chce mi się szukać. Ale przez te natrętne reklamy mam już uczulenie na samą markę. Także Wasz spam przynosi odwrotny rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam tego slawnego ANALA Z kafe :) Lada chwila kupuje wozek i na pewno nie chce Anala.Same negatywy poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×