Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale mnie wkurza ta reklama MediaExpert z Lisowską włączone niskie ceny

Polecane posty

Gość gość

was też?? chyba doda (którą gardzę) była mniej wku^wiająca w tej reklamie... normalnie mi ciśnienie skacze jak słyszę jak lisowska śpiewa te włączone niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazda śpiewa motłoch wpatrzony i wsłuchany jak w obrazek leci potem do dyskontu i nogi łamie, g****o mu po nich ciecze , depcze się . cenożercy mają raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi nie chodzi o to że jakaś tam piosenkareczka reklamuje sklep tylko o to że robi to w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta reklama jest idiotyczna. dawno nie ogladalam tak wkurzajacej reklamy. ona mnie zniecheca do mediaexpert gdyz obawiam sie ze po wejsciu do tego sklepu uslysze ta tandetna muzyczke, i tak naslucham sie tego badziewia w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zmienili melodię jak była ta pierwsza melodia to zamiast słyszeć "włączone niskie ceny" ciągle coś w mungu mi się przetwarzało i słyszałam zboczone niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mungu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w mózgu. Jestes za glupia, zeby sie domyslic? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobili sobie chyba antyreklamę tym bzdetem :) Ja tam oglądam towar w Media Markt czy Euro a potem kupuję w necie :). No chyba że ceny są takie same jak w stacjonarnym, jak czasami w przypadku Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tą reklame nie wejde do media expert normalnie sie boje ze Lisowska wyskoczy z jednej z lodowek i zacznie robic te oczy i śpiewac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Sylwia
Lisowska nie potrafi śpiewać tylko d**e pokazywać. Sylwia Grzeszczak jest o niebo lepsza. To tak jakby postawić piękne Bugatti I Opla Calibre podpicowaną zewnątrz wydaje sie ładna ale chodzi gorzej od poloneza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też denerwuje, zwłaszcza że co chwilę puszczają, nieźle się musieli wykosztować na taką emisję.. a tu klapa, niby wszystko jest co w reklamach działa, kobieta, "popularna" osoba, melodia, ktoś śpiewa.. a jednak reklama wkurzająca jak mało która

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama głupia ale ta lisowska to fajna niunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka blada xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wkurza ta reklama,i spojrzenie tej lisowskiej-okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo mnie też strasznie wkurza.. Jeszcze jak puszczą 3x pod rząd.. Dawno nie było tak w*urwiającej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj spotkalem sie z 7x w ciagu 10minut reklam z Lisowską! MASAKRA! REKORD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama jest hitem, wszyscy się nabijaja ale kto wie może taki był zamiar producentów - zapamiętać markę poprzez irytacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę ta reklamę to od razu zmieniam kanał! A do tego sklepu przez ta reklamę na pewno nie pójdę ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceniacz
Wszystko, po prostu wszystko dla kasy! Nie rozumiecie? Gdyby nie forsa Eweliny by nie było! Gdyby nie forsa Reklamy by nie było! PROSTA LOGIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 8 letni syn uwielbia te reklamę.Na you tubie leci caly czas zmontowana jako piosenka przez godzinę i syn tego słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamel3
Pewnie nie tylko Ciebie, ale co poradzić, nawet pracownicy na swoim forum gowork.pl/opinie_czytaj,726855 narzekają na ta kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrew

2019  i nadal to młócą w radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×