Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hiacynta5

algi morskie

Polecane posty

Gość hiacynta5

Kto zajmowal sie hodowla alg morskich. Ja mam od trzech dni i niestety moje od wczoraj nie babelkuja, czy to zle? Wymienilam im wode itd a one nie puscily ani jednego babelka. Czy one "zdechly?" Zapytalam tez na zdrowiu i urodzie ale nikt mi nie odpowiedzial. Moze tutaj ktos wie o co chodzi. Czy one musza babelkowac? Co zrobic aby znowu wytwarzaly co2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Algi morskie wymagają bardzo specyficznych warunków do hodowli i rozwoju, więc może po prostu nie dają rady w warunkach domowych. Poczytaj więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Czytalam ale nigdzie nie jest napisane czy to normalne ze one nie buzuja. Czy znowu zaczna puszczac bable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie rosly tak ze nie mialam
co z nimi robic, nikt nie chcial wiec musialam wyrzucac nadmiar ale powiem szczerze że nie warto się tym zajmowac. Tak kazdy zachwala wlasciwosci alg a tak na prawdę to nic nie dają dlatego wyrzucilam wszystkie a mialam tego sporo bo po co mam hodować jak i tak nie działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Ja mam od trzech dni wiec jeszcze na sobie nie przetestowalam. Mam nadzieje ze moje krysztalki zababluja I sama przekonam sie co sa warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie kiedyś w to bawiłam, ale... szkoda zachodu. czy bąbelkują czy też nie, codziennie zmieniaj im wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co bawić się w hodowanie Alg w domu, kiedy na rynku są naturalne kosmetyki z algami. Ja kupuje maseczki mikroorganiczne w sklepie internetowym i sprawdzają się świetnie- mieszam proszek z niegazowaną wodą i nakładam na skórę twarzy- moja skóra jest oczyszczona, gładką i promienna. Szybko, tanią a efekt rewelacyjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×