Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Babcia dała wnuczkowi klapsa, ten zadzwonił na policję

Polecane posty

Gość gość

Słyszeliście? "9-letni Kacper zadzwonił do dyżurnego policji w Bartoszycach i poskarżył się, że bije go babcia. Kobieta stanie przed sądem. Po kilku minutach chłopiec jeszcze raz zatelefonował na policję i powiedział, że nie został pobity. Mimo tego funkcjonariusze pojechali do jego domu. Kacprem tego dnia opiekowała się babcia. - Tłumaczyła, że dziecko stwarza problemy wychowawcze, wraca do domu, kiedy chce, czasami podbiera pieniądze z portfela. Powiedziała, że tego dnia nie mogła sobie z nim poradzić i dała mu klapsa - mówi Robert Koniuszy, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach. Chociaż funkcjonariusze stwierdzili, że chłopiec nie był bity, a klaps był jedynie incydentem, skierują sprawę do sądu rodzinnego. - Kobieta nie powinna tak zareagować - dodaje Robert Koniuszy." Chyba bym gowniarzowi skroila d**e potrojnie jakbym sie dowiedziala ze dzieciak zadzwonil na policje bo babcia mu klapsa dala. Co za czasy, że zwykły zasmarkany bachor rządzi człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norma w krajach skandynawskich, dzieci uczy sie jakie maja prawa a ze nie maja zadnych obowiazkow, to wolno im wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to we wsi gdzie mieszka moja ciotka był przypadek, że dzieciach chyba 11-letni zadzwonił albo poszedł na policję naskarżyć na rodziców, że się nad nim znęcają, biją i źle traktują... i mieli z tym trochę problemów, a na końcu dzieciak z rykiem sie przyznał, że zrobił tak na złość bo matka nie chciała sie zgodzić, żeby siedział w domu dodatkowe dwa tygodnie bo brat ma ferie a on swoich już nie miał :p tak było bo brat chodził do lo w innym województwie :) I nie wiem, chyba już z tym nic dalej nie było, ale tłumaczyć się musieli na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinga zabiłabym takiego bachora, co za gowniarz wstrętny! rodzice musieli się tylko wstydzić za takiego popaprańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze. Dzieci sie powinno wychowywać a nie bic. Bicie jest karalne i policjanci dobrze zrobili ze skierowałi sprawę do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lois widać że klapsa dostałaś i to nie raz ale nie w tyłek a w łeb. Pieprzysz jak potłuczona na kafeterii, zresztą nie od dziś. Klapsy to normalka i każde dziecko prędzej czy później takiego dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lois to najbardziej POY****A LASKA NA Tym forum. Dla dzieciaka wyzbyłaby się nawet swojej duszy, Wszystko by zrobiła żeby gówniarzowi było dobrze.. do czasu żałosna babo. Kiedyś te bachory ci na łeb wejdą. Ciekawe czy ty byś się cieszyła jakby krnąbrny dzieciak zadzwonił na policję i podał twoją matkę w ten sposób :O dzieciak będzie rządził k***a ****** mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha widzę że nie tylko ja mam takie zdanie o tej pipce lois. dzieciak nie ma prawa wejść na łeb, więc albo się go ukróci albo nie ma prawa nazywać się matką. ja bym gowniarzowi nigdy nie dała rządzić mną. a za taki telefon na policję postraszyłabym go że jutro oddam go do domu dziecka i nie odezwała się ani słowem do rana. przynajmniej noc by miał na przemyślenia o swoim zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lois to by jeszcze takiemu staremu koniowi cycuszka podała żeby sobie popił :D nawiedzona bezstresowa matka, która wraz z łożyskiem urodziła mózg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fuuuj cycuszka haha a ile lat ma ten shrek lois?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta tępa lois nie odróżnia klapsa o od bicia! i to jest najgorsze! Złodziej i bezczelny bachor dostał klapsa (a powinien strzała w ryj ) a ta będzie go bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisała ze ma dwa bachory chyba, to nie wiem, Wydaje mi się ze gówniara, może szybko zaczęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tej lois każda matka jest wyrodną jeśli nie wchodzi dzieciakowi w o***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej ta lois to ma pzm czyli pieluchowe zapalenie mózgu, swoją drogą ciekawe czy jej shreczątka walą jeszcze w pampersy bo przecież nocnik to stres:-) bachor z artykułu powinien płaskiego w ryj od babci dostać a nie biedna kobieta musiała się za bezczelnego gnoja tłumaczyć przed sądem. rodzice powinni mu pasem poprawić w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli klaps był jednorazowym incydentem przez te 9 lat to nie powinno to zostać skierowane do sądu rodzinnego ,nawet na świętszemu potrafi się zdarzyć wyjść z siebie raz w życiu , choć ja neguje klapsy, ale ... cierpliwość ma swoje granice, możliwe ze babci w tej sytuacji pierwsza reka poleciała z tej bezradności, co innego jakby to się powtarzało i traktowane jako norma wychowawcza dzień co dzień,klapsy były by lekiem na wszystko to owszem trzeba ludziom pokazac ,ze są inne aczkolwiek skuteczniejsze metody wychowawcze niż bicie Zas ewidentnie widać jak byk ,ze rodzina nieporadna wychowawczo , dzieciak kradnie pieniądze, nie wraca na czas do domu, stwarza problemy wychowawcze może jak instytucje państwowe przypatrzą się temu dzieciakowi i jego opiekunom ,to w końcu ktoś tym dzieckiem się zajmie odpowiednio i ustawi na wlasciwe tory, bo to co gagatek wyprawia to nie ejst pochwalne, ale sądze ze to jest zaniedbanie wychowawcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy tak agresywnie na tego Lois-a naskoczyłyście??, same się zachowujecie ordynarnie jakbyście się z getta patologicznego wywodziły pomarańczki, okazem wzorowego wychowania nie jesteście Kultura dyskusji najważniejsza w tym wszystkim, można się mijac poglądami i ideologiami ,ale kultura pisania jest bardziej istotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko biednej babci :O ofiara gówniarza niewychowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna spierdzielaj do swojej Fiony, czas ją uspać :-) bo zaczynasz biadolić na kafe i bronić równie popapranej pipki jak ty czyli looooois. racja że szkoda babci, gowniarzowi bym nie szczędziła pasów na miejscu rodziców, a babcie powinien na kolanach przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ? kto to jest Fiona?? moglas się delektować kiedy ponad miesiąc na kafe ie wchodziłam, dzisiaj od tego czasu tutaj weszłam i temat ciekawy Oczywiście widać ze z dzieciakiem co jest nie halo, jak dla mnie zaniedbanie wychowawcze i w pore opiekunowie dziecka powinni wziąć się w garść , jak sobie nie radza udac się do jakiegoś specjalisty bo z dzieciaka może wyrosnąć bandzior , co widać już po jego akcjach z kradziezą pieniędzy Za pierwszym razem jakby ostre konsekwencje zostały wyci,agniete ( i to nie koniecznie bicie) mysle ze problem nie powtarzałby się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zwolennicy bicia są tacy agresywni, również słownie? Czy ich zachowanie nie jest antyreklamą wychowawczych klapsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klapsy są dobre a wam nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawlik Morozow- he he rośnie następca ... A gnoja postraszyć że jak zakabluje jeszcze raz to dom dziecka albo rodzina zastępcza np Szwecja tam go wywiozą i dadzą gejom ... nie popieramy bicia i katowania dzieci ale ta ustawa ma im nie pomóc a rozpieprzyć rodzinę jako instytucję jak się to udało w Skandynawii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę udało się to w Skandynawii? Nie zauważyłem, a spędziłem tam trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez nie popieram bicia, ale ta sytuacja jaka opisuje autorka, to sie nie dziwie ze babcia niewytrzymala. Panstwo glupie i babcia ma przerabane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że takie sytuacje się będą zdarzać, ale myślę, że nie warto popadać w skrajność i patrzeć na to ze spokojem. Co takiego wielkiego się stało?To normalne, że media mogą robić z tego sensację, bo to ciekawy temat, ale nie przywiązywałbym do tego większej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tez uważam ,ze jeśli to naprawdę b yl incydent a nie regularne działanie do sadu sprawa nie powinna zostać skierowana Nie mogę niestety linka wkleic ,ale wejdzie na strone uwagi, w dzial reportaże i piaty reportaż "Bity i poniżany czterolatek" kliknijcie, poczytajcie jak tutaj zostało wszystko zbagatelizowane Popatrzcie tutaj jak dziecko katowane z syndromem dziecka martretowanego trafilo pobite do szpitale i o ironio losu zostało oddane w lapy katow, Tu dopiero temu chłopczykowi trzeba pomoc, dlatego uwaga tym się zajela a dzięki niej prokuratura , w tamtej sprawie od razu pod sad powinni isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, drugiej Skandynawii się nam zachciało. bachor ma większe prawa niż rodzic, paranoja jakaś. rodzice zastraszeni bo smroda nawet ruszyć nie wolno an i głośniej uwagi zwrócić. dożyliśmy tak pieprzniętych czasów że szkoda gadać. kiedyś dzieciak nie miał prawa się wtrącać do rozmów i spraw dorosłych, przychodzili goście, gowniażeria szła do swojego pokoju a teraz siedzą wśród dorosłych jak królowie i nikogo to nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna wcale mi nie szkoda tego czterolatka. ty tak serio siedzisz i wynajdujesz gdzie jakiś bachor dostał klapsa? mi by było szkoda czasu na użalanie się nad obcymi bachorami, bo co mnie one obchodzą? jakoś nie podnieca mnie takie czytanie co rodzice z danym bachorem robili bo zwyczajnie mam to w doopie. zluzuj majty trochę kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014-05-09 21:10:29 jest przykładem człowieka zrównoważonego i zadowolonego z życia. Świadczą o tym takie słowa jak: bachor, pieprznięte czasy, g***ażeria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×