Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka917

Bardzo proszę o pomoc!! :( Angina i ból piszczeli

Polecane posty

Gość aneczka917

Witam Mam problem mianowicie odczuwam straszny ból piszczeli Ból jest nie do zniesienia przy chodzeniu od 2 tygodni boli mnie gardło, dostałam już jeden antybiotyk ponieważ gardło było okropnie czerwone, duże migdały i nalot. Gardło jak bolało przed antybiotykiem tak i teraz. Ja poriwedziałam lekarzowi na kontroli powiedział że po prostu muszę wziąć antybiotyk do końca ( byłam po 4 dniu antybiotyku ). Od 3 dni gorączkuję mam około 38,6 stopni ( wczoraj w nocy 39,3 !!!!!) jestem nieprzytomna do tego doszedł ten straszny ból w nogach nie wiem czy to może mieć ze sobą jakiekolwiek powiązanie????? Proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy grypie bolą kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka917
tyle że to nie jest ból jak przy grypie :( to jest taki ból że jak mam iść do toalety to chce mi się płakać bo nie mogę stanąć na nogach. do tego doszedł jeszcze ból w prawej ręce w okolicach kości promieniowej i nagdarstka ... jutro chyba będę musiała zrobić krew z rozmazem ale najgorsze że leki przeciwbólowe ani maści jakoś szczególnie nie pomagają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jest picie surowego soku z buraczka czerwonego tylko są niektóre z niedobry smakiem i czuć ziemią to powinno się poszukać by miały dobry smak.To powoduje że uchroni łam dzieci przed usunięciem ropnych migdalkow i trzeciego się wysuszyć. Przed piciem utartego świeżego soku powinno się napić by go nie po pijac a jest odczucie kaca bo zasusza migdaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×