Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćsandra00000

biała sukienka na czyjeś wesele?

Polecane posty

Gość gość
Biały kolor nie wypada założyć na wesele ogólnie. Wiem, że to się zmienia itd. ale ogólnie według mnie ta sukienka kompletnie nie nadaje się na wesele. Kolor to jedno, ale krój. Wygląda na taką zwykłą codzienną kieckę.... Może masz coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta mi się podoba bardzo, a właśnie dlatego że jest taka prosta to nie będzie odciągać uwagi od panny młodej. Myślisz że wypada w neij iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdybym dodała czarne dodatki (byty, torebka) to wtedy przeszłoby to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy jeszcze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka jest piekna ;) znajdz do niej fajne dodatki i smigaj na wesele. nie sluchaj tych dennych tekstow ze nie wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że nie wypada bo sama bym nie chciała żeby na moim weselu inne dziewczyny ubrane miały białe sukienki, ale nie bardzo mam juz czas na szukanie innej kiecki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa nie sluchaj ciekawe jak Ty bys sie czula gdybys miala swoje wesele i chciala byc najwazniejsza w tym dniu a tu ci wyskakuje pannica ubrana na bialo ,juz nie o kroj chodzi tylko ogolnie o to, ze KOLOR BIAŁY jest zarezerwowany dla panny młodej i KONIEC! Beż, czy inne kolory Z DODATKIEM BIELI są ok ale nie sama biel albo kiecka ktora moze przypominac kiecke panny mlodej. mnie by szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobierz jakies kolorowe dodatki (w kolorach pasujacych do siebie ) i bedzie super ;) np. chabrowe buty i czarna marynarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz świadomośc, że nie powinnaś czegos robić, a robisz to, będziesz się źle czuła z ta świadomością, będzie ci się wydawało, że wszyscy będą o tobie mówić, że nie powinnaś - i tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w sytuacji kiedy panna molda ma sukienke w innym kolorze niz bialy. nadal kolor bialy jest zarezerwowany tylko dla niej ? nie no litosci .... :O:D to sa jakies polskie zasciankowe reguly :O:O chore :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź inną! to nawet na zdjęciach źle wygląda, jeśli jakaś laska oprócz panny młodej ma białą sukienką, od razu się rzuca w oczy taka gwiazdeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie ci się wydawało, że wszyscy będą o tobie mówić, że nie powinnaś - i tak będzie tak, na sto procent bedzie numer 1. -litosci :D:D :O kazdy bedzie zajety pelnym korytem i kieliszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli panna młoda ma sukienkę w kolorze innym niż biały to gość w bieli wygląda jeszcze gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spocisz się w niej?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką to niektóre jako slubna biora przy cywilnym :O na swoim ślubie na biało się ubierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coż mam jeszcze czarną to najwyżej ją ubiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie passe, biel i czerń zarezerwowana jest dla poństwa młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tych co pierdolą o zaściankowości kurwa, no lepiej być totalną egoistka. jak panna młoda źle się poczuje (chuj jaka jest, to jej dzień więc z premedytacją nie powinno sie jej go psuć) to guzik, ważne że JA pokazałam, ze jestem taka światowa zero taktu macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no to jak nie czarna i nie biała to nie mam w czym iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tyle kolorów, zupełnie nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety upierają się przy czerni albo co gorsza bieli na czyjeś wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pożycz sukienkę od koleżanki jak Cię nie stać, żeby kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jak zaloze czarne buty jakies wyraziste dodatki to nikt mnie z panna mloda nie pomyli chyb a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, to nieładnie wygląda, gość w białej sukience strasznie się wyróżnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 12 lat, że się tak upierasz, nie rozumiesz jeszcze, że niektórych rzeczy nie wypada robić? nic Ci się nie stanie jak zrezygnujesz ze swojego widzimisię i założysz inną sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ubiera się białej i koniec, ale ludzie z czworaków tego nigdy nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli ją zapyatm i powie że nie ma nic pzreciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
O czym w ogóle dyskusja? To że żyjemy w 21 wieku nie upoważnia nas do łamania podstawowych zasad savoir-vivre i KULTURY przede wszystkim. Pójść w białej sukience na czyjś ślub, niezależnie od koloru dodatków to zwykłe chamstwo, prostactwo i buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez komentarza, autorko nie osmieszaj sie, NIC nie tlumaczy chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×