Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamama26

biegunka a zęby - kto miał takie objawy ząbkowania?

Polecane posty

Gość mamamama26

ile trwała takie biegunka do wyjścia zęba? i ile wtedy wasze maleństwa miały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie była nie tyle biegunka
Co rzadsze kupy, ale nie było ich nadmiernie dużo w ciągu dnia. Za to miały bardzo ostry zapach, kolor ostro żółty z zielenią i co najgorsze, jakby z kwasem. Niesamowicie "żrące" dla pupy, pomimo natychmiastowego przewijania. Pierwszy raz taki objaw pojawił się jak mały miał 10 miesięcy. Przy pierwszych zębach tego nie było. Później za każdym razem przy ząbkowaniu pojawiały się te kupy przez ok 3 - 4 dni. Mały ząbkował bardzo szybko, po 4 zęby równocześnie. Te kupy były bardzo dla dziecka męczące, ale plus jeden - nigdy przy ząbkowaniu nie gorączkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mijej corki podobnie przed kazdy zabkiem luzne kupki okolo 3-4 dni a bez goraczki! Pierwsze w wieku 7miesiecy! Dzis ma 12 i pol i 6zabkow a w drodze nastepne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma 5 mies, slini sie, wszystko pcha do buzi a od wczoraj pojawily sie luzne kupki 4 w ciagu doby, dzisiaj narazie 2 byly, ciekawe czy to ząbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimira
Witam. ja mam taki sam problem. Ale mam wrazenie ze zwalam na zeby jednak z tego co tu czytam to faktycznie tak jest Jak zaczynaja isc zeby pierw 2 dni nie chce jesc. Pozniej wszystko wraca fo normy. Czyli jest weoly,je ladnie,bawi sie po czym pojawiaja sienlizne stolcd. Smierdzace zadkieni czasem zielone j zrace. Sa chwile a dupka odparzona. Do tego ciagle budzi sie w nocy i duzo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj od zabkowania dostal ropnego zapalenia ucha :( Gdy dziecko zabkuje ma oslabiony organizm i jest narazone na wszystko,przy zabkowaniu nawet szczepienia powinnym byc odroczone,tak mi nasza pediatra powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma prawie 2 latka i już 18 ząbków jeszcze 2 ząbki i koniec!ale u nas ząbkowanie to masakra ból płacz marudzenie najgorsze były dwie górne jedynki i 4 kły żadne żele nie pomagały tylko preparat Camilia i syrop przeciw bólowy i gorączkowy Bufenik. Dziecku wychodziły od początku po 4 zęby naraz :/ jak dórka była młodsza to pomagało jej gryzenie szczoteczki do zębów 0-2 lat. Lekarka mówiła mi że nie powinno sie podawać małemu dziecku schłodzonych gryzaków bo dziecko moze dostac zapalenia kosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podobnie. Hania skończyła 5 miesięcy. Zębów brak ale ślinotok straszny i do tego luźne brzydkie kupki. Mam nadzieję, że to tylko zęby. Na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w Orsalit, gdyby ta biegunka jednak się nasiliła i musiałabym nawadniać małą. Zdecydowanie wolę mieć go w domu, niż biec w nocy do apteki. Na bolesne dziąsełka kupiłam żel Dentinox bo ten jest dla nas najskuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały ma 12 zębów i idą następne. Dziąsła rozpylchnione. Od rana ma luźne kupki ze śluzem i wysoką gorączkę. Czy to mogą być zęby? Nie wymiotuje, więc to nie rota chyba? dodam że rumień nagły już przeszedł wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up gorączka spada po lekach ale wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys poczytała wczesniejsze posty to masz gotowa odpowiedź na pytanie:) oczywiscie ze to moga być zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×