Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RaniMa

Blogi modowe

Polecane posty

Nie przepadam za blogami modowymi. Zdecydowanie lepsze stylizacje i ciekawe inspiracje dają profesjonalne strony modowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion is my passion
no wlasnie a co sadziecie o blogach modowych dla dzieci? ja mam pare ulubionmych(mimo ze nie jestem matka) ale chyba dziecko od malego trzeba uczyc stylu... http://vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/ ten mnie rozwalil znalazlam na facebooku doroty wroblewskiej i kto jak kto ale ona sie na tym zna :) a z doroslych to napewno macademingirl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love+kisses
no cudny :) fajne inspiracje. Zawsze jak kupuje corce ubranka to mimo ze np z jednej firmy to potem nie wiem co ze soba najlepiej wyglada. a tu takie mieszanki, kotrych sama bym nie wymyslila, moze nie do konca w moim stylu ale pomysly super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna nuda
ciuchy z sieciowek sciagniete zywcem z manekinow .. nuuuuuuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaHERBATAaaaaa
wchodze na blogi modowe zeby posmiac sie z idiotek które nie maja co robic, ubeiraja masowo te same ciuchy, suma sumaru wygladaja identyucznie, wiec co w tym ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty na nowy sezon ;))
ja lubie chictopie, blogów mam parę zapisanych, ale nie chce mi się teraz szukać :P HallofashionPL zaprasza po jesienne nowości! w ofercie: - szpilki w delikatny szpic, różne kolory i wysokości obcasa; - zamszowe creepersy; - sneakersy na koturnie; - botki fason LITA, obcas 9 lub 13cm, zamsz lub eko-skóra i inne modele na nowy sezon. 193.23.48.135/listing/user.php?us_id=26185676 Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa nuda
ten z dziecmi fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog o inspirującym świecie mody. www.kashmirinspirations.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję do współpracy blogerki/blogera Witam, Poszukuję do współpracy blogerki/blogera do promocji sprzedawanych produktów - torebki damskie David Jones, torby męskie David Jones, VERSO. Interesuje mnie wymiana usługi: wykonanie zdjęć z naszym produktem ze zgodą na wykorzystanie na naszych aukcjach i w sklepie internetowym w zamian za dany produkt na własność. Nick allegro: KN_Furmanek, salebags Jeżeli jesteś zainteresowana/y odezwij się: sklep@salebags.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie początkujący blog męski: FlyingHat na blogspocie. Lubie dobrze ubranych facetów! Zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.lifebystyle.blogspot polecam zobaczcie i oceńcie dopiero zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trampolinna
Ja uwielbiam w wolnym czasie przeglądać różnego rodzaju blogi nie tylko szukając informacji modowych, ale też związanych ze stylem życia :) Gorąco polecam blog http://www.fashionsite.pl/moda/ , sympatyczne artykuły, milo się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.o-you.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić bloga Kosmetycznej Hedonistki. Nie jest co prawda typowo modowy, ale można tam o ciekawych rzeczach poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita88
podejrzane.com blog o modzie męskiej damksim okiem, sledze dosc czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio przeglądam bloga podejrzane.com. Super męski blog o tematyce lifestyle. Fajne stylizacje, zawsze można coś podejrzeć. Treść też niczego sobie. Mogę śmiało stwierdzić, że to powiew świeżości w blogosferze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszalyscie o blogu www.podejrzane.com ? Polecam Wam tam zerknąć, fajny blog męsko-damski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×