Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BOJE SIE MACIERZYNSTWA mamy czy tez tak mialyscie????

Polecane posty

Gość gość

mam 30 lat i chcac nie chcac mysle intensywnie o dziecku. mam jednak wrazenie, ze troszke inaczej niz kobiety w ciazy albo kobiety starajace sie o ciaze to postrzegam... a mianowicie mam troche ambiwalentny stosunek. boje sie szeregu rzeczy: braku czasu dla siebie, tego, ze bede przynajmniej na poczatku gnusniec w domu, zobowiaan finansowych i jeszce troszke moglabym wymieniac. i teraz moje troche naiwne pytanie: czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie rób bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tez jak np patrze na moje kolezanki z dziecmi to nie tyl roztkliwiam sie nad tym, jakie sa te maluchy sliczne, a zwracam uwage na to, ze to jest niekonczaca sie harowka... w weekend odwiedzilam moja kuzynke. jest w moim wieku i ma dwoje dzieci - jedno niespelna roczne, a drugie w wieku wczesnoszkolnym. siedzi w domu, wszedzie balagan, male non stop placze. duze jest zazdrosne o male i rzuca jakies wredne odzywki caly czas. ona narzeka na to, ze maz duzo pracuje i nie ma sie do kogo odezwac. na moja propozycje, zeby zostawila z nim dzieciaki i poszla ze mna gdzies sie rozerwac tylko sie usmiechnela, ze przeciez karmi i nie moze zostawic mlodszego dziecka... daleko do sielanki. a i tak ona jest w lepszej sytuacji niz ja, bo maja duza chate, a my bysmy sie gniezdzili w malym mieszkaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kropce zaczynamy z dużej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylabym bardzo wdzieczna za podzielenie sie swoimi doswiadczeniami osoby, ktore dzieci juz maja. czy tez mialyscie jakies obawy? bo o tym sie nie mowi, raczej jest och i ach i czekanie na upragnione 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreseczki sraleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×