Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brazowy sluz.

Polecane posty

Gość gość

witam, biore od 4 lub 5 miesiecy tabletki antykoncepcyjne. moim problemem jest to, ze dzisiaj wypada 5 dzien od ostatniej tabletki (listek skonczylam w cwartek, a mamy wtorek), a okresu nie mam. jedyne co wczoraj zaobserwowalam i poczatkowo pomylilam z okresem to brazowy sluz w nie bardzo obfitych ilosciach. Poprzedni okres dostalam na trzeci dzien, ale na dzien czwarty sie skonczyl i byl bardzo skapy. Ostatnio wspolzylam seksualnie w pierwszej polowie sierpnia, a we wczesniejszych miesiacach od maja dosc czesto ze swoim bylym. Czy wynik braku okresu to dzialanie tabletek na moj organizm (od miesiaca, moze z delikatnym ogonkiem pracuje praawie calymi dniami jednak nie jest to strasznie ciezka praca, bo bardziej meczace jest czasami czekanie na klientow w kawiarni) czy moze to byc wywolane czym innym? W niedziele chcialabym wybrac sie do lekarza, bo w piatek powinnam zaczac kolejny listek, a nie wiem czy do niedzieli powinnam ograniczyc palenie papierosow czy nie powinnam sie tym az tak przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa temat "brazowy sluz." i opowiadanie na stronę w zeszycie, dla mnie zbyt wiele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie na strone w zeszycie by potem osoby takie jak Ty nie musiały zadawać 20 niepotrzebnych pytań. Pozostałych czytających (szczególnie kobiety) prosilabym o komentarze, bo moze ktos miał identyczna lub był świadkiem takowej sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze kobietki, powiedzcie mi co to moze byc bo nie wiem czy mam sir bać tej wizyty czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podczas brania tabletek raz się tak zdarzyło. Nie dostałam okresu. W ciąży nie bylam i normalnie zaczęłam kolejne opakowanie. Po konsultacji z ginem okazalo się ze tak się moze zdarzyć. Ja bym się nie przejmowala. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Mam andzieje, ze okaze sie to niczym powazniejszym jak np choroba. Ciaze wykluczam, bo raczej mialabym jakies sygnaly juz. Co prawda na poczatku sierpnia mialam cos jak zawroty glowy, odruchy wymiotne i bole brzucha, ale uznalam ze to tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×