Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brokeninside, wytlumacz mi jedno

Polecane posty

Gość gość

dlaczego facet ma sie wiązać z kobietą , mieszkac z nią , utrzymywac, znosic jej humory a ona bedzie dawala tylka innemu, ktory nie bedzie musial nic robic, bedzie wiodl samotne szczesliwe zycie, dymając kobiety innych facetów bez zobowiązań? wyłumacz dlaczego ten facet po prostu ma wybrac pierwszą mozliwosc, a nie drugą? kazdy facet mysli zeby tylko wydymac taką bez zobowiązan i spedzic reszte dnia samemu, wierzysz w te piekne slowa faceta o milosci? hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ciezki temat dla tej idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo może po prostu pierwszy lubi utrzymywać kobietkę i znosić jej humorki, drugi jest szczęśliwym singlem (co jest logiczne) i lubi ją erotycznie, natomiast kobitka jednego kocha w jeden sposób, a drugiego w drugi sposób;) wszyscy są szczęśliwi;) x wierzysz w te piekne slowa faceta o milosci? hahahahahah x mężczyźni potrafią pięknie kochać i bosko się przytulać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni ci tak tylko mowią kretynko, a chodzi tylko o d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może po prostu pierwszy lubi utrzymywać kobietkę i znosić jej humorki, drugi jest szczęśliwym singlem (co jest logiczne) i lubi ją erotycznie, natomiast kobitka jednego kocha w jeden sposób, a drugiego w drugi sposóboczko.gif wszyscy są szczęśliwioczko.gif xx pierwszy NIE LUBI tego i napewno nie jest szczesliwy bedac zdradzanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego facet ma sie wiązać z kobietą , mieszkac z nią , utrzymywac, znosic jej humory x a może ona wyczuwa, że on się do niej zmusza, że ten facet to taka trochę smutna, trochę uległa cipka i szuka na boku normalnego, szczęśliwego człowieka?;) czas się zmienić, mężu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? bo ma kompleksy?oczko.gif xxx jakie kompleksy idotko??? utrzymywac dziwke ktora moze miec za darmo jak inni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie kompleksy idotko??? utrzymywac dziwke ktora moze miec za darmo jak inni??? x no wiem, że dziwkę, sama napisałaś o utrzymywaniu, więc myślałam, że to dla Ciebie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wiążą sie kobiety ktore chcą miec wielu facetów? jeden łoś utrzymuje a inni dymają, kobieta lubiąca sex i ktora jest niezalezna finansowo nie wiąże sie z facetem pakujac mu sie do chaty i wmawiajac milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co wiążą sie kobiety ktore chcą miec wielu facetów? x bo wśród tych wielu facetów kochają też monogamistę? x jeden łoś utrzymuje a inni dymają, x jak ktoś kogoś utrzymuje to zawsze jest patologia. widać, że to właśnie dlatego on ją traktuje jak rzecz. bo ją utrzymuje. tak to przedstawiasz. jest faktycznie jego niewolnicą. ja myślę, że powinien dymać tylko ten, co mu zapłaci. x kobieta lubiąca sex i ktora jest niezalezna finansowo nie wiąże sie z facetem pakujac mu sie do chaty i wmawiajac milosc x czemu "wmawiając" po prostu: "wyznając".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wśród tych wielu facetów kochają też monogamistę? x jasne kochają hahahahah czemu "wmawiając" po prostu: "wyznając". x jedno to samo, po prostu klamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego on ją traktuje jak rzecz. bo ją utrzymuje. x ona tez traktuje go jak rzecz - bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uważasz, że osoby zdolne kochać więcej osób, które wyznają miłosć którejś tam z rzędu to kłamią, jeśli ta osoba umie kochać tylko jedną? przecież to k***a nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona tez traktuje go jak rzecz - bankomat x tak, to przykre, ale chcącemu nie dzieje się krzywda ja uważam, że nawet d***** ma miejsce w społeczeństwie. ostatecznie niby kasę wyłudza, ale on też jej tą kasę daje, robiąc z siebie alfonsa, więc oboje są siebie warci. mimo wszystko życzę szczęścia, szczęście potrwa pewnie do bankructwa tego faceta, wtedy sprzeda ją któremuś z kochanków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uważasz, że osoby zdolne kochać więcej osób, które wyznają miłosć którejś tam z rzędu to kłamią, jeśli ta osoba umie kochać tylko jedną? przecież to k***a nie ma sensu xxx dlaczego ty uwazasz ze to milosc??? tez nie ma to sensu, nie wiesz nawet co to jest milosc, a pieprzysz te glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to przykre, ale chcącemu nie dzieje się krzywda ja uważam, że nawet d***** ma miejsce w społeczeństwie. ostatecznie niby kasę wyłudza, ale on też jej tą kasę daje, robiąc z siebie alfonsa, więc oboje są siebie warci. mimo wszystko życzę szczęścia, szczęście potrwa pewnie do bankructwa tego faceta, wtedy sprzeda ją któremuś z kochankówusmiech.gif xxx robi NIESWIADOMIE z siebie alfonsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ty uwazasz ze to milosc??? tez nie ma to sensu, nie wiesz nawet co to jest milosc, a pieprzysz te glupoty x hm, wydawało mi się, że jak seksualni kochają to robią seks. może sie mylę. x robi NIESWIADOMIE z siebie alfonsa x świadomie:) ja jej płacę, ona mi daje dupy:) on wie o tym przecie. chyba, że ona kradnie NIEŁADNIE JEST KUPOWAĆ MIŁOŚĆ ZA DOBRA DOCZESNE TO SIĘ MOŻE SKOŃCZYĆ DUŻYM KUTASEM ZASADZONYM W DUPĘ PRZEZ ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadomieusmiech.gif ja jej płacę, ona mi daje d**yusmiech.gif on wie o tym przecie. chyba, że ona kradnie NIEŁADNIE JEST KUPOWAĆ MIŁOŚĆ ZA DOBRA DOCZESNE TO SIĘ MOŻE SKOŃCZYĆ DUŻYM K*****M ZASADZONYM W D**Ę PRZEZ ŻYCIE zly.gif xx mowimy o zdradanych, oni kochają i utrzymują kobiete, nie traktują jej jak rzecz jak kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowimy o zdradanych, oni kochają i utrzymują kobiete, nie traktują jej jak rzecz jak kochankowie x jak utrzymują = traktują jak rzecz. kochanek w tym momencie jest bardziej fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, wydawało mi się, że jak seksualni kochają to robią seks. może sie mylę. xx i dlatego myslich ze faceci dymający czyjes zony kochają ją hahahahahah idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego myslich ze faceci dymający czyjes zony kochają ją hahahahahah idiotka x nie, nie dlatego, jest coś taiego jak miłość erotyczna, na pewno moim zdaniem lepsza niż miłość płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak utrzymują = traktują jak rzecz. kochanek w tym momencie jest bardziej fair xx nie zmieniaj sensu zdania, utrzymują=kochają, nie traktują jej jak rzeczy, ale jak ta d******pska innym to jak mają ją traktować? dlaczego ma jeszcze ją utrzymywac i mieszkac z nią, skoro inni mają za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest coś taiego jak miłość erotyczna, na pewno moim zdaniem lepsza niż miłość płatna. xx no jasne hahahah, nie jestes facetem i nie wiesz co myslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne hahahah, nie jestes facetem i nie wiesz co myslą x nie sądzę, żeby wszyscy faceci myśleli chórem dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniaj sensu zdania, utrzymują=kochają, nie traktują jej jak rzeczy, ale jak ta d******pska innym to jak mają ją traktować? dlaczego ma jeszcze ją utrzymywac i mieszkac z nią, skoro inni mają za darmo x wytłumaczę jeszcze raz: utrzymuje ją, więc jest jego rzeczą, więc faktycznie on ma prawo wymagać, żeby inni z nią nie spali, dopóki mu nie zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę, żeby wszyscy faceci myśleli chórem dokładnie to samo. xxx moze nie, ale i tak mają ją tylko do jednego, bo co mają myslec o zajętej kobiece którą przelecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×