Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brokeninside, wytlumacz mi jedno

Polecane posty

Gość gość
wytłumaczę jeszcze raz: utrzymuje ją, więc jest jego rzeczą, więc faktycznie on ma prawo wymagać, żeby inni z nią nie spali, dopóki mu nie zapłacą. xxx o czym p********z??? zaden tak nie chce, tylko ci co trudnią sie w prostytucji idotko, wpierasz wszystkim swoje zdanie, zakochany facet utrzymujący kobiete wypie/przy ją z domu a nie bedzie oczekiwal kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie, ale i tak mają ją tylko do jednego, bo co mają myslec o zajętej kobiece którą przelecą x i która ich kocha (skoro jest poliamoryczna), a poza tym są faceci, dla których seks to nie tylko "przelecenie" ale magia. więc... a też trudno mi się postawić w sytuacji płatnej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i która ich kocha (skoro jest poliamoryczna), x tak kocha hahahah xx a poza tym są faceci, dla których seks to nie tylko "przelecenie" ale magia. więc... a też trudno mi się postawić w sytuacji płatnej miłości. xxx moze i magia ale NIE MILOSC, bez dania mu d**y facet by ją olal i nie staral sie o nią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i magia ale NIE MILOSC, bez dania mu d**y facet by ją olal i nie staral sie o nią, x miłosć erotyczna, przecież na tym bazują ff, przecież jak z kim uprawiasz seks, coraz lepszy seks (tak sądzę) to siłą rzeczy JAKOŚ tę osobę poznajesz i możesz czasem JAKOŚ ją kochać. może ona nie chce być inaczej kochana, od frajera, który chce być frajerem, ciągnie kasę a prawdziwą, kompletną, wolną miłość jeszcze znajdzie;) jestem optymistką x natomiast płacenie za miłość jest z góry przełożeniem uczuć z osoby na pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłosć erotyczna, przecież na tym bazują ff, przecież jak z kim uprawiasz seks, coraz lepszy seks (tak sądzę) to siłą rzeczy JAKOŚ tę osobę poznajesz i możesz czasem JAKOŚ ją kochać. może ona nie chce być inaczej kochana, od frajera, który chce być frajerem, ciągnie kasę a prawdziwą, kompletną, wolną miłość jeszcze znajdzieoczko.gif jestem optymistką x milosc erotyczna hahah, ladnie ubrane w slowa dawanie/ d**y, zdradzając innego xx natomiast płacenie za miłość jest z góry przełożeniem uczuć z osoby na pieniążki. x kochankowie nie muszą placic, mają dziwke za darmo hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam cię cieplutko, wiesz kto. ja cię rozumiem. też mnie to boli, ale to Twoja główna domena, tak ja u mnie kwestia miłości w rodzinie- mówiłas,, że też cię to boli, ale to moja domena. ja mam tak samo z tym tematem;-)) myślę, że jestem w stanie sobie wyobrazić w czym rzecz i nawet sama bym tak chciała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc erotyczna hahah, ladnie ubrane w slowa dawanie/ d**y, zdradzając innego x zdradzanie alfonsa to pewien rodzaj kradzieży;) x kochankowie nie muszą placic, mają dziwke za darmo hahhaha x nie bardzo wiem do czego zmierzasz, ja też bym nie chciała spać z kimś, komu ktoś inny płaci za seks, ale to jest sprawa tych ludzi, nie nasza, mysiu pysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzanie alfonsa to pewien rodzaj kradzieży xx przestan z tym alfonsem idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×