Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankasmietankaaaa

cellulit

Polecane posty

Gość ankasmietankaaaa

Witam wszystkich, jestem załamana mam 21 lat a moje nogi i pupa wyglądają jak u starszej kobiety, chociaż nawet niektóre starsze aż tak źle nie wyglądają. Mam straszny cellulit, nie mogę się go pozbyć, wygląda koszmarnie, wstydzę się zakładać spodenki, nie mówiąc już o bikini. Jestem szczupła, dodatkowo zaczęłam biegać i wydaję mi się, że cellulit jest coraz bardziej widoczny ;( pomocyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj zrobić sobie zabieg - ja zrobiłam we wrocławskim Wellderm i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. zrobiłam całą zalecaną terapię, czyli zabiegi 2 razy w tygodniu przez 3 tygodnie. efekt jest niesamowity i widoczny gołym okiem nie tylko dla mnie :) http://www.wellderm.pl/oferta/nowosci-2/walczymy-z-cellulitem/ polecam!! nie ma co się męczyć, trzeba korzystać z dobrodziejstw nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysiady wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela wolne-czwartek i poniedziałek typy przysiadów złączone nogi, lekki rozkrok, sumo Z każdym dniem zwiększaj o 20 przysiadów więcej. Pij dużo wody, rób masaże szorstką stroną gąbki! Dalej biegaj! Skacz na skakance! Moja pupa też tak wyglądała i była obwisła...:( teraz jest stercząca i mogę nosić mini! Wytrwałość i praca! poprawna technika przysiadów: tyłeek wypychasz do tyłu, plecy proste, kolana nie mogą wyjść poza linie palców u nóg! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DODATKOWO : 3 razy w tygodniu trening pośladków z mel B trwa 10 min a jest cudny i 3 serie po 20 wznosów czyli kladziesz się na plecach nogi ugiete lekki rozkrok i z wydechem wypychasz biodra do góry. Pracują uda i pupa! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A.... zapomniałam, wiesz czemu bieganie nie działa tak jakbyś chciała? Bo jest to trening aerobowy jak skakanie na skakance dodatkowo potrzebujesz treningu siłowego by efekty były widoczne!! Zdrowej diety bogatej w białko jak jajka, ser biały. Musisz rozwinąć mięśnie więcej mięśni=mniej tłuszczu. Nie będziesz wyglądać jak kulturystka jeśli nie będziesz pracować z mocnymi obciążeniami więc o to się nie martw. Ćwicz dalej a efekty przyjdą! Mi zmiejszył się obwód uda, nie mam cellulitu, mam sterczące ładne okrągłe pośladki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
tak, modelowanie mięśni jest bardzo ważne jednocześnie przy spalaniu tkanki tłuszczowej za pomocą aerobów, na cellulit i rozstępy warto działać kompleksowo, masować, pillingować, żeby pobudzać naczynia krwionośne do pracy. ja pije też herbatkę z kolagenem i algami, oczyszcza tkanki z wody podskórnej. możesz jeszcze kolagen w kapsułkach brać. to wszystko uelastyczni twoją skórę. na pewno się uda, tylko cierpliwości!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
ta herbata kolagenem to figura forever?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
tak, a co? słyszałaś? używasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podyskutowały jak spamer forever ze spamerem forever (a raczej sama ze sobą) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po tobie, jesteś skończona, locha zwyczajna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż bańką chińską 3 razy w tygodniu + liposukcja ultradzwiękowa raz na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battin
Bieganie, przysiady, dieta (dużo warzyw), picie dużej ilości wody, wyeliminowanie soli, masaże bańką, albo szczotką, peelingi i maski kawowe, do tego jakiś suplement diety, żeby wspomóc tę walkę od środka i efekty szybko będą widoczne. Grunt to samodyscyplina i systematyczność. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikja
A stosowałaś Detocell? U mnie po trzech miesiącach kuracji to nawet obwód ud się zmniejszył, skóra zrobiła się jędrna, zaraz wygląda inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słów ode mnie w temacie:) Musimy wiedzieć ,że callulit jest połączeniem toksyn,wody i tłuszczu.Zatem dotyka nie tylko osoby otyłe,z nadwagą.Jest problemem większości kobiet bez znaczenia chuda czy gruba i jestem przekonana ,że widzicie to w swoim otoczeniu.Cellulit na zewnątrz jest problemem kosmetycznym ,który odzwierciedla nam złe odżywianie i złe trawienie,krótko mówiąc swój początek ma w jelitach.Wszystkie toksyny z jelit zostaja wchłonięte do krwiobiegu. I zgadzam się poprzez RUCH FIZYCZNY jakąś część toksyn organizm może zredukować.Jednak jeśli toksyn jest bardzo dużo/a tak niestety teraz wygląda nasza żywność-chemia!/ zostaną odłozone min na udach.ŻYWNOŚĆ jest teraz tak przetworzona chemicznie,że cellulit maja nawet dzieci a całkiem niedawno był to problem dotykający kobiety w przedzile 25-35lat. Niestety często brak nam wiedzy merytorycznej i nie jestesmy świadomi,że to toksyny są odp za powstanie cellulitu.W związku z tym tradycyjne metody zwalczania bardzo często nie przynoszą oczekiwanych rezulatów. Aby nie "zanudzać" Was dalej;) podsumuję... WARUNKIEM EFEKTYWNEGO WYELIMINOWANIA CELLULITU jest: 1.na zew odpowiedni balsam/krem itp który ma właściwości rozrywania połączenia wody,toksyn i tłuszczu. 2.zdrowe jelito-odgrzybione ,które nie produkuje nowych toksyn-prebiotic. 3.białko,które pomoże nam odbudaować tk mięśniową a co za tym idzie spali nagromadzony tłuszcz. +zdrowe odżywianie i ruch! UŚMIECH I POZYTYWNE NASTAWIENIE:) ps.Jesli interesujecie się zdrowym odżywianiem i chcecie wiedzieć więcej, zapraszam,chętnie pomogę doradzę,zaproponuję niezawodne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battin
alikja, rozumiem, że oprócz łykania tabletek stosowałaś dietę i ćwiczyłaś? Bo od samych suplementów to raczej się bezpiecznie nie schudnie...Detocell znam, w sumie wybrałam go przypadkiem bo jego skład wydawał mi się najbardziej "znany" i neutralny. Myślę, że wspomógł walkę od środka, bo jednak kremy nie wnikają tak głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12Pola
Trzeba się masować i krem lepiej się wchłonie. Ja sama używam takiego preparatu http://www.dslaboratories.pl/3,oligo.dx.html i co dzień wykonuję masaż. To mi pomaga. Dodatkowo chodzę na zabiegi do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Trzeba się masować i krem lepiej się wchłonie. Ja sama używam takiego preparatu http://www.dslaboratories.pl/3 ,oligo.dx.html i co dzień wykonuję masaż. To mi pomaga. Dodatkowo chodzę na zabiegi do kosmetyczki. " Co za bzduraaa:/ zaden krem nie wchłonie się do skóry właściwej, chyba że zastosujech elektroporacje (mezoterapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia O
Pomoc znajdziesz tutaj, na tym blogu: http://urszulabrumer.pl/babelki-co2-walcza-z-cellulitem/ Karboksyterapię wypróbowałam na własnej skórze i będę polecać ją każdej dziewczynie zmagającej się z cellulitem. Bardzo wyraźnie wygładza skórę już po 15 minutach od wykonania zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia pomoze tylko na chwile. Trzeba usunąć przyczynę powstawania cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaniak
Nie zgodzę się, że karboksyterapia działa na chwilę. Jeśli wykonasz całą serię zabiegów i trafisz na dobrego lekarza, to efekty mogą się utrzymywać nawet przez kilka lat. Skończyłam serię zabiegów (notabene też u doktor Urszuli Brumer) prawie pół roku temu i cellulit jak na razie nie wraca. Mocno wierzę, że będzie tak jeszcze długo:) Na wszelki wypadek jem więcej owoców i zaczęłam ćwiczyć:) Zawsze da się coś zrobić ze swoim ciałem, trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Zachęcam do skorzystania z oferty sieci gabinetów Laser De Lux, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Oferują wiele zabiegów: karboksyterapię, mezoterapię, depilację laserową, a wszystko w naprawdę korzystnych cenach. Kto sprawdzał ceny w różnych gabinetach będzie miał porównanie. Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melaniak, zgadzam się z Tobą w 100%. Miałam duże problemy z cellulitem. Kremy nie kremy, nic nie działało. Usłyszałam, że karboksyterapia świetnie działa na tę przypadłość. Z początku byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale czego się nie robi dla urody ;) Zgłosiłam się na wizytę do Karbokliniki w Szczecinie. Zaproponowano mi wykupienie pakietu 10 zabiegów. Obecnie jestem po 6 zabiegu i jestem b. zadowolona! Skóra wyraźnie się wygładziła i jest bardziej elastyczna niż poprzednio. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia pewnie do przyjemnych zabiegów nie należy, odtsrasza mnie ostrzykiwanie. Wolałam się zapisać na serię dermomasaży podciśnieniowych. Wykupiłam 5 zabiegów i dostałam dodatkowo 2 gratis, więc mam 7 zabiegów za 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma chyba nic lepszego niż icoone. robi się serię zabiegów, np. 5, masują cię specjalnymi głowicami, wszystko jest bardzo przyjemne i bezbolesne i do tego leżysz w takim fajnym skafandrze. robiłąm sobie taką serie właśnie w Piękności dnia , jestem już długo po zabiegach i cellulitu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W karboksyterapii nie ma nic strasznego. Ostrzykiwana byłam pistoletem, który jak mnie poinformowano dawkuje określoną ilość gazu na odpowiednią głębokość. Odczucia bólowe są naprawdę minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nic nie pomaga w walce z cellulitem, warto skorzystać z zabiegów, które zlikwidują ten nieestetyczny problem. Skuteczna jest karboksyterapia, endermologia czy zabiegi przy użyciu Cellactora czy Maximus TriLipo. Obecne technologie powalają na redukcję cellulitu i uzyskanie jędrnej skóry. Nie warto płakać, trzeba zacząć działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczka89
Ja tez miałam straszny celulit, bo miałam 20 kg nadwagi. Zostało mi jeszcze 6 kg, ale już od jakiegoś czasu stosuję balsam z kofeiną i l-karnityną, masaże na sucho szorstka szczotką i oczywiście dużo dużo i jeszcze więcej ruchu. Ja stosuję ten balsam i mam już tylko lekko widoczny cellulit,: http://www.taovital.pl/cellurase-balsam-anty-celulitysowy-z-kofein-lypocare-l-karnityn-i-bodyfit-x28100mlx29-249-p.asp Skóra jest napięta, nawilżona, to naprawdę działa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 24
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, domowe masażery- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 25
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, biegam i jeżdżę na rowerze, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 25
To może się wam przydać przez przypadek znalazłam ekstra wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Działa bardzo prosto. Wystarczy wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wyszukać gabinet z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×