Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ceramiczna obrączka czy to dobry pomysł

Polecane posty

Gość gość

Hej, Czy któraś z Was dziewczyny ma może ceramiczną obrączkę? Zakochałam się w tym pierścionku: http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,9320 i zastanawiam się czy by go nie wziąć jako swoją obrączkę. Jak się sprawdza ceramiczna biżuteria? Czy jest trwała i mi się nie zbije? I mam też pytanie, czy kamień w obrączce to dobry pomysł? Czy mi nie wypadnie po jakimś czasie? Proszę o opinie i rady, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że każdy ma swój gust, ale ja bym się na taką nie zdecydowała. I to nie dlatego, że jest brzydka, tylko dlatego, że jestem tradycjonalistką. Obrączka to obrączka i według mnie powinna być złota. Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Ludzie wymyślają coraz to nowe rzeczy żeby tylko się w jakiś sposób odróżnić od innych par młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słysze, a pod linkiem nie ma żadnej ceramiki O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam takie, są naprawdę ładne. Tylko że tradycja jednak by nakazywała mieć ze złota. Teraz akurat nie ma z tym problemu parzyłam kursy metali - www.centkantor.pl/kursy-metali .Naprawdę można sobie pozwolić, zamiast rzeźbić nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a da się ją powiększyć, bądź zmniejszyć? Czasem palce puchną, zmienia się ich grubość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×