Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę schudnać po ciązy

Polecane posty

Gość gość

hej zna ktos cwiczenia by zgubic uda, brzych i posladki, jestem po ciązy chciałabym dowiedzieć sie która z mam schudła po ciązy i z jakimi ćwiczeniami oraz jak długo wam to zajęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość palarnia sie
polecam ci blog "kuchenne-inspiracje" jego autorka Malgosia ma super przepisy , przede wszytstkim tanie bo zaopatruje sie w biedronce i z takich skl ktore w wiekszosci sa w domu. Naprawde polecam bo sama na nich schudlam baaardzo duzo bez glodzenia sie i wlasciwie bez diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia i racjonalne ale normalne jedzenie, 4 miesiące po ciąży miałam wagę sprzed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 80kg sprzed ciązy wazylam 65kg chciałabym schudnac mam grube uda i wałek na brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz podac mi link do bloga>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jesteś po porodzie? jak karmisz piersią to szybko stracisz na wadze, ja po miesiącu wróciłam do wagi sprzed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie co dzień brzuszki przysiady tych cwiczen wiem ze jest wiecej ale nie mam narazie kondycji wiem ze najwiecej zeby schudnac daje dieta nie cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiace nie karmie juz, oo kurde a mozna wiedziec ile shudłąs? chciałabym do nastepnych wakacji stracic na wadze przyznam szczerze ze brak mi motywacji ale chce wziasc sie za siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jesteś po porodzie? jak karmisz piersią to szybko stracisz na wadze, ja po miesiącu wróciłam do wagi sprzed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja waga przed ciążą to 65 kg przy wzroście 172 cm, na koniec ciąży 85 kg tydzień po porodzie 72 a teraz 6 miesięcy i 65 kg prawie już od 4 miesięcy taka sama, karmię piersią, ćwiczyć mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×