Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce zostać prostytutką i nie mówić nic mojemu chłopakowi

Polecane posty

Gość gość

brakuje mi pieniedzy strasznie powiem mu ze bede pracowac w magazynie po nochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj a nie mozesz znalezc innej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innej pracy jej nie zaplaca dobrze, może mu się marza inne, lepiej zrobione Piękno kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili232
Ciekawe co mu powiesz na siniaki, pogryzienia albo jak dostaniesz niezły łomot od klienta. A niestety takie rzeczy się zdarzają nagminnie w tej "pracy". Czy ty myślisz, że klienci płacą stówkę dwie , zrobią co maja zrobić i grzecznie wychodzą? Nie masz pojęcia ilu jest dewiantów, którzy biją, sikają na prostytutki , chcą spełniać wyuzdane fantazje. Weź też pod uwagę, że na własną rękę nie uda ci się popracować , bo alfonsi śledzą ogłoszenia i oferują tzw. "ochronę". Jeśli się nie zgodzisz to w ryj, albo wypad z branży w najlepszym przypadku. Jak będziesz pracować w agencji to zawsze możesz trafić na znajomego, albo alfonsi zaczną cię szantażować. Prostytucja to bagno, z którego nie wyjdziesz, bo skutki tego procederu są straszne. Znienawidzisz siebie, zaczniesz pić i wydawać pieniądze na bzdury, żeby sobie zrekompensować ból psychiczny jaki będziesz przeżywać. Zastanów się dziewczyno co ty chcesz zrobić, żadne pieniądze nie są tego warte, a chłopak i tak po pewnym czasie się zorientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
O proszę, jak tu niektóre dobrze znają realia prostytucji. Powyżej nasza słynna już kafeqrwa zmieniła nicka dla niepoznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty autorko wątku już od dawna jesteś prostytutką, wszyscy cię już z tego znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest prawda to co pisze Lily , byłam prostytutką dwa lata ,w Polsce, czas ten wspominam miło ,jedynie strach że zostanę rozpoznana pozostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sanitas prawdziwa. Znam realia "pracy" prostytutek, bo akurat zajmuję się przeciwdziałaniem prostytucji. Jestem nauczycielem. Prowadzę autorski program profilaktyczny na temat handlu ludźmi i prostytucji. Współpracuję w związku z tym z różnymi instytucjami i nie raz rozmawiałam z prostytutkami. Jak już wcześniej pisałam prostytucja to bagno, więc jako pedagog edukuję, ostrzegam i ukazuję prawdziwe oblicze prostytucji. Tyle mogę zrobić dla młodych , naiwnych dziewcząt, które myślą, że dorobią się fortuny za kilka lat. A ty oprócz obrażania ludzi na forum potrafisz coś jeszcze robić? Pozdrawiam Lili232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×