Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak nie chce żebym brała hormony

Polecane posty

Gość gość

Witam, Tabletki antykoncepcyjne biorę od ponad roku (wcześniej w wieku 18 lat, brałam przez parę miesięcy). Zażywanie ich jest spowodowane nie tylko chęcią zapobiegania ciąży, ale również faktem, że mój lewy jajnik był bardzo powiększony (około 5x6 cm), bo 6 miesiącach kuracji jego wielkość wynosiła 3,2x2,8 cm. Pani Doktor powiedziała, że muszę brać tabletki ciągle, gdyż gdy brałam tabletki w wieku 18 lat ( z powodu tej samej przypadłości) po zakonczeniu kuracji jajnik wrócił do początkowych rozmiarów. Miałam niesamowicie bolesne miesiączki, problemy żołądkowe, jeden cykl trwał od 25 do ponad 40 dni... A teraz mój chłopak każe mi rzucić tabletki, nie dochodzi do niego fakt, że bardzo cierpię gdy nie biorę tabletek, że jestem nie do życia przez 3-4 dni, a w czasie owulacji chodzę zgięta w pół. Proszę, napiszcie coś, co pokaże mu, że zdrowie jest ważniejsze od tego, że niby "przytyłam" od tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejdz od tego palanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój facet to idiota, ja jeszcze rozumiem, że byłabyś zdrowa, a po tabletkach bys tyła, bolałaby cię głowa, miałabyś ciągłe plamienia...no to wiadomo, że mógłby dla twojego zdrowia kazać ci odstawić, ale ty jesteś chora i musisz się leczyć, jak ostawisz to choroba wróci, wolisz mieć powikłania zdrowotne i słuchać tego imbecyla, czy dbać o swoje zdrowie, kopnij go w tyłek na do widzenia i znajdź sobie kogoś fajnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę, do prezerwatywy też ma wstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jesteś decydentką we własnych sprawach i choooooj mu do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuc tego debilnego egoiste i podworkowego tyrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Wiem, że to moje ciało i ja mam prawo decydować co robię - tym bardziej, jeżeli chodzi o moje zdrowie. Zaproponowałam mu nawet, że możemy pójść do lekarza i wszystko mu Pani Doktor wytłumaczy, ale on ciągnie swoje że jest pewnie inny sposób... A co do skutków ubocznych - nie mam całkowicie żadnych wahań nastrojów, plamień i innych, a tycie to jego wymysł, bo jeżeli przytyłam to nie więcej niż 2-3 kg, ale to chyba dlatego, że nie mam z życia wyjętych paru dni na okres, gdy prawie nic nie jadłam, a tylko wymiotowałam. Co do prezerwatyw - zakłada ją (czy ja) i po zabawie, bo erekcja znika, więc tabletki to również dobre wyjście z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim facetem co 3kg są ważniejsze niż zdrowie to bez dyskusji bym zerwałam. kobieto dbaj i szanuj siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powiedz mu czy woli zrezygnować z seksu , bo tak będzie jak odstawisz pigułki. A potem i tak go rzuć, szkoda czasu na toksyczne układy z kiepskimi facetami. Jak z takiego powodu robi ci uwagi to co będzie potem jak już zobaczy ze może coś wymusić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówił Ci z jakiego powody tabletki mu się 'nie podobają'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Troche ma racji, tabletki zawsze pozostawiają ślad w organizmie ale skoro stosujesz je w celach, powiedzmy bardziej leczniczych niż tylko antykoncepcyjnych, to powinien to uszanowac. Zawsze możesz stosowac osłone do antykoncepcji, która zmniejsza ryzyko wystapienia skutków ubocznych. pokaz mu te informacje o składzie i wpływie na zdrowie: http://www.harmonella.info/Harmonella może to go uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno załóż sobie inplantony.Będą działać i on wiedział nie b ędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)faceci polscy traktuja kobiety jak c**y i szmaty dlaczego sie zgadzacie 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A teraz mój chłopak każe mi rzucić tabletki" Rzuć chłopaka! Szkoda marnować czasu na kretyna i despotę. To twoje zdrowie i twoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanow sie czy te tabletki naprawde cie lecza bo skoro jajnik po zakonczeniu brania wraca do rozmiarow sprzed kuracji to moim zdaniem warto by zmienic lekarza i poszukac innych opcji. Tabletki to zlo, wiem z doswiadczenia a tez przez dlugi czas bralam je "leczniczo", bardziej zaszkodzily niz pomogly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy chce dłubać w twojej pizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×