Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogotowie seksualne

Chory lezy w lozku, a ja chce mu umilic czas

Polecane posty

Gość pogotowie seksualne

Hej moj facet lezy chory, ma typowa grype, katar, kaszel, jest rozpalony, ma dreszcze, bol glowy. Chcialabym mu sprawic hmm wizualna przyjemnosc, jakos umilic ten czas, rozlozylo go dosc konkretnie. Wprawdzie w nocy bral tabletke i mowil ze jest lepiej, ale dzis przelezy tez pewnie ten dzien. Lodzik odpada bo sie pocil caly dzien i wiem ze byloby to niekomfortowe. Myslalam zeby podac mu sniadanie w sexi bieliznie, ale na seks jest za slaby, nie chce nic wymuszac i doprowadzic by byl sfrustrowany ze nie ma sil, chce tylko by nie byl to czas w ktorym tylko lezy i nic z tego nie ma. Poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza potrzeba chorego człowieka to patrzenie jak tępa niunia się wygłupia w "sexi bieliźnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowie seksualne
Wypraszam sobie. Ale kto wie jakby to odebral. Moze zwyczajnie ladnie sie ubrac a nie tak w bieliznie.. Po prostu chce go rozweselic i dac troche od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa_mi
zgadzam sie z gosciem wyzej to samo mialam napisac :D :D moze przestan robic z siebie k***e chociaz raz i po prostu sie nim zaopiekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła sobie :D tepa niuniu wracaj, chce się posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowie seksualne
Nie nie tepa, tylko chcąca sprawić komuś przyjemność. ale zeby sie nie wyglupic, chcialam sie poradzic. obrazajcie sobie inncyh, poza tym sam do mnie przyszedl bo spal w innym lozku zeby mnie nie zarazic i juz glowa go nie boli, tylko gardlo. zaopiekuje sie, od wczoraj to robie. nie mialam nic zlego na mysli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkuj się dalej, uwielbiam mieć bekę z takich tepych koorew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowie seksualne
dziewictwo stracilam w wieku 25 lat. tepy ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25? Lol nikt cię nie chciał tępy k*********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowie seksualne
nie, to ja nie bralam byle czego. np takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w miarę prawdziwej kury, w miarę prawdziwych warzyw, przypraw i ugotuj mu w miarę prawdziwy rosół. To go postawi na nogi. A świadomosć, ze potrafisz...mmmmh, może nawet dostanie erekcji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grypa jest zaraźliwa. Chory prądkuje w odległości 1,5 metra. Kiedy wchodzisz do pomieszczenia gdzie leży chory na twarzy powinnaś mieć ochronną maseczkę jednorazową. Kiedy wychodzisz z pokoju bardzo dokładnie umyj ręce. Chory po ustąpieniu u niego objawów zaraża jeszcze przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, że są jeszcze kobiety, które troszczą się o faceta w takiej (i nie tylko w takiej - mam nadzieję) sytuacji. tylko pozazdrościć partnerowi. tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowie seksualne
fajnie, ale jak widać zostałam dosyć konkretnie potraktowana, jak d***** ;) ale dziekuję gościu z 11:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×