Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrzciny w sobotę .Łódź

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny zależy nam żeby zorganizować chrzciny córki w sobotę. W mojej parafii ustalone jest ,że chrzczą w dwie niedziele w miesiącu o 13.00,a mi to nie pasuje. Czy wiecie czy można to jakoś załatwić? Jestem z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na rozmowę do proboszcza. U nas na tablicy ogłoszeń jest napisane że chrzty w każdą 1 niedzielę miesiąca lub w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu. Sama miałam w innym terminie.Ksiądz o nic się nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Poszliśmy do naszej parafii i niby można w sobotę,ale tylko na mszy o 18.00. No szlag mnie trafił. Wcześniej nie bo kościelny musiałby specjalnie kościół przygotować,ą to tyle zachodu. Kurde jakby to było za darmo to rozumiem,ale biorą za to kasę .Kilka lat temu koleżanka chrzciła dzieci w sobotę o 13.00 i u nich proboszcz nie robił takich problemów. 18.00 wogóle nie wchodzi w grę. Są tu jakieś mieszkanki Łodzi ,które znają parafie gdzie można bez problemu coś takiego załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katedra? Tam księża sa bardzo elastyczni, sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! :) Jeśli szukasz lokalu na chrzciny, to pomoże Ci w tym ekipa z www.ChrzcinyiKomunie.pl . Tam, zupełnie BEZPŁATNIE wyszukają dla Ciebie lokal - wystarczy, że zadzwonisz, podasz wymagania i budżet, a całą resztą zajmą się oni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×