Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza i zolte uplawy

Polecane posty

Gość gość

to moja pierwsza ciaza, 15 tydzień, od wczoraj mam zolte ulpawy, nie swedza, nie pieka, czy to może być cos poważnego? panikuje! do gina jutro pujde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniony kolor lub zapach wydzieliny mogą świadczyć o infekcji. Koniecznie idź do ginekologa, lepiej na zimne dmuchać. Mogę dodać od siebie, że przez całą ciążę zażywałam provag, dzięki niemu infekcje intymne mnie omijały, zaparcia również, probiotyk świetnie reguluje procę jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
W ciąży skłonnośc do infekcji wzrasta dlatego dobrze jest im zapobiegac, stosowanie probiotyków jak najbardziej wskazane, doustne lub dopochwowe. Ja stosowałam Lactovaginal, bo działa szybko, bo w miejscu podania, przy pierwszych oznakach infekcji jak właśnie zmiana wyglądu śluzu, pieczenie czy świąd zakładałam od razu kapsułki przez kilka dni i wszystko mijało. Spróbuj z probiotykiem a jeśli śluz się nie normuje to idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
jest coś takiego jak śluz ciążowy-ja miałam go prawie od początku,ale jest raczej mleczny, wodnisty, bezwonny. Lekarz powiedział że jest prawidłowy ale każda "kolorowa" wydzielina w ciąży powinna budzić niepokój. Może pojawił się u Ciebie śluz ciążowy a może infekcja-lekarz oceni. Ja też profilakatycznie brałam provag, choć ten ciążowy śluz jest fizjologiczny i nie trzeba go leczyć.Po ciąży przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży też miałam infekcję. Lekarz zapisał mi antybiotyk działający miejscowo i przeszło. Infekcje mogą być groźne dla dziecka, np wywołać przedwczesny poród albo np większe pęknięcie przy porodzie. Idź do lekarza i się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam żółte upławy i jestem w 7 tc, mówiłam o tym lekarzowi ale powiedział że nie widzi tu żadnej infekcji. Gin zaproponował probiotyk aby wzmocnić mikroflorę, polecił lactovaginal który jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, upewniałam się jeszcze w aptece, czy na pewno go można stosować. Trochę się boję ale mam nadzieję że wszystko będzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w ciąży na wkładce również czasem były żółtawe upławy, jak zapytałam ginekologa czy to czasem nie jakaś infekcja powiedział że wszystko jest dobrze ale żebym osłonowo zażywał provag, stosowałam go do końca ciąży, problemów intymnych nie miałam, dzięki niemu zaparcia również mnie nie męczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
spokojnie-probiotyk nie zawiera niczego szkodliwego-to te same bakterie które normlanie w nas żyją-tylko że w dużym stężeniu. Oczywiście te dobre bakterie. Ja w ciąży też miałam upławy, ale mleczne, wodniste i bezwonne. lekarz powiedział że są typowe i prawidłowe dla ciąży, ale profilaktycznie i tak brałam provag. W sumie w 2óch seriach po 20 kapsułek z przerwą pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie żółte (może bardziej kremowe) upławy są fizjologiczne, robiłam wymaz, który nic nie wykazał. W ciąży ich kolor się nie zmienił tylko zwiększyła się ich ilość. Profilaktycznie stosowałam provag żel, po każdej kąpieli, polecił mi go ginekolog, gdyż pomaga utrzymać prawidłowe pH pochwy. Nie miałam żadnej infekcji i spokojnie mogłam rodzić sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×