Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza po zapomnianej tabletce

Polecane posty

Gość gość

Zapomnialam drugiej tabletki antykoncepcyjnej z pierwszego tygodnia po 7dniowej przerwie. Wspolzylam z chlopakiem po 6 dniach od tej zapomnianej tabletki, gdzie dostalo sie troche spermy do srodka. Istnieje.ryzyko ciazy? Minelo 6 dni od tego stosunku a mnie bardzo jajnik boli. Prosze o odpowiedz! Zrobie test ale jest za.wczesnie,a ja nie wiem.czy jest szansa na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szansa jest zawsze . w twoim przypadku raczej zerowa . nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy bzykaniu zawsze jest ryzyko ciąży.Nie ma 100% antykoncepcji.Trzeba dzielić przyjemność z ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wiem, ze ryzyko jest, i moim zdaniem seksu nie powinien uprawic ktos, kto.nie jest gotowy na wpadke.. dla mnie ciaza nie jest problemem, a zabezpieczam.sie bo swiadomie tej decyzji.jeszcze.z.pratnerem nie podjelismy, chcielismy miec wieksze zabezpieczenie. Po prostu zastabawia mnie zle samopoczucie i to, ze w ulotce jest , ze po zapomnianej tabletce trzeba dodatkowo sie zabezpieczac przez 7 dni, my tego nie zrobilismy i w 6 dniu na pewno dostalo sie troche spermy. Zastanawiam.sie, czy w tym przypadku jest mozliwe odblokowanie owuacji i zajscie w ciaze.. Jak.myslicie, robic test? Niepokoi mnie bol jajnika i brzucha jak.na miesiaczke, ktorych nie mialam.odkad biore.tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×