Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytamsięwas

cienkie włosy a przedłużanie

Polecane posty

Gość pytamsięwas

czy zagęszczanie i przedłużanie słabych włosów jest dobrym pomyslem? w sensie takich cienkich z natury - jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoono
włosów osłąbionych nie przedłużaj, uszkodzisz je tylko mocniej :( musisz mieć silne, nawet jeśl cienki ii rzadkie żey je przedłużyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555tt
pojdz do salonu, niech ci specjalista oceni co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamsięwas
nie ufam specjalistom :( w sensie nie znam nikogo dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrrrr
to idz do salonów np Great Lengths, które powinny być sprawdzone. skoro przedłużają najlepsza metodą w polsce, mysle ze sie znają na temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie włosy na klipsach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamsięwas
a gdzie mają te salony? ja jestem z bialegostoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrrrr
hmmm w wielu miastach w polsce.. nie wiem czy w bialymstoku tez, napisz do nich na facebooku lub na maila, na pewno ci odpisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamsięwas
ale ja nie mam włosów chorych i osłabionych.. tylko ienkie i rzadkie z natury.. dbam o nie bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko takie cienkie włosy są bardzo słabe i mogą nie wytrzymać przedłużania. Przy ściągnięciu takich włosów traci się nawet 1/3 włosów nawet w najlepszych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamsięwas
no wlasnie musze sie przejsc chyba gdzies (jakie salony polecacie) i zapytac czy moje wlosy sie nadaja do przedluzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać koniecznie chcesz stracić włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporobujuj
cienkie wlosy wcale nei musza byc przeciwskazaniem do ich przedluzenia. najlepiej faktycznie przejdz się do dobrego salonu i zapytaj co rekomendują. ale podkreślam DOBREGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAPY_PAPY
uważaj, bo niektóre "salony" zrobią wszytko byś tylko u nich przedłużyła i nie patzrą na konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamsięwas
no już się skontaktowałąm z Great Lengths i mają swój salon w białym ;) chyba się tam przejdę po prostu, taka wizyta jest darmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol daj znac co powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmm moja koleżanka pracuje w greath lengths! Mówi że to nie obciąża i nie niszczy włosów, to jakaś nowa metoda od niedawna stosowana :)) Zajrzyj sobie na ich fejsa jest tam pełno metamorfoz, ja zdecydowałam się przedłużyć na ślub :)) Dam znać jak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za :) Myślę że przedłużanie to dobra alternatywa dla cienkich włosów, wiem co to znaczy mieć takie włosy, i kompleksy przez całe życie, żadne odżywki nie pomagają na tyle żeby było widać zmiany jakieś poruszające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko napiszcie później co i jak jakie efekty plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do polubienia fanpage na fb -najnowsze metody przedłużania włosów, najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do polubienia fanpage na fb Przedłużanie włosów Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów. Opinie, sugestie i porady. Czekamy na wasze opinie :) www.facebook.com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKrysiak
Uważajcie, przedłużanie włosów powinno odbywać się wyłącznie u specjalistów. Nie każdy fryzjer potrafi prawidłowo dobrać włosy do przedłużania oraz metodę! Domokrążcy (oczywiście nie wszyscy) przedłużają włosy po zaniżonych cenach - dlaczego? Znają ograniczoną liczbę metod, pracują na słabej jakości kosmetykach i włosach. A efekty - czasem się udaje, ale czasem bywa dramatycznie... Szukajcie firm, które dają Wam GWARANCJĘ na wykonanie zabiegu, np. beauty for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsex
Ja mam cienkie włosy, ale przełużyli mi je w salonie great lenghts. Idź tam i zapytać konsultacje robią na miejscu i wszystko ci powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia332
Przedłużanie włosów to świetny pomysł dla osób, które mają właśnie słabe włosy.. TO wygląda niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do polubienia fanpage na fb Przedłużanie włosów Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów. Opinie, sugestie i porady. Czekamy na wasze opinie :) www .facebook.com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie doczepiając niszczysz swoje własne włosy jeszcze bardziej.. teraz są na to lepsze sposoby, ja korzystam z kosmetyku do włosów, poczytaj sobie na http://drhair.de/ rano z makijażem posypujesz tym włosy i masz od razu efekt zagęszczonych i pogrubionych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zdecydowałam się na laserowe zagęszczanie włosów i nie żałuję 🙂 Wizyta w Miraflores była najlepszym prezentem na 30 urodziny jaki mogłam sobie zafundować. O gęstych zdrowo wyglądających włosach marzyłam od dawna, teraz mogę się nimi cieszyć na co dzień 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×