Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam na siebie włożyć?? Pomocy pilne!!

Polecane posty

Gość gość

Cześć laski! Wiem, ze tutaj mogę zgłosić się po wasza pomoc. Wybieram się dzisiaj na randkę, ale kompletnie nie wiem co mam na siebie włożyć. Co zakładacie na ranki? Jest szaro i zimno dzisiaj, wiec nie mogę odwalić się w mini. Mam upatrzony już styl- elegancko, romantycznie i z klasą. Co sądzicie? http://modaland.pl/index.php?cmd=31&;p=17&a=rating Czy może zrezygnować z głupiego strojenia się? Pomóżcie mam już swoje lata i muszę zacząć więcej działać w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz swoje lata to powinnaś już umieć ubrać się z klasą ( to co na zdjęciu słabe jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, teraz zobaczyłam ze kafeteria dodaje spacje w załącznikach. Faktycznie ta bluzka nie jest ciekawa- chodziło mi o stylizacje z 07.06 blondynka w sukience w cielistych szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czarnego, jakaś fajna sukienka nie koniecznie mini i obcas musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to z allani bardzo mi się podoba. Szczególnie, że niebieski (baby blue) wiem, że teraz jest bardzo modny :) Tak tak, szpilki muszą być koniecznie! W taką pogodę chyba wybiorę czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj linka do samego obrazka (jak klikasz pracym na obrazek to powinna się opcja "pokaż obrazek" wyświetlić) bo za chiny nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat? Stroj zalezy od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta bluzka to ma być strojenie się ? chyba daaaawno nie byłąś na randce :D toż to zwykła bluzka :O załóż jakąś super kieckę, faceci kochają sukienki. zresztą zależy gdzie ta randka, ale jeśli facet chce cie zabrać w fajne miejsce np. teatr + kolacja to musisz się dużo dużo bardziej postarać. Nie obraż się, ale ja się nawet lepiej ubieram jak wychodzę z mężem choćby na głupie zakupy...no ale my mamy dla siebie bardzo mało czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na zdjęciu nie ma klasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proszę podeślijcie mi zdjęcia co mogłabym włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, dzięki. to to rzeczywiście fajne jest. jak Ci będzie cieplo to zakładaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc :)) Ta sukienka jest niby retro/vintage ale przecież modne to jest teraz :) No i cieliste szpilki, które pasują do wszystkiego <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie obojętne czy modne, wazne że ladne i wazne czy dobrze w tym wyglądasz ;) a Ci pisali, ze nie ma klasy to chyba mieli pierwsze foto wciąż na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienke czarna, do kolan nie krotsza jak na pierwsza randke i moze skorke? Wysokie buty i rajstopy...chustę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak :) Ja już zauważyłam, że kafeteria często robi takie numery. Dziwie się, że nikt nie zauważył tego nadal. Dzięki za rady, jak masz jakieś zdjęcia w zanadrzu to możesz mi podesłać jako inspiracje. Chętnie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i czarna sukienka i czarna kurtka? Nie za ciemno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie :) Black is always good idea. Znasz to?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie! :)) Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak ten klimat retro bardzo mi się podoba załóz coś w tym odzaju taki elegancko-słodki styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak komuś podoba się ta bluzka, która ciągle wyskakuje :D Co zakładacie w taki deszczowy dzień? PS. Randka się udała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłam jej :) Szukałam tylko inspiracji na wczorajszą rankę i pytałam na forum :) Ale na tej stronce gdzie było to zdjęcie udostępnione to tam poszukaj, powinna gdzieś być :) Zgadzam się z Twoją propozycją co do ust- czerwień, biel i granat super razem wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się bardzo autorko, że randka się udała ;) bardzo fajnie. w taki dzień jak dziś deszczowy to jakiś płaszczyk albo sweter plus spódnica albo jeansy z półbutami do tego i parasol w pogotowiu ;). dziękuje, sukienki poszukam, bo mi się zawsze marzył retro ciuch ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wybrałam czarne rajtuzy, spódnice w stylu "boho", czarną bluzkę i złoty łańcuszek. Ale stylu i inspiracji szukam nadal xD Jak poszukujesz ciuchów vintage to poszperaj w second handach- tam jest ich mnóstwo. Przecież ciuszki vintage to nic innego jak starsze/ bądź robione na starsze ciuszki, czyli to, co nosiły nasze mamy ;D Na tamtej stronie masz cały zestaw second handów wraz z ocenami kupujących tam osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×