Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otarta

co na otarcia ud?

Polecane posty

Gość otarta
tzn chodzi mi ze ocierają się w lato i pozniej piecze... czym smarowac zeby sie nie ocierły??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze puderek dla dzieci,kiedys ktos pisal tutaj,zeby posmarowac antypespirantem ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdhdl
albo alantan czy sudocrem? tez dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otarta
aha ale to juz na ranki... :) aaa profilatycznie zeby sie nie otrzec.. a marze ubrac spodniczke ale w zwiazkuz tym ze mam grubsze uda to zawsze sie otrę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..k..
używam antyperspirantu w żelu.Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leticia666
Na otarcia zdecydowanie najlepszy jest Sudocrem. To nie jest tylko krem dla dzieci, ma wiele zastosowań i naprawdę pomaga, bardzo wiele osób go sobie chwali. Można go też stosować profilaktycznie, wystarczy wtedy mniejsza ilość i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejeczka
Na wszelkie odparzenia i otarcia naskórka najlepszy jest sudocrem, który świetnie osusza skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Sudocrem jest kosmetykiem, który możemy stosować nie tylko na odparzenia pieluszkowe. Jest on niezwykle przydatny w profilaktyce wszelkiego rodzaju otarć, odparzeń, odleżyn (w początkowych stadiach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz chodzic w lekkich bawełnianych spodniach, nawet pod spódnicą. Staraj się schudnąć albo rób cwiczenia, które umięsnią uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×