Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na wzmocnienie potencji

Polecane posty

Gość gość

Zaburzenia erekcji podczas stosunku...co polecacie sprawdzonego...Permen, Braveran czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo Przemoze 22
ale z czynm masz prblem pała ci nie stoi jak maczeta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Najlepsza jest marchewka, tylko czasami jest problem z odpowiednim jej przywiązaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ManForte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldzioo
Ja też mogę polecic Permen King - na początek dobry suplement diety, naturalne składniki - żadna chemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałekk
No własnie ja sie długo zastanawiałem nad tym czy takie suplementy jak permen king mogą rzeczywiście pomóc, ale w końcu moja partnerka już ostro zaczęła zrzędzić, że ciągle niedomagam i się skusiłem. Muszę powiedzieć, że coś tam podskoczyło i libido i mój mały . Może nie od razu nie wiadomo jak, ale efekty widać i będę brał dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko_loko
Permen King wystarczy - bez recepty w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży_Jon
mi tam w zupełności też wystarczył permen king i nie musiałem kombinowac z lataniem po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauryccy
Jeśli chodzi o Permen King, to w połaczeniu z dobrze zbilansowaną dietą i sportem daje świetne efekty. Nie tylko poprawiłem długość ale i jakość stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniaminnnos
Też bym się raczej opowiedział za permenem kingiem. Mi zależało przede wszystkim na tym, żeby się pozbyć problemu na zawsze a nie na godzinę. Wiadomo, u niektórych to po prostu chwilowe, i potrzebują faktycznie podbudować pewność siebie, to biorą środki szybko i krótko działające, ale u mnie sprawdził się ten preparat stosowany dwa miesiące, przyniósł oczekiwany rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testosteron, głąbie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnow77
Tylko naturalne środki. Polecam mielony korzeń Macy (Lepidium meyenii). Lepszy jest mielony niż w kapsułkach. Po około 10 dniach pierwsze efekty przyjmowania. 2 razy dzienie, po minimum po łyżeczce kopiatej (rano i wieczorem) lub jedna łyżka stołowa dziennie i popić wodą. Efekt bardzo silny. O niczym innym się nie myśli tylko o seksie. Pozatym bardzo poprawia nastrój, dodaje pewności siebie podnosi znacząco tesosteron. Polecam, wiele razy wypróbowany. Proszę poczytać o tym specyfiku na internecie, żadne środki chemiczne, czy leki nie polecam tylko ten naturalny środek stosowany przez indian peruwiańskich od setek lat między innymi w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosnik40
Cena tej macy trochę wysoka, no i w aptekach to raczej tego nie dostanie, a przez internet to strach zamawiać, czy nie podróbka. W sumie ten permen king co opisujecie, też ma dobry skład, zwłaszcza żeń-szeń chyba jest bardzo pomocny w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krochmal może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×