Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na zmarszczki?

Polecane posty

Gość gość

co zaradzi na zmarszczki? pojawiły się u mnie drobne zmarszczki wokół ust , mam na razie krem ale wątpię zeby to coś pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRY krem a jak nie pomoże potem botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróubuj z zabiegiem intraceuticals , robiłam go w piękności w warszawie, jestem baaardzo zadowolona z efektu bo miałam podobny problem jak ty i nie zostało śladu po zmarszczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zmarszczki czasem trudno znaleźć dobry krem, mnie kilka nawet uczuliło, wiec zabiegi są jak najbardziej wskazane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaaa
Dobry botoks nie jest zły ;) i nie kosztuje jakoś masakrycznie dużo, tylko trzeba uważać, żeby trafić w dobre ręce, raczej lekarzy niż kosmetyczek :P Ja robiłam w klinice MML i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kosmetyczka twierdzi ze kremy moga opozniac powstawanie zmarszczek ale istniejących zmarszek nie wygładzą, zeby wygładzic zmarszczki trzeba wejsc głebiej w skore ( igłą czyli wstrzykuje sie botoks albo wypelniacze) a kremy tylko wchodza w naskorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wstrzykniesz botox potem musisz ten zabieg powtarzać co jakiś czas bo inaczej w tym miejscu będzie zapadlina skórna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemiczka

Przekonałam sie ze żadne kremy nie pomagają. i zdecydowałam sie wlasnie na zabieg Restylane Skinboosters i moja skóra jest odświeżona i wygładzona. Dla mnie to się okazał doskonały zabieg i super rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×