Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzia

co należy kupić by zrobic w domu paznokcie żelowe?

Polecane posty

Co musimy kupić, aby mozna było zrobić paznokcie żelowe w domu? Moja kolezanka jest kosmetyczką i powiedziała, że może mi zrobić paznokcie za darmo, jednak wszystkie produkty musze mieć swoje. Obecnie jest na wakacjach i nie mam z nią kontaktu, a chciałabym się dowiedzieć co konkretnie musiałabym kupic i jaki to byłby koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec
lampa żel primer płyn do przemywania masy żelowej tipsy gilotynda blok polerski pilnik klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
na www.kosmetyczki.net jest forum o paznokciach tam tez sobie poczytaj co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak się robi paznokcie żelowe krok po kroku? z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluchna
Witam :) Od dawna lubie malować paznocie, ozdabiać je i upiekszac. Chcialabym wiec nauczyc sie metody przedluzania paznokci zelem lub akrylem, i kompletnie nie wiem co dalej z tym zrobic. Może wiecie gdzie sie odbywaja kursy kosmetyczne, ile kosztują, gdzie szukac informacji o nich,czy mozna je robić będąc niepełnoletnim ? Mam jeszcze jedno pytanie: Jeśli chciałabym robić paznokcie żelowe w domu, co powinno sie znaleźć w mojej kosmetyczce? Słyszałam ze lampa, oczywiście żele.. ale co jeszcze? Jakieś obcinaczki do tipsów i płyny, ozdoby.. jak to się wszystko nazywa? Ile kosztuje dobry komplet takich przyżądów? Gdzie można go kupić? Może znacie jakies zaufane sklepy internetowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
kupujac gotowy zestaw to bez sensu bo poczatkujaca uczennica wypaprze to wt ydzien i zaczynaja sie schody bo trzeba zaraz kupic nastepne produkty.Najlepiej spróbowac skompletowac sobie sprzet stały tak jak pedzle,gilotyna,lampa od jednego dystrybutora reszte kupis w wiekszej ilosci kalkulujac wyjdzie drozej ale przynajmniej oszczedzicie na przesyle.Hmmmmm jezeli chodzi o allegro to raczej bym sie powstrzymywała wiekszos opanował nails disagne a oni to raczej z produktami nie stoja przyzwoicie wszystko odpada w trybie natychmiastowym lub wyglada po tyg jak gówno.Jest ogromna ilośc firm których produkty są nie drogie ale jakosc ok począwszy od sun flawer po cosmonails pomyslcie o tym i przeliczcie wszystko nauka kosztuje ale co dzis jest tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
Same produkty to nie wszystko :) Trzeba jeszcze mniej wiecej wiedziec, co i jak :) W razie jakichkolwiek pytan zaraszam na nasze forum :) odpowiemy :) http://nailcity.myboard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×