Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Byłam wczoraj u znajomej,

Co sądzicie o ludziach ze wsi? Tylko poważnie.

Polecane posty

Gość Byłam wczoraj u znajomej,

na wsi, to straszne jacy są ci ludzie ze wsi. Do ogrzewania stosują węgiel. Jest prąd, jest gaz, itp, ale oni oczywiście muszą ogrzewać węglem. Muszą zanieczyszczać powietrze tym dymem. Zero jakiegoś takiego myślenia, że przecież zostawiamy świat po sobie swoim dzieciom, liczy się tylko to że jest taniej o parę złotych :O Pies na łańcuchu. Skończyło się tak że opieprzyłam ich za to jak traktują psa i się chyba obrazili na mnie :O wielkie państwo w gumiakach :O Myślą że jak pies ma budę, jeść i wodę to już wystarczy :O Ciekawe jak oni by się czuli na tym łańcuchu 2 czy 3 metrowym :O jakby ich ktoś tak uwiązał. Zero myślenia że taki pies to przecież jest jak dwu letnie dziecko, że też czuje i myśli :O Oczywiście alkohol jest u nich na porządku dziennym :O Jej mąż jak tylko wrócił z pracy wieczorem, zjadł obiad i za pół godziny sięgnął po piwo :O A dzieci z nim w pokoju siedziały :O Syn 5 lat, a córka 7 :O, jaki on przykład daje tym dzieciom :O Ale oni oczywiście nie widzą problemu w tym że dzieci widza rodzica z butelką w łapie :O No normalnie porażka :O Czy naprawdę ludzie ze wsi tacy są? Czy to tylko pojedynczy przypadek że taka patologia? Przeraża mnie myśl że 1/3 Polaków może żyć w takich patologiach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze najpierw zastanow sie co masz na mysli, ludzi ze wsi czy rodziny patologiczne,bo takich to i w mieście pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak jest ze wsi
bujda. ty taka pro eco jesteś a samochodem pewnie dupsko wozisz. mało spalin idzie w powietrze? zanim zaczniesz gadać na innych, popatrz na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w mieście znajdziesz osoby, które nie dbają o naturalne środowisko i nie szanują zwierząt. Poza tym, co złego jest w wypiciu piwa? Ja rozumiem zgorszenie, gdyby jakieś libacje się codziennie odbywały, ale piwko po obiedzie to coś tak złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak jest ze wsi
a jak ci miejscowi zalewają mordy w pubach to co, dobrze jest bo dziecko nie widzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana staruszka
A Ty myślisz, że tylko na wsi tacy ludzie są ?? Jesli palą węglem ,to pół biedy. Gorzej, gdy wrzucają plastiki, opony i inne gówna :o - to ludzie z miasta. A alkohol przy dzieciach - nie tylko na wsi. Byłam na weselu, gdzie po szampana sięgnęły 5-cio letnie dzieci !!!! Gimnazjalistka łoiła wódę, że hej. I to wszystko dzieci "miejskich" rodziców. A psy. Na wsi są na łańcuchach - czego absolutnie nie pochwalam, wręcz potępiam !!! W mieście - bloki i duże psy - bez spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym co masz na myśli piszaą mają gaz,prąd a ogrzewają chate węglem? Haha wiesz ile kosztuje ogrzewanie gazowe np malutkiego domku jednorodzinnego? Min 1000zł, a c.o. Może nie mają, wiec piec im służy do ogrzewanie! Dobrze ze to maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupia prowokacja
ja tez mam w dupie to czym ludzie pala, pies na lancuchu to zadna meka a picie piwa? To dziecko nie moze zobaczyc jak ojciec piwo pije? Ja pamietam ze moj tez lubil wypic piwko i jakoos traumy nie mam. Dodam ze jedno piwo a nie jakies urzadzanie balangi alkogolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam wczoraj u znajomej,
liszaj. No ale w mieście nie ma takich patologii że ktoś psa na łańcuchu trzyma, albo węglem pali w piecu :O mój chłopak jest ze wsi bujda. ty taka pro eco jesteś a samochodem pewnie dupsko wozisz. mało spalin idzie w powietrze? zanim zaczniesz gadać na innych, popatrz na siebie. Tak wożę, mój samochód spala 5 litrów benzyny na 100km. A oni (ta moja znajoma), oczywiście mają wielkiego mercedesa z wielkim silnikiem który pali pewnie jak smok :O ale przecież trzeba się pokazać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak jest ze wsi
oj chyba zazdrosna jesteś :-) ja tam uwielbiam rodziców mojego faceta i uwielbiam do nich jeździć. nie lubię tylko tego, że ludzie potem mają o czym rozmawiać pod sklepem ale tak jest wszędzie :P lubię świeże powietrze, brak pośpiechu, łąki, pola, lasy, pyszną kiełbasę i krowie mleko :) a Ty mieszkasz w mieście i pewnie w bloku. tam nie można palić w piecu moja panno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxell
ty mieszczanka a ty myślisz ze prąd to skąd się bierze?? z powietrza?? nie zapominaj ze większość pradu w polsce pochodzi z elektrowni które uzyskują prąd z węgla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ja palę węglem,mieszkam w mieście w starym budownictwie. Nie wiem co w tym dziwnego? Jest wiele mieszkań w których nie ma c.o. Tylko są piece. Co do łańcucha,może się boją że im pies zwieje i kury sąsiadowi zagyzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zauważcie, że polska wieś dzieli się na: wieś typową z gospodarstwami itp. i wieś, czyli zamieście, gdzie przeprowadzają się majętni ludzie, mają piękne ogrody, trzymają pudelki albo kanarki. Jedna wieś drugiej nierówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry przepraszam za wulgaryzmy których użyję, wiem że nie powinienem nikogo obrażać i tak nazywać ale tylko takie słowa się nasuwają na myśl jak się czyta taką debilkę. Jezus mówił "kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem", mówił "nie sądźcie byście nie byli sądzeni"... albo to nie on mówił, nie pamiętam już... trudno, jestem złym chrześcijaninem i mam tego świadomość. Ale do rzeczy. Weźcie wy się pierdolnijcie w te puste łby :O MIEJSCE PSA JEST NA ŁAŃCUCHU! A wy jesteście tępe pizdy! Ciekawe czy jak taki nieuwiązany piesek pogryzie listonosza to czy poniesiecie odpowiedzialność za to tępe pizdy, albo jak wyleci na ulicę i rozwali jakiś samochód? Jesteście tępe pizdy i się kurwa nie wypowiadajcie jak nie znacie realiów. I pilnujcie tych swoich spedalonych piesków w swoich klatkach w bloku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxell
w mieścienie palą weglem?? a jak ktoś ma piec kaflowy to sobie go pod gaz podlącza czy pod prąd?? bo ja widzialam jak szmatami w takich piecach palą, a to chyba bardziej szkodliwe niż wegiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam wczoraj u znajomej,
A, zapomniałam dodać, że ten mąż mojej znajomej po wypiciu piwa :o pierdnął tak soczyście :o, że skutki tego pierdniecia były na pewno bardziej niebezpieczne dla środowiska niż wybuch elektrowni w Czarnobylu :o przeraża mnie ta patologia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel - a w Piśmie Świętym wyczytałeś, że miejsce psa jest na łańcuchu? Spedalone psy:D Suczki też są spedalone?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tępej
Tępy człowieku gdzie ty byłaś i z kąt jesteś [Co sądzicie............tylko poważnie]ha ha w piecu palą a gdzie mają palić idż debi..ko spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kranówkowy dziad
No ale przecież miejsce psa jest na łańcuchu, żeby pilnował podwórka. Przecież każdy głupi wie, że psa w zimie trzeba karmić co drugi dzień, bo jak się przejada to może zasnąć i zamarznąć. jak jest głodny to lata koło budy i jest mu ciepło. Ja na zimę daję psu ceratę, żeby na niej leżał i to mu wystarcza. W piecu palę śmieciami i starymi swetrami bo dają dużo ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsrtrs
no to k** gdzie maja byc te psy? jak ostatnio szlam po zakupy to dwa wielkie psory wyskoczyly z krzakow iz aczely za mna biec.a to psy sasiadow byly ...nie trzymane na lancuchu wlasnie;p myslalam ze umre ze strachu! zaczelam uciekac do sasiadow. owszem zal mi tych zwierzat ale tzreba tez myslec o bezpieczenstwie ludzi! albo budowac tym psom takie wybiegi ale ludzie nie maja na to miejsca,a jak peis duzy to i tak potrafi przeskoczyc albo podkopac sie pod plotem. najpeiej wogole nie miec psow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel no teraz straciłeś w moich oczach tak bardzo,że bardzo ale to bardzo cie nie lubie. :O Wiem że masz to w dupie ale jak uważasz że psy powinny być na łańcuchu no to jesteś totalnym debilem.Sam sie kurwa uwiąż,bo przecież możesz kogoś zaatakować,zgwałcić,trzeba temu zapobiec no nie? ;] chuj z tym,że wolisz iść na spacer czy popisac na kafe.Dobrze wychowane psy nie zagryzają ludzi.Raczej zagryzie ten,który przez trzymanie na łańcuchu zdziczał i stał sie apatyczny i agresywny.gdyby odwiązać takiego psa to wtedy faktycznie może być niebezpiecznie.Dlatego wcale nie powinno sie go wiązać.Pies czuje i zasługuje na lepsze traktowanie,to nie jest jakiś kurwa monster że stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla ludzi,gdyby tak było to pewnie już byś nie żył.Nie zdziwie sie jednak,jeśli psy czują do ciebie wrodzoną antypatię ;] no i ludzie też,faktycznie jest coś z tobą mocno nie tak.I twoje słownictwo,mówienie do kogoś że jest tępą pizdą w takiej sytuacji to dno.I jeszcze pismo święte :D no bo skonam,tak sie słuchasz pisma świętego? to ciekawe,bo jakoś sie niczego nie nauczyłeś,skoro nie masz szacunku do innych.Zresztą co ja sie tu produkuje,ty nawet nie wiesz co to jest miłość,bo niestety los Cie tego pozbawił :( Masz ZA,więc jesteś po prostu psychiczny.Nie Twoja wina ;] mimo wszystko mam nadzieje że to był żart. Co do tematu,to mnie faktycznie wkurza,że ludzie na wsiach trzymają psy na łańcuchach i według mnie to ich największa wada.(co do piwa i węgla,przesadzasz) Szlag mnie trafia jak ludzie krzywdzą zwierzęta :( I nie rozumiem tego,np. gadam z jedną dziewczyną ze wsi,ogólnie jest świetna i nawet podobna do mnie,ale ma jedną ogromną wadę - ma psa na łańcuchu i uważa że to normalne - jest to o tyle dziwne,że ona raczej nie ulega wpływom innych i ma własne zdanie,oraz w stosunku do ludzi jest bardzo wrażliwa.Jak sie dowiedziałam o tym psie to nie mogłam uwierzyć i byłam na nią strasznie wściekła :O Ale ona uważa że jest ok,bo ma jedzenie i go czasem łaskawie wyprowadzą.Faktycznie czasem chociaż tyle,że te biedne psiny mają co jeść,a często na wsiach i tego im brakuje.Jeżdzę co roku na taka jedną wieś i tam to ze świecą szukać psa który by nie był na łańcuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
na wsi, to straszne jacy są ci ludzie ze wsi. Do ogrzewania stosują węgiel. Jest prąd, jest gaz, itp, ale oni oczywiście muszą ogrzewać węglem. Muszą zanieczyszczać powietrze tym dymem. Zero jakiegoś takiego myślenia, że przecież zostawiamy świat po sobie swoim dzieciom, liczy się tylko to że jest taniej o parę złotych Mieszkam w pomad 500 tys, miescie w bogatej willowej dzielnicy i wiekszosc osob tutaj rowniez grzeje weglem, do tego maja kominki. W blokach sie po prostu nie da, bo nie masz wlasnego ogrzewania. Co do dymu - to opinie nawet wsrod ekologow sa podzielone. produktem saplania jest dwutlenek wegla, ktory jest pozywiieniem dla roslin. A taniej jest nie o pare groszy - ttylko 30--40- %. Ja mam niestety ogrzewanie na gaz, i place potem rachunki po 2 tys. zl na 2 mce. Chyba z ciebie naiwen dziecko jeszcze... A wiesz jak powstaje prad w elektrowniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy,które atakują bez powodu człowieka to odsetek ze wszystkich psów i przeważnie jakiejś agresywnej rasy.A co powiedzieć na to,że malutkie pieski też są na wsiach na lancuchu :( Poza tym ta agresja skądś się u nich bierze i przeważnie jest to wina właścicieli,którzy źle psa wychowali.Nawet amstaffa da sie udomowić,bywają świetne :) A większość psów ma na pewno w sobie więcej uczuć niż taki ostatni niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym maja kurwa palić jak nie węglem lepiej jak smieci palą? może powinni guano suszone spalać? a kuwa na prąd to ogrzewanie ekologiczne? prąd jest w wyniku spalania węgla! sa ludzie na wsi - ciemniaki i buraki ale nie wszyscy! a mieście kuwa w większości patologia i pijaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja tylko zgodze sie z autorka co do trzymania psow na lancuchu - ale zdarzaja sie i w miescie. Ten zwyczaj jeszcze niestety pokutuje... Zycie na wsi jest specyficzne, zwlaszcza jak ktos jest typowym rolnikiem - co oni potem robia zima? Chyba tylko pozostaje pic... Ja jednak jak poznalam keidys troche osob ze wsi, to zauwazylam tez duzo pozytywnych rzeczy. Dzieciaki ze wsi - sa znacznie mniej zlosliwe i bardziej bezposrednie. Mniej nadete, jakos lepiej wychowane - nie wiem na czym to polega. Rowniez wiekszowsc nauczycieli jaka pracuje na wsiach ma mniejsze problemy niz w miastach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way Jesteś bardzo domyślna skoro się domyśliłaś że mam to w dupie. Ale postaram się jednak odnieść do twoich słów. W końcu dialog jest podstawą porozumienia, a brak dialogu rodzi agresję. Jeśli nie znasz realiów to proszę nie pierdol. "Sam sie k**wa uwiąż,bo przecież możesz kogoś zaatakować,zgwałcić,trzeba temu zapobiec no nie? " I co chcesz osiągnąć takim żałosnym argumentem? Pies to pies, człowiek to człowiek, jesteśmy dwoma różnymi gatunkami zwierząt i mamy inne rozumy. "Dobrze wychowane psy nie zagryzają ludzi." Co rozumiesz przez dobrze wychowanego psa? Pudelka jakiegoś geja? Pies na wsi ma pilnować podwórka i nikt cioty z psa nie będzie robił. Wchodzi ktoś obcy na podwórko to każdy prawie każdy pies na wsi zacznie szczekać a jeśli jest nie uwiązany to go pogoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marellbnpoiXXC
co ty dziwko gadasz? wszyscy ci tu zjechali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×