Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co takie słowa dla was znaczą?

Polecane posty

Gość gość

jak facet mówi do was per "Kochanie", poza tym " tęsknie za Tobą", "myślę o Tobie"? to coś znaczy, czy każdy facet mówi ot tak sobie. Pytam bo spotykam się z facetem bez zobowiązan ,a on zaczął tak do mnie mówić, nie jestesmy gówniarzami to już dosc poważny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykam się z facetem bez zobowiązan xxx czyli dajesz mu tyłka kiedy on ma na to ochotę i liczysz, że go tym zatrzymasz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćytjdyt
nie spotykaj sie bez zobowiazan, potem bedziesz plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja sie pytam czy takie słowa cos znacza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"KOCHANIE" bardzo wygodna forma bezosobowa mająca na celu: 1.zamieszanie Ci w głowie, że jesteś mu bliska - co jak widać - skoro pytasz udało mu sie w 100% 2. po drugie i najważniejsze - gwarantuje, że nie pomyli imion swoich kobiet i nie da się złapać, że inne kobiety posiada. Synomimy "kochanie" równie bezpieczne to kotku, skarbie, rybko, myszko itp. TĘSKNIE ZA TOBĄ to z kolei sztandarowy zwrot każdego umiejętnego podrywacz/uwodziciela. Która kobieta nie chce tego usłyszeć? I roztkliwiać się - jakiż cudowny mężczyzna tęskni za mna. Podumowując : słowa które nic nie kosztuja a proszę jaki powoduja efekt - myślimy o naszym misiu, zagłebiamy - co autor chce powiedzieć i oczywiście w wyobraźni juz mierzymy slubna suknie...no ok. najpierw zaręczynowy pierścionek..... Boziu jedyna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 Jak to dobrze ze jeszcze zagladaja tu osoby ktore potrafia odpowiedziec konkretnie na trmat to jeszcze celnie w 100% wyczerpujac watek. BRAWAAAA dla tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, facet który kocha zwraca się po imieniu i nie zdrabnia. Tesknie za Toba to juz maksymalny wyciskacz łez. Jakby tęsknił to by zadzwonił i pieprzyl cos nie na temat tylko po to żeby usłyszeć twój glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o Tobie to manipulacja. Nie zwracaj uwagi na to co mówi ale co robi. Sprobuj go oceniać z dystansu, nie reaguj emocjonalnie na slowa. Każdy może tak powiedzieć i każdy cie zmanipuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm no może i manipulacja, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idiotka tak tanio można cię kupić, za kilka słówek rozkraczysz się i wszystko zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego nie wiesz? Dobrze Ci ktos tu napisał, że nie słowa a czyny, zachowanie są ważne w odbiorze człowieka. Słowa, to tylko słowa a argument, że to poważny, dojrzały facet wcale go nie usprawiedliwiają, to znaczy, a świadczą bardziej o znajomości kobiecego psyche. I niech sobie tak mówi, pod warunkiem, że nie będziesz doszukiwała sie w słowach drugiego dna. Niech sie dzieje miedzy Wami, ale nie łap sie od razu na słówka... Jejku ...i nie roztrząsaj patrz trzeźwo jak Cię traktuje, co robi a nie co mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×