Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola500

co ubrac na rozpoczęcie roku w nowej szkole

Polecane posty

Gość Nikola500

Idę do nowej szkoły, do liceum, nie wiem powinnam ubrac zeby dobrze wyglądac i może żeby sie komuś spodobac, jak włosy uczesc, jak się pomalowac, chciałabym naprawdę bardzo dobrze wygladac zeby zrobic dobre wrażenie na innych. Pomóżcie, doradźcie coś. Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrać to możesz choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
chyba ciebie, nie podoba sie co dodałam to nie odpowiadaj, proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz się elegancko, nie wyzywająco i pamiętaj, ze do szkoły idziesz, współczesne małolaty traktują szkołe jak klub co najmniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
ja nie traktuję, tylko chcę wyglądac fajnie, zrobic dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
do gimbazy zbytnio nie musiałam się zastanawiac, bo i tak dużo osób mówiło ze jestem ładna i fajnie ubrana, ale to liceum tam będzie pewnie masa fajnych i z***biście ubranych dziewczyn a ja nie chcę wyjsc na jakąś brzydką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała bluzka i granatowa spódniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
dobry pomysł, ale dla jakiejś panny lekkich obyczajów. Ja nią nie jestem i nie chodziło mi o takie stroje, tylko po prostu jaką sukienkę, czy moze lepiej białą koszulę i czarne spodnie, buty na płaskim czy obcasie, czy wyprostowac włosy czy zrobic loki i tego typu rzeczy. Wiec takie coś nie jest adekwatne do mojego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czerwone stringi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
a co myślicie o czarnej sukience, mogła by byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh za moich czasów nie było takich dylematów. czarna spódnica biała bluzka i hejaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
jak pisałam wyżej takie stroje dla panny lekkich obyczajów, ja napisałam o co mi chodziło, nie noszę stringów ;) Jeśli ktoś ma takie głupoty wypisywac i robic idiotę/idiotkę tak głupimi komentarzami, widac jaki to poziom skoro takie głupoty przychodzą do głowy. Pozdrawiam tak upośledzonych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
no teraz jest duzo fajnie ubranych dziewczyn, nie chcę wyglądac gorzej, dlatego pytam co mi radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownik poprawnej polszczyzny. Ubrać to możesz choinkę albo dziecko, sukienkę czy spódnicę możesz WŁOŻYĆ albo SIĘ w nie ubrać. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
niestety mam tylko baleriny czarne i koturny na platformie, ale one z nia mają 16 cm, więc chyba myslę ze bardziej na płaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem naprawde... uwierz mi ja juz skonczylam liceum i nikt nie zapamieta jak bylas ubrana bo kazdy ma stres... Opinie budujesz sobie przez całe trzy lata. Przykład? Była u nas w klasie taka jedna lubiana bo ładna i ladnie sie ubierala kazdy chcial sie z nia kumplowac w pierwszej klasie, w 3 klasie natomiast nie gadała z nią cała klasa bo sie okazało ze jest suką fałszywa... I fajni ludzie woleli juz nawet te brzydsze laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
Raczej Tobie radzę słownik poprawnej polszczyzny, upośledzony człowieku, który nie potrzebnie wypierda** się, gdzie ma same głupoty do powiedzenia i nic pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ sobie świadectwo wystawiasz, no no... Nie dość, że wiedzy brak to jeszcze chamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
wiem, są takie, miałam taką w gimbazie. ja taka nie jestem, po prostu nie chce gorzej wygladac od innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty chcesz sie ubrac dla siebie czy dla innych. każdy zakłada to co lubi. lubisz sukienki albo spódnice to załóz to, lubisz spodnie to załóz spodnie i białą bluzke. to jest tylko szkola a nie jakis pokaz mody. makijaz delikatny. chociaz nie wiem po co takie g*ó*w*n*i*a*r*y jak ty sie malują. chcecie na stare lata byc pomarszczone to spoko wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
hahaha, najmądrzejszy człowiek na świecie się odezwał ;) Jeśli masz jakiś problem to nie potrzebnie coś napisałaś/napisałeś. Obeszło by sie bez twoim rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
twoich*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
Takie czasy, każda sie maluje, nawet młodsze, i to czasem mocniej niz dorosłe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obeszłoby się, bo byś nie wiedziała, że się kompromitujesz pisząc z błędami. I może dzięki temu choć jedna pała w szkole cię ominie, o ile dasz radę zapamiętać poprawne wyrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja mam problem tylko ty. to ty przeżywasz bo nie wiesz co masz założyc na siebie. załóż dresy do tego szpilki, włosy jak na jeża, i wózek na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
ojejku, dziękuj****ardzo mi się przyda ;) Spokojnie, postaram sie zapamiętac. Polonista/polonista się znalazł. Jakoś nikt inny się nie przyczepił do tego w jaki sposób napisałam i czy to jest poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola500
dzienia, przyda się taka porada. Przynajmniej będę oryginalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×