Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black diamond21

Co Was stresuje?

Polecane posty

Gość black diamond21

Mnie tylko i wyłącznie szkoła,przedtem nie wiedziałam co to stres,a teraz z tego powodu potrafi mi się nawet zatrzymać okres :O Zwykły zjazd mnie stresuje,a co dopiero egzaminy... :O Co na Was tak działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black diamond21
Wszyscy tu chyba bezstresowi....Zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem jak sobie poradzisz w dorosłym zyciu...gdy juz skończysz szkołe.... Mnie stresuje psia pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz sobie swojego faceta
Chantalka ale ty pierdolisz :O to, że ktoś się stresuje szkołą, nie znaczy że sobie w życiu nie poradzi. i ja jestem przykładem - mam nerwicę lękową i stresuję się wszystkim praktycznie, a jakoś żyję, pracuję, studiuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze w dzisiejszych czasach jest pełno stresujących sytuacji i jednak czasami dużo nie trzeba zeby coś nas tak bardzo zestresowało. Ale też na rynku sa suplementy które na szczescie pozwalaja nam walczyc ze stresem. I jednym z takich jest Forstres. Polecam zwłaszcza na duży stres kiedy chcecie szybkiej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stresują mnie ludzie którzy zakłócają mój ulubiony stan ukojenia :-) czyli agresorzy nerwicowcy krzykacze frustraci niedowartościowane świry wszelkich odmian uwielbiam łagodne opanowane osoby ,zazwyczaj są mądre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od czasu do czasu potrzebujemy, naprawde kazdy potrzebuje sie wyciszyć. I jesli nie znajduje sposobu to wlasnie taki Forstres moim zdaniem daje sobie tutaj rewelacyjnie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zdarzyło sie Wam przyjmowac jakies suplementy dzięki którym jednak łatwiej Wam było przejśc przez ten trudny czas i łatwiej znieść nerwowość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja próbowałam pić melisę ale ten smak mi zupełnie nie podchodzi :/, szukam dalej bo praca mnie wykańcza nerwowo a zmienić jej nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprobuj swieza melise, jest smaczna tylkoniewiem czy teraz gdzies kupisz. Moja mama ma w ogrodku i nawet taka suszona ma ten aromat cytrynowy taki swiezy. Zupelnie inny niz te ekspresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×