Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilian111

co zrobić aby zwiększyć libido?

Polecane posty

Gość lilian111

Jak w tytule, jakieś pomysły? Ostatnio mi spadła ochota na seks. A nawet jak mam ochotę to jestem sucha :/ wiadomo - żele, żele. Jasne pomagają. Nawilżają, ale jednak jest tam za ciasno. Mimo, że ( niestety ostatnio nieczęsto) czuję podniecenie i chce się kochać, to moja pochwa jakoś na to nie reaguje. Ani rozciągnięciem ani nawilżeniem i czasem nawet mimo żelu jest po prostu za ciasno i aż nieprzyjemnie a przez to moje libido jeszcze bardziej spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian111
ciężko z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
a bierzesz pigułki? Jak tak, to powiedz o problemie ginowi - zmieni ci leki albo zaleci osłonowe. jak nie to moze zrób badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian111
Biorę, ale to nie jest przyczyna, biorę te same od kilku lat więc wątpie żeby nagle dawały takie skutki. Osłona ma wpływ na ochotę na seks? a są jakieś tabletki poprawiające libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki osłonowe to tylko marketing. Akurat to, że bierzesz tabletki od kilku lat nie wyklucza tego, że teraz zmieniły się efekty uboczne. Regularne i częste współżycie (nie rzadziej niż raz na dwa dni) naprawdę pomaga. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian111
Chciałabym, ale skoro jestem sucha to mnie to obciera wiec czasem nie zdaze sie "zagoic" i za dwa dni czuje juz wtedy tylko szczypanie, zero przyjemności więc nie wiem jakby miało to poprawić moja ochotę :P Myslalam, ze jest jakis specyfik, ktory łyknę i po sprawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używaj żelu to zminimalizujesz obtarcia, a częsty seks sprawi, że nie będziesz taka ciasna. Metoda sprawdzona. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno wez sie opanuj
odstaw tabsy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0kkk
Może spróbuj takich suplementów diety jak Erotine (tu zamawiam -www.erotine.pl). To jest produkt całkowicie naturalny. Działa dwojako – poprawia ukrwienia to jedna sprawa, a dwa, że zawiera kofeinę więc dodaje energii, człowiekowi się bardziej chce po prostu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wina tabletek..im dluzej bierzesz..tym bedzie gorzej u mnie bylo tak samo...bralam pare lat..libido spadlo do zera..odstawilam...i po paru miesiacach zauwazylam zmiane... i coraz lepiej z moim libido.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku też libido zmalało przez tabletki. Pomogła dopiero zmiana antykoncepcji - obecnie korzystam z kapturka femcap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Z ta poprawa libido tabletkami to kiepska sprawa, najczęściej to tylko produkty marketingowe, które w praktyce nie działają, może spróbuj jakimiś naturalnymi afrodyzjakami sie zajadac: http://kobiecosc.info/tabletki-poprawiajace-libido-dla-kobiet/. A na suchośc pochwy i lepsze jej nawilżenie to dobry jest Hydrovag, ja go stosowałam po urodzeniu dziecka i seks dla mnie był przez długi czas miłym wspomnieniem z przed ciązy. Pomogły mi wtedy te globulki, przywracają nawilzenie ale tez chronia przed bolesnymi stosunkami, otarciami i infekcjami, które się z tego wywiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×