Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dobra _Dusza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4535
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

Dobra _Dusza wygrał w ostatnim dniu 27 Październik 2023

Dobra _Dusza ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6250 Excellent

11 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobra _Dusza

  viralowa cesarzowa tiktonga

  Siwa naładowana magnezem niedługo zacznie przyciągać złom.
 2. Dobra _Dusza

  Kim Dzong Skims

  Botoksy, kwasy, oleje, suplementy, wszystko u Siwej kręci się wokół obwisłości i za chwilę przekwitania. Wstaje rano i maca badawczo te swoje poliki przypominające w strukturze pośladki z celulitem. Tak Siwa, nie masz problemu ze starością. Wcale.
 3. Niestety, braki w wykształceniu wyłażą przede wszystkim w błędach językowych i gramatycznych. Malyna nie przyswoiła nawet odmiany rzeczowników, nie rozumie znaczenia słów których używa, a to wiedza chyba z 5 klasy szkoły podstawowej. Mniej tiktoka, arogancji i pyskowania, a więcej studiowania podręczników języka polskiego. Na naukę nigdy nie jest za późno.
 4. Internet wszystko pamięta. Nawet po usunięciu kompromitujących filmów. To, co zostało raz opublikowane zostaje zapisane w świadomości zbiorowej. Świat schodzi na psy. Dietetyczki po zawodówkach, psychoterapeutki po rozwodach, kierowcy po narkotykach..
 5. Malyna skończyła zawodówkę gastronomiczną, ledwo. Nie ma nawet wiedzy ogólnokształcącej, nie mówiąc o jakiś studiach. Serio, ona chce być dietetykiem po kursie online ? Ale jaja.
 6. Dobra _Dusza

  Kim Dzong Skims

  Fakt. Kierowcy łódzkiego ubera znają purchawę i jej dziecinne pitolenie. Żaden nie połakomił się na wielki biust i tłustą glacę. Byle zawieść babę gdzie chce i z piskiem opon odjechać..
 7. Dobra _Dusza

  Kim Dzong Skims

  Międzynarodowa Szkoła Podstawowa dla Infantylnych Dorosłych.
 8. Dobra _Dusza

  Agresorka Ala_zuza.

  Z wiekiem wyostrzają się nie tylko rysy twarzy, również te na duszy. Jak ktoś miał za młodu zadatki na jędzę, na starość będzie jędzą na cztery fajery.
 9. Każde czasy są takie same. Czas nie jest lepszy, ani gorszy, ludzie od wieków są też ciągle tacy sami. Zmieniają się tylko technologie i wyrafinowane sposoby wykorzystywania słabszych jednostek.
 10. W przypadku Siwej powstała fiksacja, rozwój emocjonalny zatrzymał się gdy poszła do podstawówki.
 11. Dobra _Dusza

  Nowy rok, stara zgorzkniała singielka

  Dzięki temu skrobaniu, smarowaniu, szczotkowaniu Jabba będzie miała zajęcie od rana do wieczora.
 12. Dobra _Dusza

  Nowy rok, stara zgorzkniała singielka

  Wyniosła to z domu.
 13. Dobra _Dusza

  Nowy rok, stara zgorzkniała singielka

  Nie chodzi o żadne ograniczenie zakupów. Zlikwidowała kartę jak zobaczyła ile bank doliczył jej karnych odsetek. Wybałuszyła gały i zzieleniała ze złości. Siwa po prostu nie pilnowała spłaty karty debetowej w bezodsetkowym terminie.
 14. Dobra _Dusza

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Jej chodzenie, a właściwie jeżdżenie po ulicy bez opiekuna skończyło się rozbitą hulajnogą, podartą odzieżą i siniakami. Może jednak rodzice powinni zatrudnić opiekunkę do swojego Wielkiego Bobasa ?
×