Odpowiedz na ten temat

czarne wlosy- jak je rozjasnic!prosze o pomoc!!!

• malaczar 2007.04.10 [17:58]
    mam czarne wlosy, jak je przefarbowac czy rozjasnic na braz??
    ile to kosztuje??czy ktoras z was stosowala???

• TylkoTylkoTylko 2007.04.10 [18:01]
    zależy u ujakiego fryzjera będziesz rozjaśnaiac usmiech.gif ja u swojej fryz. płacę 60zł za farbę, niezależnie od koloru. nie ryzykowałabym rozjaśniania w domu, szkoda włosów i płaczu po wszystkim jak nie wyjdzie..
    da się to zrobić na pewno.
  • krótkie włoski od dzis 2007.04.10 [18:04]
    podobno mys przez pewien czas szamponem z dodatkiem soku z cytryny po takiej kuracji staja się jasniejsze tzn kolor bardziej się zmywa a pózniej zafarbowac na dany kolorek ale nie odrazu bląd pozdrawiam
  • malczar 2007.04.10 [18:06]
    ju wiele razy probwalam rozjasniac czarne wlosy ale nie nic nie skutkuje!!!nawet farba o odiceniu blond ktora zawiera utleniacz!!!!jestem zalamana!!!nie wiem co mam robic!!!
  • grii 2007.04.10 [18:08]
    radzę poszukac dobrego studia fryzjerskiego bedzie kosztowac ale sie oplaci. ja mialam czarne włosy a teraz jestem blondynką.
    powiedza ci jak pielegnowac wlosy i nie bedzie wiedac ze sa zniszczona a z czasem znów bedą zdrowe
    pozdrawiam
  • TylkoTylkoTylko 2007.04.10 [18:08]
    sokiem z cytryny niszczysz włosy w ten sposób..
    a nie próbowałaś naprawdę ani razu zafarbować ich u fryzjera? to nie miej pretensji ze kolor nie wychodzi...
  • grii 2007.04.10 [18:11]
    najlepiej zdac sie na dobrego fryzjera. lepiej samemu nie kombinowac.
  • malczar 2007.04.10 [18:37]
    a ile u takiego fryzjera taki zabieg kosztuje???nie wiem na ile mam sie nastawiac!wie ktos ile takie sciaganie koloru czarnego trwa???
    za jednym razem???czy kilka wizyt???
  • nigdy więcej 2007.04.10 [18:48]
    jal chcesz na jednej wizycie to dekoloryzacja + farbowanie i potem siano na głowie. ja czarny kolor ściągam pasemkami od kilku miesięcy.
  • misiakaka 2007.04.10 [19:52]
    tez mam czarne wlosy i interesuje mnie to jak sie tego koloru pozbyc!!nie wiedzialam ze z tym moga byc takie trudnosci!!!
    i takie koszty, bo chyba duze!!!!nie mam 500zl na fryzjera!!!
  • Fabiennei 2007.04.10 [20:05]
    No to masz problemusmiech.gif
  • DZIEWCZYNY DLACZEGO 2007.04.10 [20:08]
    CHCECIE SIĘ POZBYĆ CZARNEGO KOLORU??? CZY TO WASZ NATURALNY KOLOR??? co wy dostałyście talkiego pie**olca na punkcie blondu???? zaakceptujcie swój kolor faceci wolą brunetki!!! Ja jestem naturalną blondynką , marzę o ciemnych włosach ale w życiu nie zrobię sobie takiej krzywdy jak zafarbowanie jasnego blondu na czarno.
  • TylkoTylkoTylko 2007.04.10 [20:11]
    naturalnego koloru się nie ściąga, tylko ew rozjaśnia.. na pewno można za jednym NATURALNY czarny rozjaśnić na brąż - nie będzie zadnego siana.. no chyba ze to czarne to też farba..
    kosztuje z zależności od miasta czy salonu - moze się wybierz lub podzwon do kilku i się dowiedz.. skąd jesteś? aha - przyjmowanie sie farby moze trwac kilka godz (ze dwie?)
  • malczar 2007.04.10 [20:20]
    moje wlosy sa czarne mimo iz farbuje je na braz a keidys na ciemny braz!!!chce miec po prostu brazowe wlosy, bo moje naturalne takie bez wyrazu byly, ale jak bym wiedziala ze takie beda tego efekty to bym zostala przy naturlanych!!a ja tylko chcialam miec brazowe wlosy!!!
  • killeeaa 2007.04.11 [09:54]
    trzeba podzwonic do fryzjera, ale llicze ze koszty wyjda okolo 200zl
  • magic21 2007.04.11 [20:02]
    Ja mialam kiedys czarne,granatowo czarne wlosy farbowane a teraz mam jasniutki bezowy blond uzyskalam go robiac ciagle pasemka lub balejaz .Zadna farba ze sklepu nie rozjasni ci wlosow ktore sa tak ciemne nawet ze z amoniakiem (one rozjasniaja od jasnego brazu,ciemnego blondu)!! Radze isc do fryzjera sama nie uzyskasz jasnego koloru .Loreal profesionnel ma cos specjalnie dla brunetek ktore chca byc blondynkami nazywa sie blond platinum ale kosztowac cie bedzie ok 300 zl ale najmniej ci zniszczy wlosy.Ah jak masz na wlosach palette to wspolczuje bo fryzjerzy odrazu sie pytaja czy masz to dziadostwo strasznie ciezko to rozjasnic .Zycze powodzenia papa
  • malczar 2007.04.12 [18:05]
    na poczatku kupowalam farbe z pallete i fryzjerka mi odradzila, juz jakies 5lat farbuje z garniera albo loreala,
    jak dlugo trwalo robienie tych pasemek??ja tam blondynka nie chce bycusmiech.gif ale 300zl to duzosmutas.gif te duze koszta mnie dobijaja!!!!
  • dalej faceci 2007.04.12 [18:42]
    hahahahaha za 300 złotych brunetki są gotowe się oszpecić na blond!!! i kto tu jest głupi???
  • bernii19 2007.09.12 [15:17]
    hej.chciałabym cos poradzic ale sama mam ten sam problem,z natury jestem ciemna blondynka,ktoregos dnia chciałam cos w sobie zmienic i zafarbowałam sie na czarno,do dzis tej zmiany załuje,chcem powrocic do jasnego koloru,ale nie wiem czy to mozliwe???nawet fryzjer powiedział ze nic nie da sie zrobic pomozcie prosze was bo zwariuje w tej czerni.dzieki z gory.
  • szampon oczyszczajacy 2007.09.12 [15:21]

• EwUsIaaa 2007.11.09 [08:08]
    ...ja z natury jestem ciemna blondynka ale juz dosc dawno farbuje wlosy. Mialam juz blond jasny, pozniej zaczelam przyciemniac...braz, braz, braz...rozne odcienie, ostatnio zachcialo mi sie takiego koloru ktory da mi poblask granatu na glowie...no i zrobilam...mam czarne wlosy...moze nie czarne tylko mego granatowe wpadajace w czern...nawet spoko wyglada, wszyscy mowia ze mi dobrze w takich czarnych...ale ja lubie chodziec na ciemno ubrana czasem i teraz z tymi wlosami wygladam jak jakas metalowa a nie chce zeby mnie za taka brano...
    Dzisiaj ide do fryzjera troche rozjasnic wlosy..na poczatku pasemka...i tak przez kilka miesiecy pewnie az bede miec jasne... PO NITCE DO KŁEBKA! Jak sie dojrzalo do decyzji farbowania wlosow to trzeba tez nauczyc sie cierpliwosci. Nie mozliwe jest rozjasnienie wlosow w krotkim czasie. Lepiej wolno, bedzie to lepsze dla waszych wlosow. Trzymam za Was dziewczyny kciuki!!! usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif WIECEJ CIERPLIWOSCI
  • Gosia8814 2007.11.28 [12:31]
    Hej dziewczyny powiedzcie mi czy fryzjera by rozjaśnic włosy z czarnych do bardzo jasnego blondu to będzie jedna wizyta czy trzeba bedzie pare razy pojsc??
  • mcmiczka 2007.11.30 [12:04]
    z natury mam srednio brazowe wlosy. moje farbowanie zaczelo sie wtego gdy kolor wyszedl mi wisnowy zamiast czekoladowy ( farba joanna ) ;[. a teraz mam czarne i bardzo chce miec znowu brazowe;( niewiem co robic. chcialam je znow zafarbowac na jasniejszy kolor ale o sie ze narobie paskudztwa i wyjda nie takie jak mialy byc.
  • KaKAska 2007.12.08 [21:08]
    jestem szatynka ale rozjasniam włosy od jakiegos czasu na blond bo jest mi w tym kolorze o wiele lepiej i wszyscy mi to mowia! ostatnio rozbiłam sobie czarne końcowki, zdecydowałam sie sama to zrobic ponieważ kiedys juz to zrobiłam tylko szamponetka i mi wyszłousmiech.gif ale jak zrobilam wczoraj to samo to mi bardzi nie ciekwie wyszło! Byłam u nie jednego fryzjera dziś i powiedzieli ze to jest praktycznie niemozliwe zebym miala jest tak ja przedzje czyli blond! jestem zalamana poszlam troche podciac wlosy zeby nie bylo az tak duzo tego czarnego ale wyglado to i tak fatalnie! nie wiem co robicsmutas.gif pomozcie!!!!! a wiem ze jakby sie to jednka dalo zrobic to beda to wilkie koszta;/
  • KaKAska 2007.12.08 [21:11]
    przypominam ze zrobilam to farba!!! kolor trwałysmutas.gif bardzo tego zaluje ! jeszcze nigdy nie bylam tak zalaman z powodu włosow
  • iwoncia 2008.01.23 [22:32]
    ja tez chcialam zmienic cos w sobie i przefarbowalam wlosy na czarno. kilka lat robilam pasemka blondu ale znudzily mi sie wieczne odrosty i bieganie do fryzjera. i to byl moj glupi blad. w poniedzialek bylam u fryzazrobila mi pasemka, nie wyszedl to zapiekny kolor ale napewno kladniej mi w tych niz czarnych. jeszcze dluga droga przede mna zeby odzyskac moj poprzedni kolor, poniewaz nastepna wizyta za min 2 miesiace {nie chce stracic wlosow}. mam nadzieje ze z kazda wizyta bedzie tylko lepiej.
  • nevertrust 2008.02.28 [15:10]
    witam usmiech.gif trochę się spóźniłam z wypowiedzią na ten temat, ale dodam swoja opinieusmiech.gif
    jakiś czas temu także pofarbowałam włosy na czarny kolor (nie wspominając o tym, jak bardzo później tego żałowałam)
    po kilku miesiącach poszłam do fryzjerki no i tam się zaczęło.. najpierw płukanka z szamponu, do którego dodano rozjaśniacz (3 razy pod rząd myła mi głowę) potem siedziałam 30 minut pod suszarką z kolejną porcją jakiegoś utleniacza na głowie, po tym rytuale fryzjerka stwierdziła, ze trzeba tą operację powtórzyć, bo kolor nie zszedł we wszystkich miejscach równo.. po następnych myciach głowy tym specyfikiem i kolejnymi 30- toma minutami pod suszarką w końcu stwierdziła, że moje włosy rozjaśniły się na tyle, że można pomalować je na inny kolor. tyle, że jak spojrzałam w lustro, to mało nie spadłam z krzesła... na odrostach miałam żółty blond, w niektórch miejscach rudy, w innych brąz i gdzieniegdzie od spodu troszkę czerni.. jednym słowem myślałam, ze sie rozpłaczę! po pomalowaniu włosów na brąz wyszły mi jakby hm.... cieniowane? (tzn od spodu czarne a z wierzchu brązowe z refleksami rudego) za zabieg zapłaciłam 115 złotych a trwał coś około 5 i pół godziny.. w sumie to, co wyszło po dekoloryzacji i powtórnemu malowaniu nie najgorzej wyglądało, ale po tym wszystkim bardzo żałowałam, ze w ogóle pofarbowałam włosy na ta nieszczęsna czerń.. także dziewczyny dobrze Wam radze zastanówcie sie 100 razy zanim pomalujecie włosy na czarno !!!!! pozdrawiam serdecznie i życzę, abyście nigdy nie przeżyły u fryzjera tego co ja jezyk.gif
  • MyCha__ 2008.02.29 [21:01]
    natóralnie to sama nie pamietam jaki mam kolor jezyk.gif . taki jasny braz - ciemny blad usmiech.gif . kilka razy robilam pasemka usmiech.gif . w te wakacje pofarbowalam sobie farbom na blond . wyszedl mi taki ciemny blad z rudym :/ . przez jakis czas chodzilam tak . ale potem byly coraz bardziej rude . pofarbowalam sie na ciemny braz . wyszly mi czarne . ladnie mi w nich bylo . odrostow nie bylo az tak widac . moja sis . farbowala sobie wlosy i zostala jej farba . nie chcialam farbowac wlosow . bo chce zeby mi calkowicie odrosly . wziela mi na sile . to byl jakis braz . wyszedl taki dziwny kolor. jakby w fiolet :/ .teraz mam odrosty . ten brazowy fiolet . i gdzieniegdzie czarny . nie wiem co mam robic . chce powrocic do natoralnego koloru . i zrobic sobie geste blad pasemka smiech.gif .wiem ze jakbym teraz zrobila pasemka to wyszly by rode a nie blad . a zanim mi odrosna wlosy minie kilka lat :/ i im dluzsze beda te odrosty , bedzie to coraz gorzej wygladalo . szukam jakiegos sposobu by zrobic cos z tym kolorem :/ . ladnie wygladam w czarnym - ciemnym brazie - i bladzie tez . ale nie chce ciemnych wlosow . chce jasne . tzn. jasne pasemka ,ale boje sie ze wyjda rude . a do fryzjera nie chce isc bo to za drogo :/ . sama moge sobie je rozjasnic . i dam taniej . nie wiem co zrobic . znacie jakis preparat zeby zmc ta farbe ? .
  • Agata2802 2008.03.25 [10:15]
    Mam juz od jakiś 2-óch lat czarne włosy, znudził mi się ten kolor i postanowiłam zafarbowac je z góry na platynowy a pod spodem niech pozostaną czarne. Byłam już u fryzjera, powiedziała mi że "zniszcze się włosy" tak mówią fryzjerki, które nie są odpowiednio dobre w swoim wykonywanym zawodzie. Włosy są z natury bardzo mocne, więc trudno zniszczyć je tak aby wyglądały jak "siano" Dziewczyny, które chcą się zafarbować z ciemnego na jasny powinny iść do profesjonalnego fryzjera, ale niestety"aby dobrze wyglądać trzeba też dobrze zapłacić" Taka wizyta u pożądnego pryzjera kosztuje około 200-300 zł. Domowe farbowanie od razu odpada.
  • bambino99 2008.03.25 [23:38]
    Widze, ze nie jestem jedyna z problemem czarnych wlosow. Naturalnie mam kolor taki ciemny blond-braz. Nie podobal mi sie nigdy wiec postanowilam go zmienic.Zrobilam sobie blond, ale odrosty i nierownomiernie rozlozony kolor mnie wkurzaly, poza tym kolorek wpadal troche w rudy wiec powstanowilam cos zmienic. Zafarbowalam sie na ciemny braz. Za peirwszym razem wyszlo ok, ale z kazdym farbowaniem wlosy mi ciemnialy no i sie doigralam..mam czarne!:/ Nie wiem co robic, chce znowu wrocic do ciemnego brazu, bo w takim czuje sie najlepiej.farbuje szamponem koloryzujacym loreala, ale nic sie nie splukuje...Macie jakis pomysl??
  • Sabinosss 2008.03.26 [21:02]
    ok. 3 lata temu (mój naturalny kolor to średni blond-może ciemny. hmm? nie wiem)
    i doszło do tego, że pofarbowałam na granatową czerń!!! Pallete 24mycia!! Tak... chyba 100myć oczko.gif
    Potem po jakiś czasie pofarbowałam (farbą też Pallete) na ciemny brąz-wyszedł czarny!!
    Teraz farbuje tylko odrosty-ciemny brąz.
    I musze powiedzieć, że od mycia zrobiły się jaśniejsze!!! Juz nie mam kruczo czarnych włosów, tylko ciemny brąz, powoli jaśnieje. Jeszcze trochę i będzie mi odpowiadać
    A zawsze marzyłam o blond.
    Kiedys fryzjerka powiedziała, ze nie da nic się zrobić i miałam pasemka. Ale już ich nie mam oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...