Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego tak walczycie o te dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Nie pojmuje tego. A już rozwalają mnie faceci co chcą żeby dziecko było z nimi. Myślicie, że znajdziecie jakąś kobietę co was zechce z mieszkającym z wami bachorem? Nie ma opcji. Kobiety i tak ledwo tolerują obcy przychówek, nawet odwiedzający, a mieszkajacy? Nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nędzne. Znam wiele kobiet, które związały się z facetami, którzy mają dzieci przy sobie. To dużo lepsza opcja niż użeranie się z pier/dolniętą ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem dzieci wyrokiem sądu i jest ok. A ciebie ktoś skrzywdził niewiasto i to zdrowo. Masz spory problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobną analogię można wyciągnąć wobec rozwódek z dziećmi które teraz odczuwają potrzebę odnalezienia "prawdziwej miłości", pod warunkiem że ten wybranek będzie bezdzietny a jej dzieci, które przecież mają ojca, pokocha miłością bezwarunkową i oczywiście będzie na nie odpowiednio łożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalaja cie faceic, ktorzy chca miec wlasne dziecko przy sobie?:D:D:D Biedactwo. Z toba raczej zadne nie bedzie chcialo zostac, wiec nie przejmuj sie tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sobie wyobrażam jak te dzieci zostaną wychowane prze takich zidiociałych tatusiów. Córki na zawodowe k. a synowie na złodziei i bandziorów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były mąż walczył o dziecko, by mi dokuczyć. A i teraz próbuje pogrywać ze mną dzieckiem. Że też mu się nie znudziło:( Ale: 1. dziecko z każdym dniem starsze i potrafi oceniać zachowania i intencje innych 2. mija 6 lat od rozstania (a ja o zgrozo nie szukam partnera), a czas studzi emocje - choć on wytrwały, to ataki mają mniejszą siłe 3. przez te 6 lat ja i dziecko przyzwycziliśmy się i olewamy Zdaję sobie sprawę, że to trudne dla dziecka, ale i tak incydenty raz na kilka dni a czasem tygodni, są lepsze od życia z ojcem awanturnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były olał mnie i córkę. nawet był zadowolony ze chcę rozwodu z pijakiem i nierobem. nie odwiedza, nie dzwoni, nie płaci. doopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopek który wlazł na doopke i zrobił doopce doopke... Zlazł z doopki, kopnął doopke w doopke i zostawił doopke w czarnej doopce. Jak to doopek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalaja cie faceic, ktorzy chca miec wlasne dziecko przy sobie?smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Biedactwo. Z toba raczej zadne nie bedzie chcialo zostac, wiec nie przejmuj sie tymsmiech.gif x Z tobą twój Pinokio też nie zostanie jak tylko podrośnie i dowie się kto jest jego biologicznym ojcem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 21.11 Łożą albo nie łożą. A jeżeli łożą to czemu tak stękacie że mało...A oprócz tego pełno tu bab które szukają nowego tatusia dla swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 21.11 Łożą albo nie łożą. A jeżeli łożą to czemu tak stękacie że mało...A oprócz tego pełno tu bab które szukają nowego tatusia dla swoich dzieci. x mój poprzedni wpis został usunięty. widocznie jakąś pindę skręciło. ja nie stękam, że mało. moje znajome też nie stękają, więc mów za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supertata
Ja walczyłem, wywalczyłem i jest super :) Dlatego walczyłem. Aby tak właśnie było. Tylko ...... ciężko czasami wszystko połapać samemu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Może nie jestem jakiś supertata ale walczyłem o dzieci dlatego że nie wyobrażałem sobie żeby miały się wychowywać beze mnie tylko dlatego że eks znalazła przydupasa. Walczyłem i wywalczyłem i nikomu nic do tego. Ojcowie też mają prawo do dzieci. A mamusie niech się gonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tata ty rozumiem, że całe życie będziesz tylko z dziećmi i nigdy nie znajdziesz żadnej przydupaski i w ten sposób nie będziesz się gonił? :D ja się nie dziwię, że eks cię zostawiła, bo żadna normalna kobieta nie będzie żyć z takim prymitywem jak ty. dzieciom jedynie krzywdę robisz i zostawią cię w momencie, gdy tylko zorientują się jaki z ciebie kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ojciec po rozwodzie tak się wyraża o matce jego dzieci " znalazła przydupasa", " a mamusie niech się gonią" to na kogo on te dzieci wychowa? Ja bym ci zafundowała widzenia z dziećmi w obecności kuratora sądowego, bo ty dzieciom mieszasz w głowach i nastawiasz je przeciwko matce. Nie nadajesz się na ojca i tyle. takim ludziom jak ty sądy powinny ograniczać władzę rodzicielską, bo tylko krzywdzą własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Runął nagle pomnik matki-polki-niepoklanej? Tak - określenia "znalazła przydupasa" i "niech sie goni" są jak najbardziej właściwe. Powiem więcej: jak sie szmaci i łajdaczy to należy taką wywieść na furze gnoju do lasu. Niech sie gzi z dzikami i łosiami. A spotkania z dziećmi przy paśniku we wigilie - i nie częsciej żeby sie nie musiały wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto skończony twoja eks jest po rozwodzie zdaje się, czyli jest wolna i ma prawo ułożyć sobie życie. Nie będzie tańczyć jak jej zagra pseudo mężczyzna od którego musiała uciec, żeby wreszcie żyć jak człowiek. Już sobie wyobrażam jak ty traktowałeś żonę, skoro zwiała od ciebie i nie chce cię znać. Jesteś żałosnym dopkiem, co wylewa soje frustracje na babskim forum. Widać jak cię skręca, że eks żona jest szczęśliwa, a ciebie żadna nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolało,że sie nie sprawdziłeś i sobie kogoś znalazła? Ciewawe czy Ty dożywotnio będziesz sam,bo inaczej trzeba by tez podobnie nazwać,ze znalazłeś sobie przydupaskę,tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>A spotkania z dziećmi przy paśniku we wigilie - i nie częsciej żeby sie nie musiały wstydzić.<< wstyd to mieć takiego ojca barana co zostawia własne dzieci w lesie we wigilie przy paśniku dla dzikich zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś zdesperowany debil. Już po jego prymitywnych wypowiedziach widać, że nie szanował żony i te dzieci też ma gdzieś. Siedzi tu całymi dniami i nocami, pluje jadem na eks, bo w realu wszyscy się z niego śmieją i nikt go już słuchać nie chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" eks żona jest szczęśliwa" - możecie sobie pomarzyć. Takie przechodzone jak wy kończą jako t.zw."lachon przechodni" dla łosi. I w dodatku żeby łosia choć na chwile wyrwać, to musicie sie nieźle nazabiegać po kniejach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będąc na miejscu jego eks żony wysłałabym do niego opiekę społeczną. niech się dobrze przyjrzą jak on te dzieci traktuje, jak wychowuje i jak wspaniale się nimi zajmuje. znam takiego cudownego tatuśka co całe życie szczekał najpierw na żonę a po rozwodzie na eks. wiecznie ona była zła a on cudowny tylko że to ona dziecko wychowała jak należy a on jak dziecko było malutkie to karmił je alkoholem i nie chciła łożyć na utrzymanie a żonę tłukł i wyzywał od najgorszych dlatego ta żona od niego uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
O widzę że mamusie zabolała prawda. Motyw przewodni mojej wypowiedzi był natomiast taki że nie wyobrażam sobie żeby moje dzieci miały się wychowywać bez mojego udziału tylko dlatego że mamusia znalazła (niech wam będzie) narzeczonego. I tyle. Co innego moje relacje z ex a co innego z dziećmi. Natomiast na tym forum aż roi się od bab, którym albo mało alimentów, albo szukają nowego tatusia dla swoich skarbeńków albo najeżdżają na byłych. Przyznam wam tylko rację co do alimentów - faktycznie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" eks żona jest szczęśliwa" - możecie sobie pomarzyć. Takie przechodzone jak wy kończą jako t.zw."lachon przechodni" dla łosi. I w dodatku żeby łosia choć na chwile wyrwać, to musicie sie nieźle nazabiegać po kniejach oczko.gif xxxxxxx Po kniejach to ty łosiu zapierniczasz, żeby zetrzeć poroże, którym w chałupie rysujesz sufity :D A twoja eks pewnie już dawno szczęśliwa mężatka po raz drugi patrzy z okien swojego nowego domu jak jej żałosny eks wyciera rogi biegając po polu za płotem i zanosi się od śmiechu razem ze swoim mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
A teraz drogie mamusie idźcie przed lustro i zobaczcie jak posuwacie się w latach. Miłego dnia. Muszę zająć się dziećmi ale czasami tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 2 tata się wystraszył opieki społecznej :D taki odważny jesteś tu? zobaczymy jak będziesz szczekał, gdy ci obcy ludzie popatrzą na ręce, obejrzą chałupkę i policzą ile kasy wydajesz na te dzieci. sprawdzą jak je traktujesz, posłuchają jak pięknie wyrażasz się o ich matce i skontrolują jak te dzieci rozwijają się i uczą, gdy ty się nimi zajmujesz, a później sad to oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Nie skończę przez was śniadania. Weźcie mnie nie rozśmieszajcie z tą opieką. Jeżeli mieliby chodzić do każdego kto źle się wyraża o eks to od was by nie wychodzili z domów. Ale skoro tak to niech będzie po mojemu: przydupas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazł się ograniczony umysłowo chłopina 2 tata co mu się wydaje, ze się w czasie nie posuwa. Postawi sobie na żel 3 włoski na krzyż i myśli, ze jest ciacho :D a ryjek jak u trendowatego i tak na prawdę to tylko ogólne pośmiewisko z siebie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×