Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego tak walczycie o te dzieci?

Polecane posty

Gość gość
2 tata dziś Nie skończę przez was śniadania. Weźcie mnie nie rozśmieszajcie z tą opieką. Jeżeli mieliby chodzić do każdego kto źle się wyraża o eks to od was by nie wychodzili z domów. Ale skoro tak to niech będzie po mojemu: przydupas x No niestety ale jeśli przy dzieciach wyrażasz się tak o ich matce jak tu na forum to już jest podstawa, żeby odebrać ci prawa rodzicielskie i dzieci umieścić w normalnym domu, bo na chwilę obecną żyją w patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Wszyscy się starzejemy ale ja tylko stwierdzam fakt a wy mnie obrażacie. W weekendy w klubach sporo jest takich mamusiek jak wy które na siłę starają się udowodnić że jeszcze mogą i łudzą się że jakiś zamożny arab marzy o tym żeby je bzykać i oczywiście wychowywać jej dzieci którymi biologiczny tatuś się nie interesuje. Jesteście śmieszne a najśmieszniejsze jest to że wy w to naprawdę wierzycie. I nie obrażajmy się więcej na tym forum bo nie o to chyba chodzi. Ale ze mnie dwulicowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety 2 tata ma racje... Wszystkie moje przyjaciolki, ktore staly sie z jakis roznych powodow samotnymi matkami, po prwnym czasie zaczely startowac do mojego meza. Z niektorymi przyjaznilam sie od dziecinstwa... Wszystkie po prwnym czasie samotnosci byly tak zdesperowane, ze nawet bezczelnie przy mnie podrywaly mojego meza. Na moje szczescie maz je olewal i kazal poslac w diably, a ine obrazone, ze jak on tak moze je traktowac, ze prostak, gbur, jedna nawet byla tak bezczelna, ze nazwala mojego meza kryptopedalem, bo nie mial ochoty zdradzac swojej zony z jej przyjaciolkom... To straszne kim my kobiety stajemy sie bez faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
No i po śniadaniu. To może teraz drogie mamusie wytłumaczycie mi sytuację kiedy wasza koleżanka - mamusia moich dzieci grozi mi policją jak zostaje z nimi pół godziny dłużej. A grozi tym że nie wypełniam postanowienia sądu co do czasu wizyty. Przecież takie mamusie jak wy nie mogą się wprost przestać zajmować dziećmi ;) A co do rozpadu małżeństwa to zapewne winne są obydwie strony i tutaj ni odkrywczego ale to nie oznacza że byłem jakimś bardzo złym ojcem. Nie łączmy różnych rzeczy. Żeby chociaż klient ją naprawdę chciał. A tak to czarna dziura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ale eks żona 2 taty ma faceta, którego tak bardzo znienawidził 2 tata że aż go wyzywa od przydupasów i łosi więc nie obawiaj się, ze na twojego mężulka poleci jego eks, bo nie każda kobieta to taka desperatka jak ty co poluje na żonantych, rozwala rodziny i wiąże się z dzieciatym rozwodnikiem 2 tata jeżeli z dziećmi chcesz pobyć dłużej to eks żonę a ich matkę należy o tym powiadomić, bo ona jest prawnie odpowiedzialna za wasze nieletnie dzieci i z pewnością się martwi oraz odchodzi od zmysłów co się dzieje, gdy ty w najlepsze postanowiłeś sobie przedłużyć spotkanie z dziećmi.jesteś nieodpowiedzialnym rodzicem co tu już wielokrotnie udowodniłeś, a całą winą chcesz obarczyć eks zonę - mądrą i rozsądną matkę którą ty publicznie oczerniasz, wyzywasz od najgorszych tylko dlatego, że cię zostawiła, bo miała dosyć użerania się z bezmózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Może źle napisałem. Dzieci są przyznane mnie a awantura ma miejsce kiedy widzenia ma eks. Także stan faktyczny jest troszkę inny. Była odchodzi od zmysłów kiedy zostaje ze swoimi dziećmi dłużej niż zamierzała ;) Takie jaja drogie matki polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś prostaczko pisze się: z jej przyjaciółką a nie z jej przyjaciolkom. :D najwidoczniej obracasz się w śród marginesu społecznego, skoro masz takie koleżanki, że wszystkie na raz chcą się pieprzyć z twoim mężem i to na twoich oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piszesz idiotko. Nie jestem z zadnym rozwodnikien... Moj maz byl kawalerem... Pisalam to w kontekscie desperacji jaka kieruje samotnymi mamuskami, ze nawet do zonatych startuja, nie patrzac na wieloletnia przyjazn... Co do 2 tata to sie nie dziwie jemu ze nienawidzi eks, moze wracal z dziecmi ze szkoly, a mamuska w tym czasie, jak otwierali drzwi, wystawiala d**e do ladowania jakiemus kolesiowi... Moja kolezanka takie cos widziala jako dziecko, dlugo byla w szoku. Co sie okazalo, ze jej wlasna matka nawet z jej kolegami spala... O tym dowuedziala sie od chlopaka, ktory jej sie podobal, ale ina jemu nie i powiedzial jej " ze ona sie nie umywa do matki", wiesz jak sie czula, jak dowiedziala sie, ze jej wlasna matka spala nawrt z jej nastoletnimi kolegami z osiedla?... Kobiety tez potrafia byc lafiryndami i pieprzrnie sie z facetem jest dla nich wazniejsze niz wlasne dziecko. Niektorych nie krepuje nawet to, ze dziecko obok patrzy. Taki maja wsciek macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tata kręcisz jak potłuczony. Za każdym razem smarujesz coraz to lepsze bzdury. Przestań kłamać i napisz prawdę, bo robisz z siebie tylko cyrk za darmo. Jak opowiadałeś w sądzie takie bzdury jak tu nam serwujesz to nic dziwnego, że po rozwodzie musiałeś walczyć o własne dzieci, a eks żona straszy cię policją, gdy nie wiadomo gdzie z nimi jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam, ze jakas wytknie mi ten blad... Jsk juz nie masz argumentow desperatko, to czepiasz sie bledow, ktore wynikaja z pisanua na klawiaturze, podczas gdy pamiec pisania utrzymuje sie podczas pisania recznego... Co do marginesu to raczej wy tutaj popieraci margines spoleczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Dziękuję Pani z 11:12 na którą najeżdżają teraz mamusie. Jak się wraca z libacji to trzeba się najpierw wyspać. I co - znowu się nic nie wyrwało. Może za tydzień będzie lepiej :'( Kobieta napisała prawdę z autopsji a wy się czepiacie czcionki. Żałosne mamusie które w odróżnieniu ode mnie wprost nie mogą się nachwalić swoich ex w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś prymitywna mężatko, z tym wywalaniem dopy gdzie popadnie i przy własnym dziecku to rozumiem, że o sobie piszesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tata dziś Dziękuję Pani z 11:12 na którą najeżdżają teraz mamusie. x bo ta pani to z pewnością twoja przydupaska tak samo zakłamana i ograniczona umysłowo jak i ty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Dziewczyny skupcie się na meritum a nie na wyzwiskach. Jak w podstawówce - ona ma chłopaka a ja nie. Litości. A potem się dziwicie że faceci z wami nie wytrzymują. No jak tu wytrzymać. Ja w swoich wypowiedziach nie widzę rozbieżności. Jest tak jak piszę. Nie mam powodu żeby was wkręcać. Pozdrawiam wszystkie rozsądne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz jeśli to ty masz przyznane prawa rodzicielskie to dlaczego nie wypełniasz postanowień sądu i nie dajesz się widywać dzieciom z matką aż kobieta musi cię straszyć policją? przecież ty te dzieci masz na co dzień a matka tylko chce się z nimi spotkać od czasu do czasu zgodnie z postanowieniem sądu. chyba faktycznie coś kręcisz 2tatuśku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ty obracalas sie wsrod marginesu spolecznego, ze zostalas samotna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie potraficie czytac ze zrozumieniem.. Przeciez wyraznie napisal, ze mamuska straszy go policja, bo ONA musi za dlugo przebywac z dziecmi... Czyli ona chce byc z tymi dziecmi tylko tyle ile to konieczne i ani chwili dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden sąd nie odbierze praw rodzicielskich matce tylko dlatego że sobie znalazła nowego faceta po rozwodzie. moje znajome po rozwodziły się z pierwszymi mężami i powychodziły powtórnie za mąż i razem z drugimi mężami wychowały dzieci z pierwszych małżeństw wykształciły te dzieci i nikt poza ich eks mężami złego słowa na nie nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Nie wiem jak wy to czytacie. Załóżmy że ma widzenie do 19.00 Jeżeli nie odbieram od niej dziecka o 19.00 tylko później to jest problem. Nie robię jej żadnych ograniczeń bo wiem że dzieci potrzebują matki ale jej się chyba po prostu nie chce. Może nie może w tym czasie się realizować, szukać swojego prawdziwego ja ;) Piszę wolno bo na smartfonie, a nie chce mi się odpalać PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To raczej ty obracalas sie wsrod marginesu spolecznego, ze zostalas samotna matka... xxxxx Kto został samotną matką, bo ja nawet przez chwilę nią nie byłam. Mam męża, dzieci i normalne koleżanki, które nie wypinają dopy każdemu facetowi tak jak robią to te twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żaden sąd nie odbierze praw rodzicielskich matce tylko dlatego że sobie znalazła nowego faceta" Nikt tu nie pisał o odebraniu praw rodzicielskich. Ale taką poszukującą mamuśke warto odseparować od dzieci. Żeby łajdactwa nie oglądały na co dzień. No i kraj sie z wolna cywilizuje - jedynie słuszna koncepcja pozostawiania dzieci z mamuśkami powolutku ewoluuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To może teraz drogie mamusie wytłumaczycie mi sytuację kiedy wasza koleżanka - mamusia moich dzieci grozi mi policją jak zostaje z nimi pół godziny dłużej. A grozi tym że nie wypełniam postanowienia sądu co do czasu wizyty. Przecież takie mamusie jak wy nie mogą się wprost przestać zajmować dziećmi" x no faktycznie ja to odebrałam w ten sposób, ze to ty chcesz pobyć dłużej z dziećmi, ale to jeszcze nie jest powód abyś oczerniał wszystkie matki, które się rozwiodły, bo ja np. nie znam żadnej maki, która po rozwodzie nie chciała wychowywać swoich dzieci. wprost przeciwnie, to eksowie olewali własne dzieci, zapłacili te nędzne alimenty przyznane przez sąd i nie pojawiali się przez pół roku, bo w tym czasie poderwali jakąś laskę i z nią miło spędzali czas obrabiając dopsko swojej eks zonie jaka to ona jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj nie komentuje na kafe ,ale nie mogę się powstrzymać. Jestem przerażona poziomem wypowiedzi i kompletnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem! Tato 2 nie zniżaj się do ich poziomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żaden sąd nie odbierze praw rodzicielskich matce tylko dlatego że sobie znalazła nowego faceta" Nikt tu nie pisał o odebraniu praw rodzicielskich. Ale taką poszukującą mamuśke warto odseparować od dzieci. Żeby łajdactwa nie oglądały na co dzień. x pisałeś, że tylko ty masz przyznane prawa rodzicielskie. znów kręcisz jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Wiem. Często faktycznie lepiej się rozstać a sporo facetów to fi..ty, które mają w nosie swoje dzieci. Przepraszam samotne matki, które mogły się poczuć urażone, ale musicie przyznać że dużo kobiet idzie na łatwiznę. Wezmę rozwód, alimenty i będzie super. A potem ciągamy się po sądach 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie twoj maz nie jest dla nich atrakcyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Nie nadążam z odpowiedziami ;) Piszę skrótami myślowymi. Ex ma ograniczone prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widocznie twoj maz nie jest dla nich atrakcyjny... xxxxxx Albo moje koleżanki nie są qrwami tak jak te twoje co wypną dope każdemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Nawet się nie znacie a wyzywacie się od qrew. Jakiżeż toż przykład dajecie swojemu potomstwu :) A mnie się ktoś czepiał bo użyłem słowa: przydupas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie wiedzialam, w jakie k***y potrafia zmienic sie kobiety, jak zostana samotnymi mamusiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×