Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość probably ajm not

czemu mało inteligentni ludzie,często mają tak dużą"wiedzę"

Polecane posty

Gość probably ajm not

??no czemu czemu?maja tyle wiedzy ksiazkowej ,wyczytanej w głowie,encyklopedie wgraną na dysk,a nie potrafią samodzielnie myslec i sami coś "wymyslic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxdfgdfgd
tzw ci co wyzej sraja niz dupe maja? a sa sa i tacy, znam osobiscie. Maja wiedze ze wsyztskiego ale jak sie o cos zapytasz to stweirdza ze nie sa ekspertem z tej dziedziny ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
bo stan wiedzy nie zalezy od inteligencji. no może po części zależy ,ale nie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxdfgdfgd
a jesli sie nie ma wiedzy ani nie potrafi kojarzyc faktow a wedle tej osoby zna sie na wszytskim? zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
bo są i tacy co sa inteligentni i mają dużą wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaa25
Człowiek inteligentny nie koniecznie musi mieć dużą wiedzę, podobnie ten, kto taką posiada, nie musi być inteligentny. Miałam taką koleżankę na studiach, ryła wykłady na pamięć, miała wiedzę, którą wyczytała z książek, ale jak było jakieś zadanie na logikę, to zawsze poległa.... Z kolei w liceum miałam kolegów inteligentnych, którzy jednak mieli słabe oceny, głównie z przedmiotów, gdzie trzeba było przyswoić dużo materiału, gdyż po prostu nie chciało im się kuć i mieli to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobofryuuuuuuuuuuuuutia
Inteligencja bez wiedzy to mit,jest to sposób by ludzie którym coś czasami wychodzi mogli usprawiedliwiać swoje ciągłe porażki, nauczyciele często tak mówią słabym uczniom,jest to metoda by ich podbudować,ale wiedza bez inteligencji to prawda niestety niektórzy sprawiają wrażenie obeznanych w danym temacie podczas gdy znają tylko parę faktów które potrafią wyklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faxton8nti
Widza jest tym co mamy i zdobywam przez życie doświadczenia przez czytanie książek oglądanie filmów czytanie głupich pisemek i tym podobnych to wszystko to wiedza nie na jeden temat ale na wiele, każdy się tu wymądrza o mało inteligentnych ludziach ale najpierw niech sobie zadadzą pytanie ile ja wiem i czy mogę się tu wypowiadać na ten temat wszyscy są inteligentni przecież jesteśmy gatunkiem myślącym tylko różnie tą inteligencje okazujemy jedni nie wykorzystują swojego potencjału a inni go ukrywają przed społeczeństwem by nie być zdyskredytowanym (kujonem) upodabniamy sie do wzorców które ograniczają nam światopogląd ktoś mądry widzi kolegę który zachowuje sie głupio i ogranicza swój potencjał i idzie za nim jak ćma do ognia za tą osoba następne i w końcu inteligentne osoby zaczynają sie ograniczać żeby być fajne lanśiarskie to chyba tyle mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×