Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vink

Czuje sie podle...

Polecane posty

Gość Vink

Od 4 miesiecy spotykam sie z pewnym facetem, ktorego poznalam na imprezie domowej u kolezanki. W momencie obecnym wszystko zapowiadalo sie cudownie.Facet jest kochany, nosi mnie prawie na rekach. Ten facet dal mi ogromne szczescie. Kilka dni temu jednak poczulam sie jakbym dostala obuchem w glowe. Otoz On w tajemnicy powiedzial mojej przyjaciolce (ktora pczywiscie i tak mi wszystko przekazala;), ze On powiedzial, ze mam cialo jak 16sto latka i pomimo, ze seks mamy udany to i tak miewal lepsze zycie seksualne. Ale ze szaleje za mna i nie wyobraza sobie w momencie obecnym zycia beze mnie. Ok, z natury jestem raczej powiedzmy mala (169cm, 52kg), ale jego slowa po prostu tak mnie zabolaly, ze czuje sie jakby mi ktos szpile wbil w serce:/ Nie wiem, czy powinnam z nim o tym porozmawaic (my rozmawiamy o wszystkim, nie ma zadnych tajemnic miedzy nami, moze dlatego mamy tak udany zwiazek, oczywiscie pomimo sfery intymnej jak sie okazuje), czy po prostu mam to przemilczec...Dodam ja mam 26 lat, On 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż... mi by było głupio jak cholera gdyby to była prawda... szczerze to sie dziwie, ze mowi takie rzeczy Twojej przyjaciółce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vink
verdina20=> wiesz, oni naleza do tej samej grupy przyjaciol i chyba znaja sie od lat nastu.Nie wiem, moze mial po prostu przyplyw szczerosci, z reszta Oni znaja sie prawie od podszewki wiec w sumie ja sie nie dziwie, ze zwierzyl sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poruszaj tego tematu bo jak mniemam powiedział on to twej koleżance w zaufaniu. zamiast tego zastanów się nad tym czego się dowiedziałaś i bez mówienia mu o tym że wiesz możesz go sprowokować do rozmowy na temat współżycia. I nie gniewaj się za to na niego za to co sądzi ponieważ nie jest to coś nad czym nie można popracować, a tym bardziej nie jest to policzek wymierzony w Twą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tez rozmawiam z przyjaciółmi na wiele tematów ale nie mowie o takich rzeczach zwłaszcza z osobami, ktore plotkują na prawo i lewo... nawet jesli to prawda, wolałabym o tym nie wiedziec :/ ale teraz wiesz wiec postaraj się to zmienic :) dowiedz sie co sprawia mu najwiekszą przyjemnośc, co go kreci, nad czym trzeba popracowac :) teraz wiesz przynajmniej ze wszystko mu sie podoba ale troche popracowałaby nad seksem :) zawsze jakiś plus - mogł pwoeidziec Ci to prosto w twarz ale widac woli zalić sie obcym niz własnej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaaa
i kolejna co poleciała na niedojrzałego emocjonalnie pana po 30tce :classic_cool: z takim facetem będziesz mieć przegrane życie mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiax
nie chcę siać paniki, ale nie wiem czy to dobre rokuje... jeśli naprawde coś do ciebie czuje, nie powinien cie porównywać do byłych. a jak któregoś dnia odezwie sie jego była z którą było mu tak dobrze, albo zacznie sie rozgladac za "swieżym miesem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenujace
zachowal sie jak prosta k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×