Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faceci są lepsi od kobiet WYPOWIEDZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość gość

Jestem kobietą, ale właśnie mam taki kompleks, że faceci są lepsi od kobiet, że więcej zarabiają, że maja lepsze stanowiska, że sa silniejsi, że są inteligentniejsi, że są wyżsi...no mnóstwo. Nie wiem skąd to się wzięło! I przyznam się, że sama chcę być traktowana w życiu jak facet, który wg. mnie ma lepiej. To znaczy: od dziecka mam więcej kolegów, a teraz na studiach to wcale się z kobietami nie zadaję praktycznie, wszędzie z kolegami chodzę, interesuję się rzeczami technicznymi jak przystało mężczyźnie, naprawiam kontakty, składam meble, umiem naprawić coś w samochodzie przyglądałam się zawsze jak to się robi i się nauczyłam. Rozumiem zagadnienia z matematyki, fizyki, chemii, interesuję się historią... Uważam, że mężczyźni sa lepsi od kobiet i sama chcę należeć do tego elitarnego wg. mnie grona, co jest jakąś paranoją wg. mnie ale to prawda. Zgadzam się, że jestem kobietą, ale chcę być kobietą wśród mężczyzn, traktowaną jak mężczyzna i mającą takie same prawa. Niezłe, prawda? Nie wiem skąd to się wzięło, może dlatego, że mój ojciec zawsze pracował, zarabiał, był wykształcony umiał rozwiązać wszystkie moje zadania szkolne etc., a mama nie pracowała, nie zarabiała, nie umiała żadnego zadania rozwiązać, nie miała studiów, gotowała obiady. Ja nigdy nie gotuję obiadów dla nikogo, tylko dla siebie, nie jestem kurą domową! Więc widzicie, że to kompleks z dzieciństwa musi być. szczególnie, że faceci to żaden cud natury nie jest, ani żadna elita...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościca
Mężczyźni się kierują z natury bardziej rozumem niż emocjami a kobiety odwrotnie i dlatego właśnie kobiety były traktowane zawsze gorzej bo kobieta generalnie ma w naturze, że woli się poświęcić ,podporządkować np mężczyźnie, dziecku i ma mniej zdrowego egoizmu bo sie kieruje własnymi odczuciami a nie realnymi faktami i uważa ,że na tym właśnie wyjdzie lepiej itp. Może też miałaś taki wzorzec ojca, który rządził lecz nie okazywał emocji i chciałaś poczuć, że jest z Ciebie dumny a teraz szukasz tego w innych i chciałabyś być jak oni bo np ojciec był dla Ciebie wielkim autorytetem albo wręcz odwrotnie ,nie miałaś go lub nie spełniał Twojego wyobrażenia i teraz szukasz tego w innych... ps. mogłaś być w poprzednim wcieleniu mężczyzną i teraz Cie tak do tego ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wg nie ma kropki oślico... No skoro ty nie znasz podstaw ze szkoły podstawowej to rzeczywiście pierwszy lepszy facet jest mądrzejszy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam panią polonistkę ;-) dlatego właśnie wolę facetów, bo już mnie napadła jakaś wściekła, niedowartościowana kobieta. Choć np. osoba powyżej tego nieszczęsnego posta pełnego plugawych oszczerstw w moją stronę bardzo mądrze się wypowiedziała i bardzo jestem jej wdzięczna i dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jle bys chciala za wymiane rozrzadu w Nissanie Primera P-12,1,8 benzyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
Ci faceci ktorymi sie otaczasz I tak zawsze beda cie traktowac jak potencjalna gumowa lale do dmuchania, bo masz tzipke.... I nic tego nie zmieni, zadne studia, samochody, nic. Faceci sa gorsi od kobiet, sa glupsi, nie maja podzial je uwagi, sa brzydcy.. Tylko dzieki wielotysiecznemu uciskowi kobiet braku ich edaukacji maja lepsze osiagniecia I stanowiska. Nie pozwolili kobietom sie uczyc chyba ze strachu, bo wiedza ze jestesmy madrzejsze. To tylko kwestia czasu jak przejmiemy wszystko. Lecz sie, masz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha dobre ;-) naprawiam na własne potrzeby a nie hurtowo i za pieniądze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowa kasa zawsze moze sie przydac ,np. na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalafiorowa, dobrze mówisz!!!! Ale mnie to tak denerwuje, że faceci mają lepsze stanowiska, więcej zarabiają, mają swój męski świat, że nie potrafię odpuścić, chcę kumplować się z facetami! To kompleksy - wiem!!! No kasa dodatkowa by się przydała, czemu nie, to mi dostarcz samochód to się zastanowimy za ile, ja obejrzę sobie jakie buty mi się podobają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to kobiety tę kasę doją ile wlezie. Oni może i głowami, ale my szyjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobiety doją nie swoją kasę, a jak ja facet zostawi, ja wolę mieć swoja kasę!!!! Wiem, że bycie szyja to nie lada osiągnięcie i widzę, że kobiety sa przebiegłe i mądre, ale ja bym chciała być głową!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dój jego, swoje trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha genialny komentarz powyżej ;-) dzięks za radę ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×