Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaniepokojonaSandi

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość ZaniepokojonaSandi

Witam. Postanowiłam tu napisać bo bie chce zostać sama z tyloma myślami, mianowicie chodzi o to że podejrzewam że jestem w ciąży, w dzień ewolucji wspołożyłam z chłopakiem, raz poszliśmy na całość i skończył we mnie z tym że z moich wyliczeń był to dzień niepłodny.. chociaż miesiączki mam nieregularne. Od 2 tygodni dziwne się czuję, mdlilo mnie rano, teraz widzę że mam widoczne żyłki na piersiach, piersi mi urosły i brzuch może nie urósł bo na to z pewnością za wcześnie, a spuchł, 2 tygodnie temu miałam okropny ból jakby macicy, nie mogłam się ruszyć pp zażyciu tabletek przeszło, większość powie idź do ginekologa czy zrób test, ale właśnie o to chodzi, że chce mieć jakieś powody do robienia tego testu czy wizyty a nie urojenia. Nie jestem gotowa na dziecko, ale też wiem że skoro podjęłam stosunek przerywany to powinnam się z tym liczyć, to oczywiste aczkolwiek zawsze jest myśl u każdego: mnie pewnie to ryzyko nie dotyczy itd. Gdybym była to myślę że tragedii by nie było, mam kochającego faceta który by mi pomógł zarówno finansowo jak i wsparciem, jednak nadal się ucze, więc co o tym myślicie? mam powody sądzić że to ciąża? okres powinnam dostać w środę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaniepokojonaSandi
Spodziewałam się niestety tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dorosło do bzykania trzeba też liczyć się z ciążą.Bzykanie to nie tylko przyjemność ale i obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ewolucja doprowadziła do owulacji, czy owulacja była przed ewolucją? A może ewolucja była zawsze i nadal trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×