Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli facet cały czas przez kilka godzin siedzi na telefonie

Polecane posty

Gość gość

To znaczy że pisze z jakąś dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Nie koniecznie... W sumie... Kit ich wie... Mój tak siedział cały czas, wszystkich tym wkurzał, bo nawet naszych znajomych i moich rodziców, bo to taki brak jakby szacunku i dawanie odczuć, że jest się kimś znudzonym. A bo to nowy telefon, funkcje i oczywiście odwaliła mu palma na punkcie sprzętu i gier. Ale i tak wiecznie siedział na fb, rano, w nocy. Aż mu zajrzałam przez ramię pewnego pięknego razu, kiedy totalnie wyjebał się na mnie na moich własnych urodzinach i oczywiście pisał z jakąś pizdą. Nie wiem kto to był i jakie ma/miał relacje, nie jestem typem laski, która kogoś szpieguje, ale stwierdził że to prywatna korespondencja i bleble. Aktualnie to i tak nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
to nie musi oznaczac, ze pisze z jakas kokretna, wybrana dziewczyna, ale ze jest uzalezniony od pisania, byc mozn z rownymi przypadkowymi osobami, takiego chocby bezosobowego i bezcelowego flirtowania sztuka dla sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
* byc moze z roznymi przypadkowymi osobami (mialo byc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Były był tak znudzony życiem że cale dnie napieprzał w Candy crush saga. Praca, rodzina i ja nie liczyliśmy się przez rok. Teraz znalazł inne gry i facebook zajmuje mu caly czas. W sumie to teraz mnie nie obchodzi ale jak sie raz spotkalismy to był przyklejony do komorki i prawie nic nie mowil. Ah...on ma 38 lat wiec nie dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radziłbym mu siedzieć na telefonie, bo te dotykowe są strasznie delikatne i szybka może pęknąć :P No chyba że ma telefon starego typu, to niech sobie siedzi na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia22
Zawsze możesz sprawdzić historię jego smsów i połączeń na i-mobi pl wtedy będzie wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×